Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Video: Ekmanis: "Līkais gurķis simbolizē visas Eiropas regulas..."

Jānis Celmiņš
Piedāvājam fragmentu no Jāņa Matuļa un Zinta Ekmaņa sarunas, kura pilnā garumā tiks publicēta sadaļā "Vienos vārtos" jau šovakar.
Vērtējums: +3

  -1 [+] [-]

, 2016-10-27 17:01, pirms 7 gadiem
Man vienīgajam nepieleca,kas ar to gurķi ir domāts?

  +4 [+] [-]

, 2016-10-27 17:53, pirms 7 gadiem
Dalabi 19 rakstīja: Man vienīgajam nepieleca,kas ar to gurķi ir domāts?
Pirms kāda laika ES regulas aizliedza veikalos pārdot līkus gurķus, zinu,ka dažos veikalos Francijā ir atsevišķa vieta,kur laikam par brīvu atdod dārzeņus,kas neatbilst ES noteiktajām normām. Vai līks gurķis garšo savādāk, nekā taisns?
Ekmanis iesmej par to,ka dažreiz tās regulas ir tik absurdas.

     [+] [-]

, 2016-10-27 18:10, pirms 7 gadiem
Ja pareizi atceros, šo pieņēma un atcēla. Būtība bija - līkus gurķus var mazāk iekraut fūrē nekā taisnos. Sanāk kaut kāds procents vairāk braucienu. Tātad vairāk kvēpu un CO2 no līkajiem gurķiem=> līkie gurķi kaitīgi videi => eiropai tādus nevajag.

     [+] [-]

, 2016-10-27 19:13, pirms 7 gadiem
slikta attieksme jūtama no šī fragmenta: līkais gurķis simbolizē visas regulas. Tada attieksme kavē attīstību un virzību uz priekšu. Ekmanis nekad nekļūdās un kļūdas nelabo?
kad tiek pieņemtas absurdas lietas, tad par tām ir jācēļ tracis un jāpanāk, lai problēma tiek pamanīta un risināta, nevis uzreiz nodomāt, ka viss ir švaki un lieki. Liela daļa to ES regulu tieši ir pacēlušas Latviju, jo tāds bardaks, kāds bija pirms 2002. vairs nav pieļaujams, bet tās regulas visu neatrisina. Pašiem arī ir jāstrādā un jāpalīõdz pilnveidē un jādomā līdzi. Lai gan, ja trešdaļa valsts balso par Saskaņas centru, tad kāda vispār jēga pieminēt regulas un Eiropu, ja paši nejēdzam ielikt cilvēkus, kas saprot, ko tajā līmenī būtu jādara.

     [+] [-]

, 2016-10-27 19:34, pirms 7 gadiem
Sigulda87 rakstīja: Pirms kāda laika ES regulas aizliedza veikalos pārdot līkus gurķus, zinu,ka dažos veikalos Francijā ir atsevišķa vieta,kur laikam par brīvu atdod dārzeņus,kas neatbilst ES noteiktajām normām. Vai līks gurķis garšo savādāk, nekā taisns?
Ekmanis iesmej par to,ka dažreiz tās regulas ir tik absurdas.
Paldies, tiešām nezināju

  +1 [+] [-]

, 2016-10-27 20:11, pirms 7 gadiem
Līkie gurķi simbolizē nevis ES regulas, bet gan Latvijas sabiedrības uzskatus par ES regulām. Ja nu kāds nav dzirdējis, tad ES noteica standartus, kādās kategorijās gurķi ir sadalāmi pēc to parametriem, piemēram, līkuma, taču nenoteica ko ar tiem darīt. Tas tāpēc, lai daži murmuļi visus gurķus neliktu vienā maisā un nepārdotu par vienu cenu. To pašu Jūs bieži varat redzēt arī Centrāltirgū, kur bez Eiropas regulām, nestandarta gurķus mēdz pārdot par lētāku cenu, taču atradīsies citi tirgotāji, kuri visus pārdos par vienādu cenu, bet pircējs par to pat nenojautīs.