Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Igaune neapmierināta ar rezultātu: ''Likās, ka esmu sagatavojusies labāk''

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Igaune neapmierināta ar rezultātu: ''Likās, ka esmu sagatavojusies labāk''
Laura Igaune. Foto: F64
Tokija 2020, Tokija 2020, vieglatlētika Vesera mešana, kvalifikācija sievietēm
20. Laura Igaune 68.53  

LETA. Pēc iegūtās 20. vietas vesera mešanā Tokijas olimpiskajās spēlēs Laura Igaune medijiem pauda, ka vēlējusies sasniegt labāku rezultātu, domājot par 71 metru ar ''lielām kapeikām''. No debijas olimpiskajās spēlēs sportiste atcerēšoties sejas maskas, karantīnu un japāņu angļu valodas akcentu.

Naktī uz svētdienu Tokijas olimpiskajās spēlēs vesera mešanā 20. vietu ieņēma un finālā neiekļuva latviete Laura Igaune, kura tālākajā raidījumā veseri meta 68.53 metrus tālu.

"Neesmu apmierināta ar savu startu, jo likās, ka esmu sagatavojusies labāk," pēc kvalifikācijas sacensībām saka Igaune. "Izejot ārā lielajā stadionā, jutos labi, bet nesajutu ritmu kājās un rokās. Trešajā un ceturtajā pagriezienā ar acīm nespēju saredzēt veseri. Nezinu, kas notika. Visticamāk, nervi un arī saule, kas mazliet patraucēja. Domāju, ka varēju aizmest 71 metru ar "lielām kapeikām", '' turpināja sportiste.

Igaune atzina, ka, iespējams, labāku rezultātu liedza sasniegt lielais sacensību skaits. Vesera metēja ikdienā dzīvo ASV, kur piedalās dažādas raudzes turnīros: "ASV bieži piedalos universitāšu sacensībās. Priecājos, ka jau iepriekš biju izpildījusi olimpisko normatīvu, bet tas, iespējams, šosezon uzsita pa nerviem, tāpēc, ka olimpiskajās spēlēs sevi gribas pierādīt labāk.''

"Tribīnes bija tukšas, bet mums vesera metējiem tas nav pārsteigums. ASV nekad neesmu redzējusi pilnas tribīnes. Zinu, ka nākamgad pasaules čempionātā Oregonā vesera mešanas sektors būs blakus stadionam, nevis iekšā," šāda atmosfēra Igaunei nav jaunums. "Esmu pieradusi, bet, šķita, ka varēja būt vismaz daži skatītāji, lai būtu labāka atmosfēra." Kopumā no debijas olimpiskajām spēlēm Igaune atcerēsies sejas maskas, karantīnu un japāņu angļu valodas akcentu.

Noslēgumā sportiste medijiem apgalvoja, ka Tokijas olimpiskās spēles varētu būt viņas pēdējais starts šajā sezonā. Lai arī plānota Prezidenta balvas izcīņa Latvijā, Igaune vēl nezina, vai tajā piedalīsies.

Noderīgas saites:

Tokijas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums

Skaties visus olimpisko spēļu notikumus tiešraidēs, abonējot discovery+ pie Go3!

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2021-08-01 14:07, pirms 2 mēnešiem
Atslēgas vārds, likās.

  -1 [+] [-]

, 2021-08-01 16:12, pirms 2 mēnešiem
Otmazkas sākās!
Tas pats visiem latviešiem gandrīz, izņemot strītbolistus.

     [+] [-]

, 2021-08-01 19:44, pirms 2 mēnešiem
oxa rakstīja: Otmazkas sākās!
Tas pats visiem latviešiem gandrīz, izņemot strītbolistus.
Kādas otmazkas? Kur tu saredzi? Viņa atzīst, ka sūdīgi nostartējusi, cerēja sasniegt vairāk. Tas arī viss. Viņa ir vīlusies tāpat kā tu un to arī atzīst.

     [+] [-]

, 2021-08-01 21:14, pirms 2 mēnešiem
Kaut ko jau aizmeta, varēja būt sliktāk...

     [+] [-]

, 2021-08-01 21:29, pirms 2 mēnešiem
liekat tak meitenei mieru a to sencim pateikšu,viņš tāds sūrs..par savu naudu trenējās

     [+] [-]

, 2021-08-01 23:00, pirms 2 mēnešiem
Ko ņemās ap sportisti, kas jau daudzus gadus strādā ASV universitātē par treneri un paralēli arī sporto. Esam priecīgi, ka viņai ir arī kādas sportiskas ambīcijas un ka viņa pārstāv Latviju. Viņas plānos ir vēl 2 pasaules čempionāti un 2024.gada olimpiskās spēles. Esmu pārliecināts, ka viņu vēl redzēsim arī kādā no šiem lielajiem forumiem pamatsacensībās.