Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Ozoliņš pēc pārliecinošas uzvaras: "Biju gaidījis vairāk no pretinieka"

Ozoliņš pēc pārliecinošas uzvaras: "Biju gaidījis vairāk no pretinieka"
Kārlis Ozoliņš. Foto: Priit Mürk/ERR

Šodien Tallinā sācies "Merks Cup" – tenisa turnīrs, ko ar pārliecinošu uzvaru atklāja Kārlis Ozoliņš (ATP 1133.), divos setos pārliecinoši pārspējot Igaunijas čempionu Vladimiru Ivanovu (ATP 738.) – 6:1, 6:3. Pēc spēles sarunā ar Sportacentrs.com Ozoliņš atklāja, ka otrā seta sākumā nedaudz atslābinājās, tomēr beigās nosargāja savu servi un nolauza pretinieku.

“Bija ļoti patīkami atkal spēlēt,” pēc uzvaras pret Vladimiru Ivanovu atzīst Kārlis Ozoliņš. Latvijas tenisists arī pauž prieku, ka turnīrs notiek uz cietā seguma, nevis ārā uz māla kortiem, kas viņam nav tik parocīgi. “Mēs uzzinājām aizvakar, ka spēlēsim uz “hard” seguma. Latvijā arī lija lietus, tāpēc uz māla nesanāca bieži trenēties.”

Sākotnēji turnīrs bija paredzēts uz māla, tomēr laikapstākļu dēļ organizatori pieņēma lēmumu spēlēt iekštelpās. “Latvijā aizvadīju divus turnīrus, katrā četras spēles, bet visas uz māla. Man uz māla ir grūtāk, tāpēc tagad uz “hard” bija daudz citādāk, un spēlēju labāk nekā Latvijā uz māla. Man patīk šis segums, ir nedaudz ātrāks nekā Lielupē, Jūrmalā. Ir daudz ātru izspēļu, ko var uzvarēt ar diviem trim sitieniem.”

“Pirmajā geimā nedaudz nervozēju, bet pēc tam iespēlējos. Sāku labāk servēt, mēģināju spēlēt pēc iespējas agresīvāk, izdarīju spiedienu uz viņu, kas, manuprāt, arī sanāca, tāpēc esmu apmierināts.” Garākās izspēlēs Ozoliņam pret Ivanovu klājās nedaudz grūtāk. “Jā, bija dažas izspēles, ko viņš uzvarēja, bet tas drīzāk bija tāpēc, ka pats slikti nospēlēju. Mans mērķis bija, lai viņš mača laikā nejūtas komfortabli, ko viņam sagādāju," teic Ozoliņš.

“Nevarēja just, ka Vladimirs ir iespēlējies, bet dzirdēju, ka viņš atkal ir uzvarējis Igaunijas čempionātu. Teikšu godīgi, biju gaidījis vairāk no viņa," atzīst Latvijas tenisists. “Ieguvu pārliecību, ka esmu jau tagad ar viņiem [pieaugušajiem] gatavs spēlēt. Esmu spējīgs spēlēt ar pieaugušajiem, un tagad būs jāsāk to darīt, kad būs iespēja.”

Pirmo setu Kārlis Ozoliņš uzvarēja 23 minūtēs. “Domāju, ka ir bijuši ātrāk uzvarēti seti. Austrālijā [junioru turnīrā] bija 19 minūtes. Šodien nebija garu izspēļu, bija daudz ātras izspēles ar servēm. Demonstrēju labu sniegumu.”

Otro seto latviešu tenisists arī iesāka veiksmīgi, izvirzoties vadībā ar 2:0, tomēr varēja redzēt, ka viņš ir nedaudz atslābinājies. “Domāju, ka pats to nepamanīju. Jā, tā bija. Likās, ka turpinu spēlēt un koncentrēties, bet zemapziņā nedaudz zaudēju uzmanību un ļāvu viņam atgriezties spēlē, tomēr neatļāvu paņemt savu servi, kas bija galvenais. Beigās viņu nolauzu.”

“Visu šo laiku Jūrmalā trenējos kopā ar Ernestu [Gulbi]. Tagad uz laukuma jūtos daudz labāk. Jūtos vieglāks uz kājām, labāk jūtu kreiso sitienu." Šobrīd Latvijā norisinās vietējais čempionāts, tomēr Ozoliņam jābūt turnīrā Igaunijā. "Gribēju spēlēt Latvijas čempionātā, ko biju plānojis darīt. Ja varētu, labprāt spēlētu.”

     [+] [-]

, 2020-07-29 20:20, pirms 11 mēnešiem
Komentārs no igauņu Delfiem: Kauns par to, kā spēlē Ivanovs, saldejumbs sit šo 3x Igaunijas čempionu kā grib! (Google Translate)