Ostapenko: "Man ir īpašs raksturs"
Ekskluzīvā intervijā portālam Sportacentrs.com Aļona Ostapenko atklāja, ka pamazām atgūst pārliecību, aizvadot pēc iespējas vairāk spēļu. Par attiecībām ar Anastasiju Sevastovu tenisiste izteicās, ka viņām dubultspēlēs neizdevās saspēlēties.
Tev šogad tā arī neizdodas atgūt sportisko formu. Kā jūties, kad vienspēļu rangā esi tik zemu nokritusi (83. vieta)?
Ostapenko: Neteiktu, ka esmu baigi sliktā formā. Uz zāles seguma izcīnīju vairākas ļoti labas uzvaras - uzvarēju Top 10 spēlētāju (Slounu Stīvensu) un (Mihaelu) Buzarnesku, kura bija ļoti labā formā. Pēc tam guvu savainojumu un nevarēju pabeigt trešās kārtas spēli Īstbornā (pret krievieti Jekaterinu Aleksandrovu). Negribēju riskēt pirms Vimbldonas. Pēc tās spēles pat nevarēju normāli paiet, jo sāpēja gurns. Neviena trauma nav patīkama.
Vai neveiksmīgais sniegums tevi psiholoģiski ietekmē?
Pamazām atgūstu pārliecību - palīdz spēļu prakse. Vimbldonā jauktajās dubultspēlēs iekļuvu finālā, gūstot ļoti patīkamas emocijas. Šobrīd ļoti centīgi trenējos, kā arī strādāju pie psiholoģijas, lai atgūtu pārliecību.
Pērn, atgriežoties Federāciju kausa izlasē, tev attiecībās ar Anastasiju Sevastovu viss bija kārtībā, vairākos turnīros spēlējāt kopā arī dubultspēlēs. Kurā brīdī attiecības atkal sašķobījās?
Neteiktu, ka attiecības sašķobījās. Mēs ārpus laukuma neesam tuvas draudzenes. Kad esam vienā komandā, spēlējam un cenšamies izdarīt visu, lai Latvija gūtu uzvaras. Domāju, ka mums dubultspēles nesanāca saspēlēties, tāpēc izvēlējos spēlēt ar citām meitenēm.
Daudzi Latvijā pauž neapmierinātību, ka spēļu laikā lamājies. Vai centies to ierobežot?
Domāju, daudzi cilvēki mani nesaprot, jo viņi ir citādāki, nav tik emocionāli. Man ir īpašs raksturs. Kad atrodos laukumā, esmu ļoti emocionāla, varu pateikt daudz sliktus vārdus. Speciāli to nedaru. Kad kļūstu emocionāla, dažreiz pārkāpju robežas un sāku teikt sliktus vārdus, bet dzīvē esmu daudz mierīgāka. Cilvēki, kuri mani pazīst, saka, ka kortā un ārpus tā esmu divas dažādas personas.
Kāpēc Vimbldonā ar latviešu žurnālistu Uldi Strautmani izvēlējies runāt angliski?
Runāju angliski, jo tur bija pārstāvis no Vimbldonas. Pārstāvim prasīju, vai labāk runāt angliski, lai viņš varētu kontrolēt jautājumus. Ja es runātu latviski, tad man būtu jāpārtulko pilnīgi viss. Tas aizņemtu ļoti daudz laika. Ja mēs būtu Latvijā, tad runātu latviski.
Pats portāla "Delfi" žurnālists Strautmanis, iepazīstoties ar tenisistes citātu, uzsvēra, ka sportiste atklāti melojot. "Vimbldonas mediju telpā saruna angļu valodā notika tikai tāpēc, ka Ostapenko to uzstāja: "Saruna būs angliski un Vimbldonas pārstāvja klātbūtnē." Šāds uzstādījums nenāca no rīkotājiem. Tobrīd blakus telpā ar igauņu kolēģiem runāja Kaja Kanepi, kur Vimbldonas pārstāvji nepiedalījās un saruna notika igauniski. Tāpat latviski runāju ar Anastasiju Sevastovu un Ernestu Gulbi.
+18 [+] [-]
"Man or īpašs raksturs"...
savā laikā izlaistos bērnu sauca par indigo bērniem... hiperaktīviem...
tagad var teikt arī, ka ar īpašu raksturu
+2 [+] [-]
-4 [+] [-]
+1 [+] [-]
-3 [+] [-]
vot ar savu galvu jātiek galā, tas gan!
+6 [+] [-]
-2 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Un nav jau tā, ka krievu lamuvārdi nebūtu pasaulē plaši zināmi. Pieņemu, ka Aļonai kortos būtu daudz vairāk atbalstītāju ja spētu savaldīties un emocijas ielikt spēlē, nevis lamuvārdos, kuri viņu padara nepievilcīgu.
[+] [-]
+2 [+] [-]
-3 [+] [-]
-3 [+] [-]
+7 [+] [-]
Klau, pajol, kas tevi pilnvarojis runāt visu vārdā??
+9 [+] [-]
22 gadus veca meitieša izlutinātības radīta nekaunība.
+7 [+] [-]
+4 [+] [-]
Jautājums - cik no visām šīm padsmit pārējām ir redzētas un dzirdētas kortā emocijas izliekot ar "mātes " vārdiem ?!
-2 [+] [-]
+5 [+] [-]
Мы русскими являемся
И званием дорожим.
Мы матом не ругаемся,
Мы матом говорим.
+1 [+] [-]
Prasta krievu/ukraiņu zoss, un tas arī ir viss.
-2 [+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
-1 [+] [-]
-2 [+] [-]
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
Ne par velti žurnalistikā ir paruna- viena slikta ziņa ir vērtīgāka par piecām labām ziņām.
+2 [+] [-]
[+] [-]