Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 3

Savickis līdz oktobra sākumam pametīs tenisa federācijas prezidenta amatu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Savickis līdz oktobra sākumam pametīs tenisa federācijas prezidenta amatu
Juris Savickis. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis gatavs atkāpties no amata, pakļaujoties grozījumiem Sporta likumā. Par to tika vēstīts LTV1 "Sporta ziņās".

Jau aprīlī tika veikti grozījumi Sporta likumā, kas turpmāk liegs ieņemt amatus sporta federāciju valdē bijušajiem Valsts drošības komitejas darbiniekiem vai ziņotājiem. Tiek lēsts, ka šie grozījumi faktiski ir nomērķēti uz vienu cilvēku - Latvijas Tenisa savienības prezidentu Juri Savicki, kurš nekad nav noliedzis savu saistību ar Valsts drošības komiteju. Savickim tenisa vadība būs jāatstāj līdz 1. oktobrim, citādi Latvijas Tenisa savienībai var tikt atņemts atzītās federācijas statuss, līdz ar to var nākties zaudēt arī finansējumu.

"Mēs esam likumpaklausīgi cilvēki un pildīsim likumu. Kādā veidā? Tenisa saime sanāks kopā, valde sanāks kopā. Līdz oktobra sākumam tas laikam ir jāizdara. Līdz oktobra sākumam mēs izpildīsim jauno likumu, neko nevar darīt," informē Juris Savickis, kurš pašmāju tenisa savienību vada kopš 1998. gada.

Vadošais funkcionārs atzīst, ka grozījumi Sporta likumā viņu sarūgtinājuši, jo par savu darbu tenisā viņš esot gaidījis ko pavisam citu. "Mūsu darbs vainagojās ar to, ka šodien tenisā faktiski esam lielvalsts. Uzvarējuši ļoti lielas valstis. Tenisa struktūra tiešām ir laba sakārtota - gan materiāli, gan morāli. Mums viss ir, lai turpinātu attīstīties un būt tādā līmenī, kādā esam."

Pēdējos 15 gados teniss piedzīvojis ievērojamu popularitātes uzplaukumu, pateicoties Ernesta Gulbja, Anastasijas Sevastovas un Aļonas Ostapenko panākumiem. Īpaši jūtams tas bijis amatieru segmentā, un šīs tendences veicinājušas arī tenisa infrastruktūras celtniecību. Neviens cits sporta veids Latvijā nevar lepoties ar tādu privātās infrastruktūras daudzumu kā teniss.

Tenisa cilvēki prognozē, ka Latvijas Tenisa savienības faktiskā vadība tik un tā paliks līdzšinējā vadītāja rokās. To netieši apstiprina arī viņš pats, norādot, ka potenciālie pēcteči jau pieteikušies. "Jā, cilvēki ir izrādījuši interesi, man par to liels prieks, jo viņi sāka ar jautājumu: Juri, kā tev palīdzēt? Apmēram tā tas sākās. Kopā domāsim," saka Savickis.


Izmantotie resursi:
LTV1 Sporta ziņas / lsm.lv

  -4 [+] [-]

, 2022-05-07 21:29, pirms gada
Raganu medības

  -4 [+] [-]

, 2022-05-07 21:33, pirms gada
Nabaga Juris ...

  -4 [+] [-]

, 2022-05-07 21:34, pirms gada
Kādā sakarā pēc 32 gadiem jāsoda par padomju laika notikumiem ???

Ja gribēja sodīt, to varēja izdarīt 90to gadu vidū !!!

 +12 [+] [-]

, 2022-05-07 21:58, pirms gada
Marinets rakstīja: Kādā sakarā pēc 32 gadiem jāsoda par padomju laika notikumiem ???

Ja gribēja sodīt, to varēja izdarīt 90to gadu vidū !!!
Bija vajadzīgs karš, lai beidzot nahrenizētu čekistus. Beidzot. Var jau čekists muldēt kā ierasts,bet viņa vietā varēja būt ikviens- Latvijas teniss nebūtu neko zaudējis. Laiks nahrenizēt arī čekas stukačus un turēt viņus drošā attālumā no valsts organizācijām,struktūrām.
Labāk vēlu,nekā nekad.

  +2 [+] [-]

, 2022-05-07 22:28, pirms gada
Visiem čekistiem sen gali ūdenī. Tur nebūs, ko darīt.

  -3 [+] [-]

, 2022-05-07 22:32, pirms gada
Visi Ždanokas un Rubiki jau sen kā Saeimas un Eiropas deputāti, tikai Juris Savickis nedrīkstēs būt par Tenisa Federācijas vadītaju!

  +5 [+] [-]

, 2022-05-07 22:38, pirms gada
Puče jau 2017 visu pateica. https://www.youtube.com/watch?v=3f-...

  +2 [+] [-]

, 2022-05-07 22:42, pirms gada
oxa rakstīja: Visi Ždanokas un Rubiki jau sen kā Saeimas un Eiropas deputāti, tikai Juris Savickis nedrīkstēs būt par Tenisa Federācijas vadītaju!
ždanoki,rubiki būtiski atšķiras no čekistiem un to stukačiem-tas nav viens un tas pats.

  +3 [+] [-]

, 2022-05-07 23:27, pirms gada
striker rakstīja: ždanoki,rubiki būtiski atšķiras no čekistiem un to stukačiem-tas nav viens un tas pats.
Sūdi arī ir stipri dažādi ...

     [+] [-]

, 2022-05-08 00:04, pirms gada
striker rakstīja: ždanoki,rubiki būtiski atšķiras no čekistiem un to stukačiem-tas nav viens un tas pats.
Rubiks točno bija VDK

  -1 [+] [-]

, 2022-05-08 00:09, pirms gada
Jasaprot, ka arī teniss ir pametis to nabaga federāciju...

     [+] [-]

, 2022-05-08 07:12, pirms gada
Tak sen jau pensijā jāiet tāpat bija, nekāds lielais zaudējums nebūs. Uz 75 jāsēž mājās, jāspēlējas ar mazbērniem.

     [+] [-]

, 2022-05-08 07:21, pirms gada
MESLS...

  -2 [+] [-]

, 2022-05-08 07:36, pirms gada
oxa rakstīja: Rubiks točno bija VDK
Tur jau tā lieta, ka nebija. Rubiks laikam ir vienīgais, kurš nav pārmetis kažoku uz otru pusi un ir saglabājis savus ideālus - komunists ar visu dvēseli. Par nelokāmību respekts, bet tomēr čalim, šķiet, pietrūkst elastības. Pēc šīs intervijas ( https://www.lsm.lv/raksts/dzive--st... ) palika iespaids, ka ir kā spītīgs āzis.

Ja par Savicki. Latvijā, kā parasti, viss izlases veidā - grēkāžu lomā nonāk tikai daži. Kāpēc jāvēršas tikai pret vienu Savicki? Ja jau, tad visus bijušos VDK atbrīvojam no amatiem!

  +2 [+] [-]

, 2022-05-08 07:43, pirms gada
damokla_zobens_22 rakstīja: Tur jau tā lieta, ka nebija. Rubiks laikam ir vienīgais, kurš nav pārmetis kažoku uz otru pusi un ir saglabājis savus ideālus - komunists ar visu dvēseli. Par nelokāmību respekts, bet tomēr čalim, šķiet, pietrūkst elastības. Pēc šīs intervijas ( https://www.lsm.lv/raksts/dzive--st... ) palika iespaids, ka ir kā spītīgs āzis.

Ja par Savicki. Latvijā, kā parasti, viss izlases veidā - grēkāžu lomā nonāk tikai daži. Kāpēc jāvēršas tikai pret vienu Savicki? Ja jau, tad visus bijušos VDK atbrīvojam no amatiem!
Rubiks 1991 gadā bija gatavs represēt visus ,kuri cīnījas par neatkarības atgūšanu.Bet ja par VDK,tad pie amatiem nevajadzēja laist nevienu no viņu kantora,bet ziņotājus presēt nevajadzēja pietiktu ar uzvārdu publiskošanu uzreiz 1991 gadā.