Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:675, Did:0, useCase: 1

"Stipro skrējiena" organizators par 4.maija pasākumu

4.maijā "Cineville" kinopilsētā kārtējo reizi notiks "Stipro skrējiens". Dalībnieku pieteikšanās joprojām turpinās, un jau sasniegts rekords - vairāk kā 2200 dalībnieki komandās, apmēram 1300 vīrieši un vairāk kā 500 sievietes. Nevienā no pieciem iepriekšējiem skrējieniem dalībnieku skaits nepārsniedza četrus tūkstošus. Lai labāk sagatavotos grūtajām sacensībām, interesentiem ir iespēja piedalīties Viestura Saldava vadītajos labdarības treniņos. Savukārt tikmēr radio pieci.lv viesojās "Stipro skrējiena" organizators Gatis Dzeguze un pastāstīja par gaidāmo pasākumu.Video: PieciLV, youtube.com
5

Piesakies otrajam "Stipro skrējienam"

2010. gada 18.septembrī sporta kompleksa 333 trasē norisināsies "Stipro Skrējiens 2". Šoreiz sacensībām izvēlēta devīze VĒL SKARBĀK!!! Organizatori sola vēl grūtākus šķēršļus distancē, sarežģījot jau esošos un izveidojot jaunus. Piesakies un pārbaudi sevi!
9

Pirmais "Stipro skrējiens" finišējis

Pirmais masu ekstrēmais izturības skrējiens Latvijā jau ir vēsture – vakar 2010. gada 10. aprīlī sporta kompleksa 333 trasē notika pirmais "Stipro skrējiens", kas, cerams, kļūs par tradīciju, līdzīgi kā līdzīgie populārie ārzemju skrējieni.Vairāk kā 540 vīru, gandrīz 160 sievietes, kā arī 79 komandas šajā drēgnajā sestdienas rītā jau no paša sāka pulcēties sporta kompleksā 333 un tuvojoties startam, arī daba pamodās – uzspīdēja saule un izvērtās lieliska diena gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem, kas kuplā skaitā juta līdzi un skaļiem saucieniem uzmundrināja savējos.
2

Stipro skrējiens jau rīt!

Līdz pirmajam ekstrēmajam izturības skrējienam Latvijā atlikusi tikai viena diena - 2010.gada 10.aprīlī sporta kompleksa 333 trasē Rīgas rajona Silapriedēs (uz Ērgļu šosejas pirms Zaķumuižas) notiks "Stipro skrējiens".