Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:675, Did:0, useCase: 3

Sākusies pieteikšanās rudens "Stipro skrējienam"

Jānis Pārums

Šī gada aprīlī notika pirmais "Stipro skrējiens", bet šobrīd sākusies pieteikšanās otrajam "Stipro skrējienam", kurš notiks 18. septembrī un kuram dots sauklis - "Vēl skarbāk"!

2010.gada 18.septembrī turpat – sporta kompleksa 333 trasē būs jaunās tradīcijas otrā sērija. Organizatori sola vēl grūtākus šķēršļus distancē, sarežģījot jau esošos un izveidojot jaunus.

"Tikko bija noslēgušies skrējieni, vēl apkopojām visus rezultātus un gatavojāmies apbalvošanai, kad nāca klāt dalībnieki un jautāja par nākamo skrējienu. Veicām arī dalībnieku aptauju pēc sacensībām. Paldies visiem par atsaucību! Tās rezultātā pašlaik plānojam šķēršļus padarīt krietni grūtākus, palielināt to skaitu un daudzveidību. Raksim tranšejas zemē, būs vairāk dubļi, rāpšanās un vēl citi interesanti jaunumi. Distances garums saglabāsies aptuveni tas pats, bet šķēršļu pārvarēšanā pavadītais laiks būs vismaz divreiz lielāks. Turpmāk plānojam rīkot vienu (iesildīšanās) skrējienu pavasarī un otru (skarbo) – rudenī," pastāstīja sporta biedrības "Par stipru Latviju!" pārstāvis, viens no sacensību organizatoriem Raimonds Bergmanis.

Pasaulē ir pazīstami un populāri vairāki līdzīgi skrējieni, populārākie no tiem – "Tough guy" Anglijā un "Fishermans Friends Strongman run" Vācijā, bet nu ir iesākta jauna tradīcija Latvijā, pie tam jau pirmajā skrējienā startēja arī ārzemnieki.

Iepriekšējā skrējienā piedalījās gandrīz 1000 dalībnieku, no kuriem vairāk kā 500 – vīriešu ieskaitē, vairāk kā 150 – sieviešu un vairāk kā 300 – komandu skrējienā. Kā ierasts, piesakoties ātrāk, dalības maksa būs nedaudz zemāka.

Sacensības organizē sporta biedrība "Par stipru Latviju", kas agrāk ir organizējusi arī 24 stundu stafeti Daugavas stadionā, kuras laikā visi kopā sasniedzām Ginesa rekordu, kā arī citas sacensības un pasākumus. Organizatoru mērķis ir ļaut "Stipro skrējiena" dalībniekiem pašiem pārbaudīt savu gribasspēku un noteikt spēju robežu. Sacensību dalībnieki tiks iedalīti trijās grupās:
 individuālo dalībnieku grupa (atsevišķi sieviešu un vīriešu ieskaitē)
 komandu grupa

Komandās jāpiesaka četrus dalībniekus. Šī būs vieta, kur novērtēt, cik saliedēts ir jūsu kolektīvs – vienalga, organizācija vai draugu kopa. Jo viens vēl nav komanda, bet pat viens var izjaukt visus komandas centienus. Jūsu komanda būs tik stipra, cik stiprs būs tās vājākais posms. Bet stipru un saliedētu Jūs to variet padarīt tikai kopīgi.

Informāciju sagatavoja:
Māris Liepiņš

  +1 [+] [-]

, 2010-06-09 14:12, pirms 12 gadiem
Ai.ai..tagad nevarēšu izvēlēties šis ,vai Valmieras maratons,pieņemu ka tā būs daudziem...

  +1 [+] [-]

, 2010-06-09 14:50, pirms 12 gadiem
Nebus gan..man tuvak sanak sitas trakais pasaciens ;D

     [+] [-]

, 2010-06-09 15:19, pirms 12 gadiem
katrs pasāciens savā dienā

  +1 [+] [-]

, 2010-06-09 15:22, pirms 12 gadiem
Datums gan nav labi izvēlēts - 19. septembrī ir Valmieras maratons. Tur jau pieteikušies ap 300 dalībnieku un domāju, ka liela daļa gribētu skriet arī Stipro skrējienā, mani ieskaitot, bet diemžēl nesanāks...

  +4 [+] [-]

, 2010-06-09 15:48, pirms 12 gadiem
Nedomāju, ka tie, kas skrien maratonu, gribētu riskēt, skrienot bīstamā šķēršļu skrējienā.

     [+] [-]

, 2010-06-09 15:53, pirms 12 gadiem
un dienu pirms 42km ar nav gudri kapāt stundu pa kalniem
Timofejs rakstīja: Nedomāju, ka tie, kas skrien maratonu, gribētu riskēt, skrienot bīstamā šķēršļu skrējienā.