Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Piektdiena, 22. oktobris

15:30 Raidījums "Futbolbumbas"
16:50 LIVE Pafbet Latvijas – Igaunijas līga basketbolā: BK Ventspils - TalTech
19:15 Sporta sarunu šovs "eXi". 3. sezonas 3.raidījums

Sportacentrs.com TV programma

Piektdiena, 22. oktobris

01:00 Badmintona sacensības "Yonex International Latvia". Latvijas sportistu spēles
06:35 Badmintona turnīrs "Yonex International Latvija". Vīriešu dubultspēļu fināls
08:00 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
08:45 Optibet futbola virslīga: FK Metta - RFS
11:00 UEFA kvalifikācija futbolā sievietēm: Latvija - Ziemeļmaķedonija
13:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Dinaburga
15:30 Raidījums "Futbolbumbas"
16:50 LIVE Pafbet Latvijas – Igaunijas līga basketbolā: BK Ventspils - TalTech
19:15 Sporta sarunu šovs "eXi". 3. sezonas 3.raidījums
21:00 Sporta deju sacensības "Baltic Rising stars 2021"
23:15 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"

Sestdiena, 23. oktobris

00:00 LČ kērlingā 2021. Fināls sievietēm, vīriešiem un jauktajiem pāriem
08:00 "Ārpus kadra"- Sportacentrs.com podkāsts
09:00 UEFA kvalifikācija futbolā sievietēm: Latvija - Ziemeļmaķedonija
11:30 Pafbet Latvijas – Igaunijas līga basketbolā: BK Ventspils - TalTech
14:00 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - Valmiera FC
16:00 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
17:00 LIVE Pafbet Latvijas – Igaunijas līga basketbolā: LU - Parnu Sadam
19:00 Sporta deju sacensības "Baltic Grand Prix 2021". Sacensību 1. diena
21:15 Šodien Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - Riga FC
23:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp/Venta 2002

Svētdiena, 24. oktobris

02:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 11"
07:30 Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - Riga FC
09:30 Pafbet Latvijas – Igaunijas līga basketbolā: LU - Parnu Sadam
11:30 LIVE Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Ceturtdaļfināls
14:00 "Copes garša" - raidījums makšķerniekiem
15:15 LIVE Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Pusfināls
17:45 "Ārpus kadra"- Sportacentrs.com podkāsts
19:15 LIVE Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Fināls
21:45 Šodien Pafbet Latvijas – Igaunijas līga basketbolā: BK Liepāja - TalTech

Pirmdiena, 25. oktobris

00:00 Sporta deju sacensības "Baltic Grand Prix".
08:00 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Mogo/LSPA
10:30 Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Ceturtdaļfināls
13:00 Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Pusfināls
15:30 Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Fināls