Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Strēlnieks apmeklē dzīvnieku patversmi un skaidro savu mīlestību pret suņiem

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Strēlnieks apmeklē dzīvnieku patversmi un skaidro savu mīlestību pret suņiem
Jānis Strēlnieks. Foto: Rokas Lukosevicius/15min.lt/Scanpix

Kauņas ''Žalgiris'' basketbolists Jānis Strēlnieks apmeklējis Kauņā esošo dzīvnieku patversmi ''Nojus'', vairāk atklājot savu patiku pret suņiem. Pēc karjeras beigām latvietis vēlētos trīs līdz četrus suņus, vismaz vienu no tiem adoptējot no patversmes.

Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks apmeklējis Kauņā esošo dzīvnieku patversmi ''Nojus'', un piedāvātajā video sižetā skaidrojis savu mīlestību pret suņiem. ''Manā ģimenē vienmēr bijis suns. Ar viņiem izaugu. Kopumā mums bija ap diviem līdz trim suņiem,'' to, kā Strēlniekam veidojusies patika pret suņiem, skaidroja basketbolists.

''Ir labi, ka tev ir suns, jo tas tev palīdz saprast, kā izturēties pret citiem dzīvniekiem. Man patīk dzīvnieki, jo pēc grūtākām spēlēm varu doties pastaigā ar suni, varu pabūt ar viņu un atpūsties,'' turpināja basketbolists, kurš pats kopā ar savu ģimeni ir suņu saimnieks.

''Vēlos vismaz trīs vai četrus suņus vienlaicīgi. Šobrīd to ir apgrūtinoši realizēt, jo spēlēju profesionāli basketbolu. Vienu no viņiem izvēlēsimies patversmē. Ar sievu esam devušies uz patversmēm Rīgā, piegādājot barību, segas un jebko, kas viņiem nepieciešams,'' palīdzību suņu patversmēm iepriekš jau sniedzis Kauņas ''Žalgiris'' basketbolists.

     [+] [-]

, 2021-11-24 05:27, pirms 2 nedēļām
Ko tur skaidrot, dzīvnieki ir jāmīl!