Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Maskavas CSKA atvainojas par necienīgo video un atlaiž atbildīgo darbinieku

Rolands Eliņš

Krievijas futbola klubs Maskavas CSKA šodien pieteica Juzuja Jazidži ierašanos komandā, sociālajos tīklos izvietojot video rullīti, kurā redzama čata saruna starp abām pusēm un Jazidži atsaucas uz vārdiem "Mums šeit ir daudz Natašu". CSKA vēlāk paziņoja, ka šāds video bijis nepieļaujams un atbildīgais kluba darbinieks ir atlaists.

"Lille" turku uzbrucējs Juzufs Jazidži šodien oficiāli tika izīrēts Maskavas CSKA komandai, un Maskavas kluba darbinieki vēlējās viņa ierašanos komandā pieteikt kaut kā oriģināli, taču tas sanāca tik necienīgā veidā, ka pats to klubs to nosodīja.

CSKA sociālajos tīklos bija izvietots video, kurā redzama izdomāta sarakste starp CSKA un Jazidži. CSKA vairākkārt vēršas pie turku futbolista, norādot, ka gaida viņu sastāvā un ir gatava parakstīt līgumu, taču atbilde netiek saņemta. Tad CSKA vēršas pie viņa ar vārdiem "Juzuf, šeit ir Krievija, mums šeit ir daudz Natašu", uz ko Juzufs atraksta, ka "pēc piecām minūtēm būšu ceļā".

Līdzīgas izdomātas sarakstes šobrīd ir visnotaļ populārs veids, kā pieteikt savus jaunos spēlētājus, taču šoreiz CSKA darbinieki pamatīgi pārcentās. Video tika izdzēsts, un CSKA TV galvenā redaktore Katerina Kirilčeva publiski atvainojās.

Viņa skaidroja, ka bija ieplānots cits video, taču pēdējā brīdī nācās plānus mainīt, tāpēc steigā tika apstiprināts šis scenārijs, kurš izrādījies neveiksmīgs un nepiemērots. Kirilčeva atvainojās līdzjutējiem, it īpaši sievietēm, un pašam Juzufam.

Tikmēr CSKA komunikācijas daļas vadītājs Sergejs Aksenovs medijiem norādīja, ka šādas lietas kluba oficiālajos resursos gluži vienkārši nedrīkst parādīties un turpmāk arī neparādīsies: "Tas ir nepieļaujami. Persona, kas atbildīga par notikušo, jau ir atbrīvota no darba."

  +2 [+] [-]

, 2022-01-20 02:29, pirms 4 mēnešiem
Visi tik mīksti šobrīd

  +7 [+] [-]

, 2022-01-20 06:28, pirms 4 mēnešiem
Vai tad maz Natašu Krievijā?

     [+] [-]

, 2022-01-20 07:52, pirms 4 mēnešiem
Tur kāds sakars viņam ar Natašām? Ar daudzām tādām ticies?

  +2 [+] [-]

, 2022-01-20 08:11, pirms 4 mēnešiem
rihardilio rakstīja: Tur kāds sakars viņam ar Natašām? Ar daudzām tādām ticies?
Laikam tas ka kad krievuškas aizbrauc uz Turciju ,tur 'visādi čučmeki tām mācās virsū ,ar mūsu zeltenēm tas pats stāsts

  +2 [+] [-]

, 2022-01-20 12:50, pirms 4 mēnešiem
Nu baigi smiekliigi, protams, nebija sanaacis, bet neliekas arii nekas tik traks, lai tagad baigi atvainotos ...

  +1 [+] [-]

, 2022-01-20 16:02, pirms 4 mēnešiem
A Štrombergam tak arī Nataša Nav no Krievijas nemaz.

     [+] [-]

, 2022-01-20 22:12, pirms 4 mēnešiem
jābrauc uz Krieviju Natašas vālēt

     [+] [-]

, 2022-01-21 15:41, pirms 4 mēnešiem
[quote stevedavis]
Laikam tas ka kad krievuškas aizbrauc uz Turciju ,tur 'visādi čučmeki tām mācās virsū ,ar mūsu zeltenēm tas pats stāsts

Ja,bet biezi vinas pasas piekrit,aizbraucot celojuma romanos-visadi gadas.(ir dzirdets baumu limeni)Un to,ka rus Natasam patik arzemnieki to pieradija pk 2018 gada,kad krievietes lipa klat(tas gan ari infovardiska limeni,bet nebrinitos)Brazilis,turks vai latinamerikanis,kads italis vai spanis-ta jau eksotika,odzina(patiesiba iluzija)Taka dazadi medz but.Tapec ka strada cilveku galvas-kaut kas citadaks-ir ipasaks-tatad labaks,interesantaks.

     [+] [-]

, 2022-01-21 19:15, pirms 4 mēnešiem
Krievija pilna ar Natašām. Tikai Nadežda aizbraukusi pie Rižaņiniem sēdēt trofeju skapī.

     [+] [-]

, 2022-01-21 21:04, pirms 4 mēnešiem
Neizprotami liels cepiens par sīkumu...