Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Ovečkina un Bekstrema duets nešķirams arī apdrošināšanas reklāmā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Ovečkina un Bekstrema duets nešķirams arī apdrošināšanas reklāmā
Niklass Bekstrems un Aleksandrs Ovečkins. Foto: AP/Scanpix

Apdrošināšanas firma ''MassMutual'', kas ir arī Nacionālās hokeja līgas viens no sadarbības partneriem pirms sezonas jautrā veidā reklamējis savus pakalpojumus dzīvības apdrošināšanas jomā, par aktieriem piesaistot Vašingtonas ''Capitals'' hokejistus Aleksandru Ovečkinu un Niklasu Bekstremu.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vašingtonas ''Capitals'' zvaigznes Aleksandrs Ovečkins kopā ar Niklasu Bekstremu īsi pirms jaunās sezonas sākuma piedalījušies apdrošināšanas firmas ''MassMutual'' reklāmas klipa filmēšanā. ''MassMutual'' ir viens no līgas partneriem, un abas zvaigznes kopā ar Ovečkina sievu komiskā veidā reklamēja uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus.

''Aleks, kāpēc Bekstrems iekļauts tavā dzīvības apdrošināšanas polisē,'' jautāja Ovečkina sieva. ''Mēs esam duets,'' atbildēja Ovečkins, paskaidrojot, ja ar viņu kas notiks, kā tad zviedrs turpmāk vāks punktus bez sava ilggadējā komandas biedra.