Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Nomiris "Admiral" talismans

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Nomiris "Admiral" talismans
Matroska
Foto: Vitālijs Aņkovs / rsport.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Vladivostokas "Admiral" vairs nav talismana, jo kaķis Matroska šodien nomira. Krievu komanda neplāno meklēt jaunu talismanu.

2014. gada decembrī kaķis-bezpajumtnieks iekļuva Vladivostokas lidostas zivju veikala vitrīnā, kur apēda (apgrauza) kalmārus un kaltētas zivis 63 tūkstošu rubļu vērtībā. Video izraisīja lielu ažiotāžu presē un sociālajos tīklos, tā rezultāta Vladivostokas "Admiral" šo kaķi ņēma pie sevis, un Matroska kļuva par hokeja kluba talismanu.

Matroskas personīgā vetārste Irina Kubaičuka: "Diganoze bija cukura diabēts, kas attīstījās līdz ar vecumu. Uz šī fona sākās aknu traucējumi un attīstījās mazspēja. Aknas netika galā ar toksīnu izvadīšanu no organisma. Pēc tam notika aizkuņģa dziedzera traucējumi, izveidojās cukura līmeņa lēciens asinīs, un kaķis neizturēja. Kaķim bija vairāk nekā 10 gadu. Sava ietekme bija smagajai dzīvei bez mājām, savukārt mēs klubā pagarinājām mūžu un nodrošinājām laimīgas vecumdienas."

Pieminot mirušo kaķi, kluba spēlētāji nolēmuši daļu no algas pārskaitīt Vladivostokas dzīvnieku aizsardzības biedrībai "Murka", kur ļaudis vēlas palīdzēt dzīvniekiem tikt pie otras iespējas. "Dzīvnieki bez mājām ir liela bēda mūsdienu sabiedrībā, pret to nedrīkst izturēties vienaldzīgi. Mūsu pienākums ir palīdzēt atrast jaunas mājas un siltas saimnieku sirdis," saka "Admiral" kapteinis Oskars Bārtulis.

Matroska tiks kremēta, "Fetisov Arena" būs īpašs piemiņas stūrītis, kur, iespējams, atradīsies arī urna ar mirušā kaķa pelniem. Pie arēnas tiks izveidots piemineklis. Plānots, ka tas kļūs par tūrisma objektu, cilvēki varēs apskatīt un nofotografēties. Klubs šobrīd netaisās meklēt jaunu talismanu.

Izmantotie resursi:
hcadmiral.ru
rsport.ru

     [+] [-]

, 2016-06-07 15:55, pirms 5 gadiem
Žēl Admiral tātad vairs nevar būt KHL čempioni

P.s. Kaķim vieglas smiltis

  +2 [+] [-]

, 2016-06-07 16:10, pirms 5 gadiem
Viva la Barca rakstīja: Žēl Admiral tātad vairs nevar būt KHL čempioni

P.s. Kaķim vieglas smiltis
Kādas vēl smiltis? Skaidri un gaiši rakstīts, ka kaķa mirstīgās atliekas KRE-MĒS!

     [+] [-]

, 2016-06-07 16:42, pirms 5 gadiem
Cik, tad spēlētāji pārskaitīts no savas algas? 100 rubļus, varbūt 1000.

     [+] [-]

, 2016-06-07 18:29, pirms 5 gadiem
M rakstīja: Kādas vēl smiltis? Skaidri un gaiši rakstīts, ka kaķa mirstīgās atliekas KRE-MĒS!
Un kā tad lai savadāk pasaka? Vieglus pelnus vai vieglu sadegšanu???
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2016-06-07 20:51, pirms 5 gadiem
Prieks, ka jūs par tik maz ar hokeja saistītām lietām mākat uzrakstīt, kamēr Floridas "Panthers" jau gandrīz pirms nedēļas prezentēja savu jauno komandas logo, bet rakstu nekur nemanu.

     [+] [-]

, 2016-06-07 23:24, pirms 5 gadiem
blu3 rakstīja: Prieks, ka jūs par tik maz ar hokeja saistītām lietām mākat uzrakstīt, kamēr Floridas "Panthers" jau gandrīz pirms nedēļas prezentēja savu jauno komandas logo, bet rakstu nekur nemanu.
salīdzināji kaut kādu logo ar beigtu kaķi

  +1 [+] [-]

, 2016-06-08 00:37, pirms 5 gadiem
dzonis98 rakstīja: Un kā tad lai savadāk pasaka? Vieglus pelnus vai vieglu sadegšanu???
Varbūt 'spožu sadegšanu'?

     [+] [-]

, 2016-06-08 12:02, pirms 5 gadiem
Bada laikā var rakstīt arī par vatistānā mirušiem kaķiem.