Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 3

Smiltenes novada Silvā noslēgsies Latvijas BMX sacensību sezona

Toms Markss
Toms Markss

Smiltenes novada Silvā noslēgsies Latvijas BMX sacensību sezona
Latvijas BMX kausa finālposms arī šogad notiks Smiltenē
Foto: Sanda Balode

Sestdien Smiltenes novada Silvas trasē tiks aizvadīts Latvijas kausa BMX sezonas devītais posms. Tikmēr dienu vēlāk turpat risināsies sezonas noslēdzošās Latvijas BMX sacensības – ''Grand Final'' .

Smiltenes novada Silvas trase ir viena no senākajām BMX būvēm Latvijā, kas, lai arī laika gaitā piedzīvojusi izmaiņas, ir saglabājusi savu sākotnējo šarmu. Tā ir lieliski piemērota BMX iemaņu bērnu un jaunatnes grupām. Vietējais ''Silvas Ziķeru'' klubs var lepoties ar divām augsta līmeņa sportistēm, trenera Ģirta Kātiņa audzēknēm – Eiropas čempionāta ceturtās vietas ieguvēju elitē Vinetu Pētersoni un pasaules junioru vicečempionu Veroniku Moniku Stūrišku – kā arī azarta pilna jauno maiņu, ko trenē Renārs Auga.

Sestdien pulksten 11:00 Silvas trasē ar pirmā bloka sacensībām sāksies Latvijas kausa sezonas noslēdzošais posms BMX riteņbraukšanā. Ap pulksten 14:30 sekos otrā posma sacensības, tajās sacenšoties jauniešu, amatieru un Pro Open grupas sportistiem. 20 vecuma un meistarības grupās startēs vairāk nekā 300 sportistu.

Svētdien no pulksten 10:30 turpat risināsies ''Grand Final BMX'' sacensības, kas sola ļoti interesantas sacensības. Interesantas solās būt Open 15+ grupas sacensības.

Izmantotie resursi:
lrf.lv