Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Hušhovds izstājas no "Vuelta Espana"

Hušhovds izstājas no "Vuelta Espana"
Tors Hušhovds
Foto: AFP/Scanpix

Norvēģu šosejas riteņbraucējs Tors Hušhovds, kurš pārstāv "Cervelo TestTeam", izstājies no prestižā daudzdienu velobrauciena "Vuelta Espana", lai sekmīgāk sagatavotos pasaules čempionātam Melburnā, kas sāksies jau septembra beigās.

"Jūtu, ka šobrīd esmu ļoti labā sportiskā formā, tādēļ izslēgšu jebkādu varbūtību fiziskās sagatavotības kritumam, izstājoties no sacensībām," paziņoja riteņbraucējs. "Uzskatu, ka mans lēmums ir visai saprātīgs."

Uzsākot 2010. gada pēdējo "Grand Tour" posmu ("Vuelta"), norvēģu sportistam bija viens mērķis - uzvarēt kādā no etapiem, ko viņš arī paveica sestajā posmā. "Ļoti vilinoši šobrīd palikt velobraucienā, taču prātīgāk ir doties mājās ar domu par pasaules meistarsacīkstēm," uzsver Hušhovds.

Sava pēdējā posma finišu pirmdien viņš sasniedza 99. pozīcijā, bet kopvērtējumā ieņēma 117. vietu, no līdera Hoakina Rodrigesa atpaliekot par teju trim stundām (2:48:07).

Hušhovds uz Austrāliju, kur risināsies pasaules čempionāts, izlidos 22. septembrī. Viņš ir viens no Norvēģijas izlases dalībniekiem, tajā iekļauti arī Edvalds Boasons Hāgens ("Team Sky") un Aleksandrs Kristofs no "BMC Racing Team".

Jāatgādina, ka arī Latvijai piešķirta viena braucēja vieta grupas braucienā (pieteikt gan varēs divus), bet individuālajā etapā - divas (pieteikt drīkst četrus). Tieši pirms desmit gadiem par pasaules čempionu grupas braucienā kļuva Romāns Vainšteins.

Izmantotie resursi:
Cycling News & Race Results | Cyclingnews.com