Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: Andris Liepa

Video: #2 "eXi" Blūms, Sorokins un Gorkšs: sportistu kaitināšana un attiecības ar tiesnešiem

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas otro epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Rīga", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.

0:00:00 – 0:04:13 – šodien raidījumā;
0:04:14 – 0:53:49 – sportistu un tiesnešu attiecības – kā tās veidojas?
0:53:50 – 1:29:34 – kas spēj nokaitināt sportistu laukumā un ārpus tā?

Seko "eXi" sociālajos tīklos:
YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports


, 2022-09-23 19:17, pirms 2 nedēļām
Šis bija labi vīri! Prieks jūsos klausīties!!
, 2022-09-23 22:29, pirms 2 nedēļām
2. ep. sakarīgāka nekā1.
, 2022-09-23 23:56, pirms 2 nedēļām
Reāli interesanti klausīties. Veči ar super pieredzēm top līgās. Izbrīnīja, ka Anglijā tiesneši uz laukuma brauc virsū spēlētājiem, tā bija atklāsme...Iedomājos, kāds "dirty talk" starp spēlētājiem ir NBA laukumos...
, 2022-09-24 00:26, pirms 2 nedēļām
Ar intresi varēja skatīties no sākuma līdz galam
, 2022-09-24 20:37, pirms 2 nedēļām
Paldies, ar nepacietību gaidīšu nākošo epizodi. Gribu uzslavēt Celminu, ļoti patīk, ka vada šo raidījumu. Man jautājums Jānim - vai šajās 4 sezonas bijusi daudzi sportisti, kuri atteikusi, vai ir runāts, apsvērts kāda volejbolists variants?
, 2022-09-25 08:32, pirms 2 nedēļām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Paldies, ar nepacietību gaidīšu nākošo epizodi. Gribu uzslavēt Celminu, ļoti patīk, ka vada šo raidījumu. Man jautājums Jānim - vai šajās 4 sezonas bijusi daudzi sportisti, kuri atteikusi, vai ir runāts, apsvērts kāda volejbolists variants?
Paldies tev par labajiem vārdiem!

Visu četru sezonu laikā kopumā ir bijuši tikai pāris atteikumi iesaistīties/piedalīties, kopumā komplektācija noritējusi raiti.

Neslēpšu, ka jau kopš 2. sezonas man bijusi vēlme iesaistīt volejbolistu Ansi Medeni, taču viņš jau vairākus gadus ir ārpus Latvijas... volejbolā to spilgto personāžu kopumā nav nemaz tik daudz. Garajā kandidātu sarakstā bijuši vēl daži volejbolisti, taču ne kā nopietni kandidāti uz vietu sākumsastāvā. Lai tiktu kandidātu lokā, bijušajam sportistam jāspēj izpildīt diezgan daudzi kritēriji
Oļegs Sorokins, Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Jānis Celmiņš. Foto: Krišjānis Pulkstenis
16

Sporta sarunu šova "eXi" ceturto sezonu ievadīs Gorkšs, Blūms un Sorokins

Ceturtdien, 8. septembrī, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” ceturtā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” tehnisko sporta veidu varoņus - Krišjāni Cauni, Matīsu Karro un Nelliju Štolcermani - šosezon aizstās trīs bijušie komandu sporta veidu pārstāvji. Basketbolu pārstāvēs ilggadējais izlases kapteinis Jānis Blūms, kuram līdzās būs viņa amata brālis no futbola laukumiem Kaspars Gorkšs, savukārt hokeja stāsti tikmēr būs bijušā Latvijas hokeja izlases aizsarga Oļega Sorokina pārziņā.

Šovakar eXi speciālizlaidums ar bijušajiem hokeja olimpiešiem Sorokinu un Tribuncovu

Šovakar plkst. 21.30 TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com būs skatāms sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaidums. Šī būs reize, kad viss raidījums tiks veltīts vienai tēmai – Latvijas hokejistiem olimpiskajās spēlēs. Pie Jāņa Celmiņa viesosies viņa pieredzējušais kolēģis Jānis Matulis, kā arī divi bijušie Latvijas izlases aizsargi Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs.
Matīss Karro, Krišjānis Caune, Jānis Celmiņš un Nellija Štolcermane. Foto: Mārcis Baltskars
15

"eXi" trešo sezonu ievadīs tehnisko sporta veidu pārstāvji - Caune, Karro un Štolcermane

16. septembrī startēs sporta sarunu šova “eXi” trešā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” varoņus Edgaru Masaļski, Kasparu Kambalu un Renāru Rodi aizstās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.