Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:658, Did:0, useCase: 1

Mārtiņš Pļaviņš projektā "Mīli savu sirdi"

Ielūkojamies Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) veidotās videogrāmatas "Es mīlu savu sirdi. Un Tu?" piektajā nodaļā, kur pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš atklāj savus paņēmienus, kā gādāt par sirds veselību.

Mārtiņš un citas Latvijas sporta zvaigznes sveic Lāčplēša dienā

Piedāvājam vairāku Latvijas sportisku sveicienus Lāčplēša dienā. Starp viņiem arī Mārtiņš. Video: LTV

Mārtiņš un Haralds no Turcijas "Open" posma atgriežas ar medaļu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Mārtiņš un Haralds izcīnīja bronzas medaļas FIVB Open sērijas turnīrā Antālijā. Piedāvājam LTV sižetu no Mārtiņa un Haralda sagaidīšanas lidostā Rīga.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža 
Foto: Pieci.lv
3

Pļaviņš: "Kontinentālajā kausā būs liela iespēja tikt uz Rio"

Pirmo Eiropas spēļu čempioni pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šonedēļ viesojās radio Pieci.lv studijā. Londonas olimpiādes bronzas medaļnieks Pļaviņš uzskata, ka joprojām ir liela iespēja tikt uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm - Kontinentālajā kausā būs jāapspēlē spēcīgāki pretinieki, bet tas ir izdarāms.Video: Miks Jeluškins / Pieci.lv
1

Pļaviņš: "Tagad viss atkarīgs no izlozes"

Piedāvājam Mārtiņa Pļaviņa komentāru pēc Polijas pilsētā Olštinā notiekošā Grand Slam turnīra trešās apakšgrupas spēles, kurā duets Pļaviņš/Regža pieveica Meksikas pludmales volejbolistus.
1

Pļaviņš: ''Esam spēruši mazu solīti uz priekšu''

Piedāvājam Mārtiņa Pļaviņa un Haralda Regžas komentārus pēc Polijas pilsētā Olštinā izcīnītās uzvaras „Grand Slam” turnīrā.

Eiropas spēļu fināls: Regža / Pļaviņš pret Krievijas duetu (ieraksts)

Piedāvājam noskatīties Baku notikušo Eiropas olimpisko spēļu finālmaču, kurā mūsu Mārtiņš Pļaviņš duetā ar Haraldu Regžu pieveica Krievijas pārstāvjus Dmitriju Barsuku un Jaroslavu Koškarjevu.

Egleskalns: ''Pakutinājām nervus skatītājiem''

Latvijas čempionāta pludmales volejbolā otrajā posmā šodien uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kas finālā trīs setos ar 26:24, 19:21 un 15:10 uzveica Haraldu Regžu un Armandu Āboliņu. Piedāvājam uzvarētāju interviju.
3

Pļaviņš gūst punktu ar kāju

Latvijas čempionāta pludmales volejbolā otrajā posmā lielisku punktu guva Mārtiņš Pļaviņš.

Pļaviņš un Egleskalns aizraujošā finālspēlē pārspēj Regžu/Āboliņu

Latvijas čempionāta pludmales volejbolā otrajā posmā šodien uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kas finālā trīs setos ar 26:24, 19:21 un 15:10 uzveica Haraldu Regžu un Armandu Āboliņu.
1

Pļaviņš un Egleskalns triumfē LČ pirmajā posmā

Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmajā posmā Majoru pludmalē šodien Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns fināla spēlē divos setos ar 21:14 un 21:15 pārspēja Haraldu Regžu un Armandu Āboliņu.

Pļaviņš un Egleskalns zaudē kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā

Zaudējumu Maskavas "Grand Slam" kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kuri trīs setu cīņā ar 1-2 (21:19, 18:21, 9:15) piekāpās spēcīgajamPolijas duetam Bartošam Lošiakam un Pjotram Kantoram.

Pļaviņš aicina pievienoties "Nutrilite" komandai Rīgas velomaratonā

Mārtiņš Pļaviņš aicina pievienoties "Nutrilite" komandai lielākajā Rīgas velomaratonā
5

Pļaviņš/Egleskalns uzvar izšķirošo setu un iekļūst Fužo Open pamatturnīrā

Ar divām uzvarām Ķīnā notiekošo FIVB Pasaules kausa "Fuzhou Open" posmu šorīt iesāka Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns. Izšķkirošajā cīņā tika pieveikti kanādieši Sems Pedlovs un Grants O’Gormans - 2:1.

Esam uzsākuši gatavošanos sezonai

Jau kādu brīdi esam uzsākuši gatavošanos jaunajai sezonai. Piedāvājam nelielu video apskatu no viena no mūsu treniņiem. Video: LTV.

Overtime TV. Mārtiņš Pļaviņš iesaka trīs labākās pludmales pasaulē

Viesojoties TV6 iknedēļas sporta apskatā "Overtime TV", pludmales volejbolists, viens no labākajiem aizsardzības spēlētājiem pasaulē Mārtiņš Pļaviņš kā 3 labākās pludmales ārpus Latvijas iesaka smilšotos krastus Riodežaneiro (Brazīlija), Manhetenā (ASV) un Adelaidē (Austrālija). Tāpat, viņš izrāda savu briļļu kolekciju un stāsta par gatavošanos jaunajam olimpiskajam ciklam.Bez tam, šodien raidījumā viesojās Latvijas futbola izlases treneris Marians Pahars, kurš atklāj kāpēc viņam pie izlases stūras vajadzīgas uzvaras, bet spēlētājiem tas nav galvenais uzdevums. Šoreiz raidījumā pārrunāta arī nepieciešamība sportistiem organizēties arodbiedrībās, Latvijas futbola uzlecošā zvaigzne kā arī dzimumu līdztiesības jautājumi.Raidījumu pilnībā skaties TVPlay#OvertimeTV
2

Pļaviņš: "Haralds Regža ļoti palīdzēja"

Svētdien pēc uzvaras "King of the Beach" 2014.gada sacensībās uz notikušo atskatījās uzvarētāji Mārtiņš Pļaviņš un Marta Ozoliņa.
4

Pļaviņš iegūst savu pirmo "King of the beach" titulu

Šodien "Beach Box/Elkor" pludmales volejbola stadionā Rīgā notika izšķirošās cīņas par "Queen/King of the beach" tituliem. Vīru finālā uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš pirmo reizi iegūstot Latvijas "King of the beach" jeb pludmales karaļa titulu.
4

Pļaviņš triumfē Krievijas atklātajā čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē latviešu pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš duetā ar krievu Konstantīnu Semjonovu triumfēja Krievijas atklātajā čempionātā pludmales volejbolā. Finālā ar 19:21, 23:21, 15:12 uzveikts Krievijas duets Ruslans Dajanovs / Aleksandrs Ļihoļetovs.

Intervija ar Mārtiņu "Saulkrastu Kokteilī"

Piedāvājam "Pludmales volejbola apskata" pilnu video interviju ar Mārtiņu Pļaviņu "Saulkrastu Kokteiļa" laikā.