Samoilovs: "Man patīk līdzīgas spēles, arī skatītājiem ir interesanti"

Pēc uzvaras pār savu brāli un Reliņu Jūrmalā notiekošajās Pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) “Futures” sacensībā Aleksandrs Samoilovs atzina, ka viņam patīkot līdzīgas spēles un ka arī skatītājiem esot interesanti. Savukārt Kristiāns Fokerots norādīja, ka spēle pret Puškundzi un Bērziņu bijusi grūta, kaut arī rezultāts varētu liecināt, ka viegla.
Iepriekš ziņojām, ka Majoru pludmales volejbola stadionā Jūrmalā Pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) “Futures” sacensību pusfinālā no Latvijas pāriem vīriešu konkurencē iekļuva Mārtiņš Pļaviņš/Kristians Fokerots un Aleksandrs Samoilovs/Gustavs Auziņš.
Vīriešiem sacensību galvenie favorīti Eiropas čempioni Mārtiņš Pļaviņš un Kristians Fokerots vispirms ar 2-0 (21:17, 21:14) pārspēja citu Latvijas duetu Ernests Puškundzis un Sandis Bērziņš (14.) un tad ar 2-0 (21:18, 21:19) – Mihailu Samoilovu pārī ar Arni Reliņu (8.).
“Kopumā bija jāpacīnās. Ja skatītāji skatās pēc rezultāta, varētu padomāt, ka cīņa bija viegla, bet patiesībā bija ļoti grūta. Biju gatavs, ka pretinieki servēs pa mani, to man mamma pateica, ka bija saņēmusi tādu informāciju,” pēc pirmās uzvaras teica Kristians Fokerots. “Pārsvarā pa mani neservē, bet man liekas, ka bija labi, ka tā notika, jo labāk sajutu ritmu pirms nākamajām spēlēm.”
Aleksandrs Samoilovs pārī ar Gustavu Auziņu (15.) vispirms brāļu cīņā ar 2-1 (19:21, 21:19, 15:13) pārspēja Mihailu Samoilovu un Reliņu (8.), bet ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:11, 21:0) pārspēja ar ceturto numuru Jūrmalā izsētos čehus Janu Dumeku un Davidu Vestfālu, 39 gadus vecajam Dumekam savainojuma dēļ spēli nepabeidzot.
“Man patīk līdzīgas spēles, arī skatītājiem ir interesanti. Pats svarīgākais jau ir uzvara, jo, ja mēs zaudētu, tā varētu būt mana pēdējā spēle šeit. Tagad ir izslēgšanas turnīrs, un katra spēle var būt pēdējā. Līdz ar to, ja mēs uzvaram tik līdzīgā galotnē, kas norit punkts punktā, kas var būt labāks par šo? Mums abām divām komandām šodien izdevās superīgs šovs, “ķerot” emocijas un adrenalīnu,” pēc brāļu cīņas teica Aleksandrs Samoilovs.
Izmantotie resursi:
Home - Volejbols