Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

2021. gada Eiropas čempionāts pludmales volejbolā notiks Vīnē

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

2021. gada Eiropas čempionāts pludmales volejbolā notiks Vīnē
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Foto: CEV

Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) lēmusi, ka 2021. gada Eiropas čempionāts pludmales volejbolā no 11. - 15. augustam notiks Austrijas galvaspilsētā Vīnē. 2020. gada turnīrs notika Jūrmalā, kur neviens no Latvijas pludmales volejbolistu pāriem neiekļuva ceturtdaļfinālā.

2020. gada Eiropas čempionāts pludmales volejbolā notika Jūrmalā, kur gan neviens no Latvijas duetiem nesasniedza ceturtdaļfinālu. Vīru konkurencē trešo titulu ieguva Anders Mols un Kristians Serums, kamēr starp sievietēm labākās izrādījās šveicietes Joana Haidriha kopā ar Anuku Veržē-Deprē.

Šodien kļuvis zināms, ka 2021. gada Eiropas čempionāts tiks organizēts Austrijas galvaspilsētā Vīnē. Plānots, ka turnīrs notiks uzreiz pēc pārceltajām Tokijas vasaras olimpiskajām spēlēm - no 11. līdz 15. augustam.

Eiropas volejbola konfederācijas (CEV) prezidents Aleksandrs Boričičs pauda entuziasmu par izvēlēto norises vietu: ''Mēs nevarējām iedomāties labāku vietu, kur rīkot 2021. gada Eiropas čempionātu pludmales volejbolā. Aizvadīsim šo turnīru drošā vidē un esmu pārliecināts, ka visi spēlētāji vēlas spēlēt tādā vietā kā Vīnē, kas iepriekš spējusi noorganizēt vairākus augsta līmeņa turnīrus. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka turnīrs tiks aizvadīts bez sarežģījumiem. Vēlos pateikties Vīnas pilsētas vadībai un Austrijas sporta atbildīgajiem cilvēkiem par iesaisti, lai šis pasākums varētu notikt.''

Tāpat iepriekš tika nolemts, ka 2021. gada Eiropas čempionāts volejbolā notiks četru valstu sešās pilsētās ar fināliem Polijas pilsētā Katovicē.

Izmantotie resursi:
https://www.cev.eu/News.aspx?NewsID...