Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Aicina uz Eiropas pludmales volejbola čempionāta atklāto treniņu Majoros

Agris Suveizda

Aicina uz Eiropas pludmales volejbola čempionāta atklāto treniņu Majoros
Publicitātes foto

15. augustā pulksten 12.00 Majoru pludmalē, 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla centrālajā stadionā Majoru pludmalē, kurā paredzēta vieta vairāk nekā 3000 skatītājiem, notiks atklātais treniņš, informē CEV pludmales volejbola Eiropas
čempionāta fināla organizatori.

Visi interesenti tiek aicināti pirmie iemēģināt stadionu kopā ar kādu no 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla spēlētāju pāriem. Tā ir laba tradīcija, kas tika aizsākta iepriekšējo gadu turnīros, un allaž izpelnījusies lielu dalībnieku atsaucību. Atklātajam treniņam var pieteikties līdz 14. augustam, rakstot uz e-pastu: info@eurobeachvolley.com un norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru. Ierašanās uz atklāto treniņu no pulksten 11.40.

Dienu pirms nozīmīgo pludmales volejbola sacensību sākuma atklātā treniņa dalībniekiem būs unikāla iespēja aizvadīt treniņu centrālajā laukumā, kas Jūrmalas pludmales centrā Majoros ir uzbūvēts īpaši Eiropas čempionāta fināla sacensībām. Atklāto treniņu vadīs Pēteris Plūme - "Brazīlijas" pludmales volejbola Akadēmijas vecākais treneris.

Atklātā treniņa dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem lūgums pieteikties savlaicīgi. Treniņa organizatori patur tiesības atteikt dalību treniņā dēļ dalībnieku skaita ierobežojuma, taču jebkurā gadījumā treniņu būs iespējams vērot no tribīnēm.

2017 CEV Eiropas čempionāta fināls sieviešu un vīriešu konkurencē sāksies trešdien, 16. augustā, pulksten 9.00 ar grupu turnīra spēlēm, kuras turpināsies arī ceturtdien, 17. augustā. Pirmajās divās sacensību dienās, kad risināsies turnīra grupu spēles, sacensības klātienē varēs apmeklēt bez maksas. Piektdien, 18. augustā, notiks izslēgšanas spēles un sāksies astotdaļfināli, sestdien, 19. augustā, tiks aizvadīti pusfināli, bet svētdien, 20. augustā, notiks galvenās cīņas par Eiropas čempionu tituliem. Spēļu tiešraides no trešdienas līdz piektdienai būs iespējams vērot portālā Sportacentrs.com.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē Ātra un ērta biļešu iegāde internetā - Biļešu..., un to cenas būs šādas: uz izslēgšanas spēlēm piektdien, 18. augustā – 10 EUR; uz astotdaļfināliem, ceturtdaļfināliem un pusfināliem sestdien, 19. augustā – 15 EUR; uz svētdienas, 20. augusta, spēlēm, kad risināsies fināla cīņas par Eiropas čempionu tituliem – 20 EUR.

Informāciju sagatavoja:
CEV pludmales volejbola Eiropas
čempionāta fināla organizatori