Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Brāļi Daideri Lietuvā sakauj visus

Juris Grīns
Juris Grīns

Brāļi Daideri Lietuvā sakauj visus
Brāļi Daideri sacensībās Rokišķos. Foto: LMSF

Latvijas sportisti guvuši uzvaras vairākās klasēs Lietuvas motokrosa čempionāta otrajā posmā, kas aizvadīts Rokišķos.

Blakusvāģu sacensībās 750 s/p klasē abos braucienos nepārspēti palika Jānis un Lauris Daideri. Brāļi pirmajā braucienā sacensību otrajā daļā uz kādu laiku bija nokļuvuši aiz mājinieku Manta Kišūna un Rita Kišūna dueta, bet vadību drīz vien atguva un uzvarēja ar sešu sekunžu pārsvaru. Tikmēr otrajā braucienā latvieši bija līderi no starta līdz finišam, šoreiz uzvarot ar 20 sekunžu pārsvaru pār lietuviešiem. Abas reizes trešo vietu ieņēma igauņi Tanels Rēsna un Mauriss Lina.

Savukārt blakusvāģu veterānu klases 750 s/p Veteranai ieskaitē abās sacīkstēs ātrākie bija Modris Štelle un Mārtiņš Zemeskalns, kuri arī sasniedza uzvaru posmā.

Spēcīgākajā kvadriciklu klasē Quad latviešiem viss goda pjedestāls. Abos braucienos uzvarētāja godā Matīss Palēvics, otrais abas reizes Atis Breds, bet trešā un ceturtā vieta finišā pie "bronzas" godalgas posmā ļāva tikt Reinim Bicānam.

Tikmēr kvadriciklu klasē sievietēm Quad Moterys ātrākā abos braucienos bija Elīna Plešņa, kamēr otro vietu posmā guva Undīne Ulmane, kura sacensībās sasniedza trešo un otro pozīciju.

Spēcīgāko solo klašu MX1, MX2 un MX125 apvienotajās sacīkstēs pirmajā braucienā trešais finišēja Rainers Žuks, bet otrajā braucienā trešo vietu izcīnīja Kristers Drevinskis. Savā MX1 klasē Drevinskis guva otro vietu posmā, piekāpjoties tikai Janam Jakobsonam, kamēr Žuks ieguva otro vietu MX2 klasē, kur savukārt uzvarēja Erlands Mackonis.

MX2 M klasē otrā un pirmā vieta braucienos uzvaru posmā Rokišķos atnesa Tomam Virpačevam. Šīs ieskaites sportisti startēja kopā ar MX1M klases braucējiem, kopējā vērtējumā Virpačevam braucienos izcīnot otro un trešo vietu.

Lai gan vienā no Veteranai 40+ klases braucieniem trešais finišēja Intars Janbergs, viņam līdz "Top 3" kopvērtējumā nedaudz pietrūka un nācās palikt ceturtajam.

Visi posma rezultāti: https://speedhive.mylaps.com/Events...

Fotogalerija: https://bit.ly/335Llvu

Lietuvas motokrosa čempionāta trešais posms tiks aizvadīts 22. un 23. augustā Pakrojā.