Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Enstijs atgriežas uz motocikla, slimnīcā nokļuvis MXGP talants Evanss

Juris Grīns
Juris Grīns

Enstijs atgriežas uz motocikla, slimnīcā nokļuvis MXGP talants Evanss
Mičels Evanss. Foto: Team HRC

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma atsākt treniņus uz motocikla šobrīd jau spējīgs Makss Enstijs, savukārt MXGP pasaules motokrosa čempionāta jaunais talants Mičels Evanss nokļuvis slimnīcā, kur viņam veikta operācija.

Pērn Makss Enstijs startēja MXGP, sezonas laikā arī uzvarot vienā no braucieniem, taču traumu dēļ visus posmus aizvadīt neizdevās. "Standing Construct KTM" komandu viņš šogad nomainījis pret "HEP Suzuki", plānojot karjeru turpināt Amerikas AMA superkrosa seriālā, kā arī AMA "Pro" motokrosa čempionātā.

Tomēr jau kopš līguma parakstīšanas britu sportistu nomocīja iepriekš gūta trauma, kā rezultātā nācies veikt Ahileja cīpslas operāciju. Tagad viņš atkal var pilnvērtīgi trenēties un gaidīt, kad atsāksies sezona.

"Mans smaids izsaka visu," saka Enstijs. "Tik patīkami atgriezties uz motocikla pēc četru ar pusi mēnešu pārtraukuma. Soli pa solim būšu atpakaļ."

Tikmēr "Honda" rūpnīcas komandas "Team HRC" braucējs Mičels Evanss, kurš karantīnas laiku pavada dzimtajā Austrālijā, bija spiests doties uz slimnīcu, kur viņam veikta labā pleca operācija. Ārstu prognozes liecina, ka Evanss atlabs ātri un pilnībā.

Iepriekšējā sezonā Evanss vēl startēja MX2 klasē, bet šogad kļuvis par braucēju pasaules čempionāta MXGP kategorijā. Jau pirmajā posmā Lielbritānijā sportists vienā no braucieniem finišēja "Top 3", pierādot, ka ir viens no spēcīgākajiem jaunajiem talantiem.

Izmantie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...