Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

''MX Factory Latvia'' pilots Stankus: ''Treniņš parasti aizņem trīs līdz piecas stundas''

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

''MX Factory Latvia'' pilots Stankus: ''Treniņš parasti aizņem trīs līdz piecas stundas''
''MX Factory Latvia'' pilots Rūdolfs Stankus (#515). Foto: Jānis Pastars

''MX Factory Latvia'' motosportists Rūdolfs Stankus intervijā ar ''Sportacentrs.com'' atklāja nianses par treniņu procesu, kā arī savus sezonas mērķus.

''Sezona, pagaidām, ir tiešām laba, ja neskaita iegūto traumu treniņā. Tās dēļ nevarēju piedalīties Nacionālā kausa ceturtajā posmā Jaunpilī. Tagad gan viss ir labi. Divas līdz trīs reizes nedēļā tiek aizvadīti braukšanas treniņi, bieži mainām trases. Trasē parasti tiek pavadītas trīs līdz piecas stundas. Visvairāk laiku aizņem motocikla sagatavošana nākamajam treniņam. Reizēm nebūtībā var aiziet pat visa diena,'' sacīja Stankus.

Rūdolfs šosezon ņem dalību Nacionālā kausa MXPRO ieskaitē, kā arī startē MX2 klasē Latvijas čempionāta ietvaros.

''Sezonas mērķis ir nobraukt stabili. Jākļūst pēc iespējas ātrākam. Šosezon ir krietni lielāka konkurence, jo parādījušies jauni un konkurētspējīgi braucēji,'' turpināja pilots.

Pēdējās sacīkstes, kurās Stankus ņēma dalību notika 18. jūnijā, kad Dobelē tika aizvadīts Nacionālā kausa trešais posms. Sacīkstēs viņš ieņēma sesto vietu MX PRO ieskaitē, apdzenot visus 14 MX A klases braucējus.

LČ ietvaros šosezon paredzēti vēl divi posmi - 21. augustā Alojā un 18. septembrī Cēsīs. Nacionālā kausa sezona tikmēr ir sasniegusi vien pusi - nākamās sacīkstes jau 9. jūlijā Stendē. Pēc tam sacensības vietu ņems arī Ainažos, Staicelē un arī visbeidzot Jūrkalnē. Šie būs tie posmi, kuros, visticamāk, startēs arī Stankus.