Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Raikonens: "Spēles mani neinteresē, gribu braukt reālā trasē"

Juris Grīns
Juris Grīns

Raikonens: "Spēles mani neinteresē, gribu braukt reālā trasē"
Kimi Raikonens. Foto: Alfa Romeo Racing

"Alfa Romeo" komandas pilots Kimi Raikonens atzinis, ka viņu neinteresē piedalīšanās sacīkšu spēlēs, ar ko šobrīd aizraujas daudzi sportisti. Soms pat neslēpj, ka viņš nelabprāt strādā F1 komandu simulatoros.

40 gados būdams vecākais "Formula 1" pilots, šobrīd Raikonens ar ģimeni atpūšas savās mājās Somijā un neslēpj, ka priecājas par ieilgušajām brīvdienām, jo var pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem. Citi F1 piloti brīvo laiku izmanto, lai piedalītos virtuālajās autosacīkstēs, pat Sebastians Fetels, kurš līdz šim ar to nav aizrāvies, nesen iegādājās pats savu autosporta spēļu simulatoru.

"Mani tas neinteresē," vaicāts par autosporta datorspēlēm, sacīja 2007. gada F1 pasaules čempions Raikonens. "Es labprātāk sagaidīšu to brīdi, kad varēšu atgriezties reālajā trasē."

Visas komandas pasaules čempionāta posmiem gatavojas savos īpašajos simulatoros, un arī sacīkšu pilotu viens no uzdevumiem ir tajos strādāt. Raikonens neslēpj, ka nelabprāt dodas pildīt šos pienākumus.

"Es neteiktu, ka man tas galīgi nepatiktu," viņš skaidro. "Noformulēšu tā - lidot uz Itāliju, lai brauktu simulatorā, nav gluži tas, kāpēc es izvēlējos šo darbu. Trasē braukt ir pavisam kas cits. Un jebkurā gadījumā, komandu simulatori ir savādāki un daudz sarežģītāki nekā virtuālās sacīkšu spēles."

Izmantotie resursi:
EssentiallySports | The Fan's Perspective