Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Somu autosportiste: "Lai tiktu komandā, man lika pozēt puskailai"

Juris Grīns
Juris Grīns

Somu autosportiste: "Lai tiktu komandā, man lika pozēt puskailai"
Emma Kimilainena. Foto: electricgt.co

Somijas autosportiste Emma Kimilainena, kura šajā karjeras posmā piedalās "W Series" seriālā, pirmo reizi kādā intervijā pastāstījusi, ka reiz sponsors tai pieprasījis fotografēties puskailai, kas nodrošinātu iespēju startēt vienā no amerikāņu komandām.

Pirms dalības "W Series" formulu čempionātā, kas izveidots īpaši sievietēm, Kimilainenas mērķis bija nokļūt Amerikas "IndyCar". Ceļā uz šo mērķi, 2010. gadā viņa veica pārrunas ar šī seriāla atbalsta čempionāta "IndyLights" komandām. Viena no tām bija gatava līgumu parakstīt, taču viena no prasībām bijusi mulsinoša.

Intervijā podkāstā "Shikaani" šobrīd 31 gadu vecā sportiste stāsta, ka komanda, kuras nosaukums netiek atklāts, paziņojusi par sponsora atrašanu un informējusi, ka pašai Kimilainenai šajā ziņā nav jāsatraucas. Sponsors esot bijis kāds vīriešu žurnāls, līdz ar to galvenā prasība esot bijusi pozēšana fotosesijās. Sākumā bija runa par fotografēšanos bikini, bet vēlāk sponsors jau pieprasījis ko vairāk - pozēt ar pilnībā atkailinātu ķermeņa augšdaļu.

"Laimīgā kārtā, kopš tā laika daudz kas motoru sportā ir mainījies uz labo pusi," atzīst Kimilainena. "Nekad par šo lietu iepriekš neesmu runājusi publiski, jo ienīstu drāmas."

Kimilainena toreiz piedāvājumam nepiekrita un atgriezās Eiropā, kas nozīmēja, ka viņai tā arī nebija iespēju piepildīt sapni par startēšanu Amerikā. Vēl vairāk - uz četriem gadiem pilote no autosporta aizgāja pavisam.

2019. gadā viņa uzsāka dalību "W Series", kur, lai gan veselības problēmu dēļ nepiedalījās pirmajos trīs posmos, pārējos trīs guva piekto, pirmo un otro vietu, sasniedzot piekto vietu kopvērtējumā. Pērn "Covid-19" dēļ čempionāts nenotika, bet to atkal plānots rīkot šogad, turklāt kā vienu no atbalsta klasēm "Formulai 1".

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news blog!

  +3 [+] [-]

, 2021-01-15 17:57, pirms 3 mēnešiem
Būtu toreiz parādījusi pupiņus...

  +4 [+] [-]

, 2021-01-15 17:58, pirms 3 mēnešiem
Varējāt plašāku bilžu galeriju ielikt

  +2 [+] [-]

, 2021-01-15 22:14, pirms 3 mēnešiem
pics or it didn't happen

     [+] [-]

, 2021-01-15 22:23, pirms 3 mēnešiem
antuuns rakstīja: pics or it didn't happen
Kimilainena toreiz piedāvājumam nepiekrita un atgriezās Eiropā, kas nozīmēja, ka viņai tā arī nebija iespēju piepildīt sapni par startēšanu Amerikā. Avots: Somu autosportiste: "Lai tiktu komandā, man...

  +1 [+] [-]

, 2021-01-16 01:21, pirms 3 mēnešiem
antuuns rakstīja: pics or it didn't happen
It didn't happen, she refused and returned to Europe!

  -2 [+] [-]

, 2021-01-16 10:28, pirms 3 mēnešiem
Ja būtu lābāka par konkurentiem nevajadzētu šādas bildes, bet ja pietrūks tad jātaisa šovs ar uzmanības pievēršanu.

     [+] [-]

, 2021-01-16 18:32, pirms 3 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Būtu toreiz parādījusi pupiņus...
Nu jau gan!
Tādas lietas jābauda dzīvē nevis uz fotogrāfijām!

     [+] [-]

, 2021-01-18 01:44, pirms 3 mēnešiem
ja sūdīgi pupi, tad labāk nerādīt,..ir tādi redzēti - nu tādi pļiku, pļeku - nekādi.... bet pasūdzēties tad var ....ja pie Zaržecka būtu uztaisījusi tad pati pieteiktos visiem izrādīt...zinu beibi, kurai tur nekā nebija, tad divas reizes palielināja un tad vēlāk Klubā izrādījās siena kaudzē utt...

     [+] [-]

, 2021-01-18 13:11, pirms 3 mēnešiem
Smuka meitene, gan jau krūtis arī normālas!

     [+] [-]

, 2021-01-18 13:29, pirms 3 mēnešiem
sinajs rakstīja: Smuka meitene, gan jau krūtis arī normālas!
seja glīta, bet kādas ir krūtis - figviņzin....ja nerāda, tad tur nekā ievērības cienīga...