Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:455, Did:0, useCase: 3

"Rīgas" lakrosistes uzvar starptautiskā turnīrā Polijā

"Rīgas" lakrosistes uzvar starptautiskā turnīrā Polijā
"Rīgas" lakrosistes
Publicitātes foto

No 3. – 4.maijam, Vroclavā, Polijā norisinājās starptautiskais lakrosa turnīrs "Silesia Cup”, kurā no Latvijas startēja divas komandas: lakrosa klubs "RJTC” vīriešu komandu konkurencē un sieviešu lakrosa klubs "Rīga” – sieviešu komandu konkurencē.

Kopumā sieviešu komandu konkurencē startēja piecas komandas – divas no Polijas, viena no Ungārijas, viena internacionālā un SLK "Rīga” no Latvijas. Pirmajā dienā Rīgas komanda sacentās ar "Blackbarries Budapest” (Ungārija) un "Korsarki Trojmiasto" (Polija). Spēļu rezultāti - 10:1 un 9:1. Otrajā dienā komanda spēkos mērojās ar mājinieku Vroclavas komandu "Kosynyniurki Wroclaw”, ko uzvarēja ar 10:2 un internacionālo komandu "Dread ladies”, kuras pārspēja ar 4:3. Kluba treneru vērtējumā komandas labākā spēlētāja balva tika vārtsardzei Līgai Vilks.

LK "RJTC” komanda 11 vīriešu komandu konkurencē ar divām uzvarām piecās spēlēs ierindojās sestajā vietā. Rīgas puiši bija ielozēti vienā grupā ar "Dred lax” (internacionāla) komandu, kam sīvā cīņā piekāpās ar 3:6 un "Korsarze Trójmiasto Lacrosse Club” (Polija), ko pārliecinoši pārspēja ar 8:1. Savā apakšgrupā komanda ierindojās otrajā vietā un pirmajā izslēgšanas spēlē pretī bija jāstājas mājiniekiem, nākamajiem turnīra čempioniem, "Kosynierzy Wrocław” (Polija), kam piekāpās ar 1:8. Turnīra pēdējā dienā, cīņā par vietu sadalījumu, "RJTC” komanda spēlēja pret "Spartans Oświęcim” (Polija), ko uzvarēja ar 6:2 un cīņā par piekto vietu, piekāpās "Kraków Lacrosse Kings” (Polija) ar 3:4.

Pēc abu komandu trenera Dina Baha teiktā, komandas turnīrā ir nostartējušas ļoti labi. "Ir liels prieks redzēt spēlētāju izaugsmi, kas ir vērojama no spēles uz spēli. Vēlos pateikt lielu paldies Rīgas Jauno tehniķu centram, kas atbalstīja šo braucienu.”

LK "RJTC” ir dibināts 2010.gadā. Pēc 2013.gada Latvijas čempionāta rezultātiem – "RJTC” ir ceturtais spēcīgākais Latvijas lakrosa klubs. Pieci kluba spēlētāji ir iekļauti Latvijas vīriešu izlases kandidātu sarakstā dalībai Pasaules čempionātā šī gada jūlijā.

SLK "Rīga” ir dibināts 2009.gadā un ir pirmais sieviešu lakrosa klubs Latvijā. Latvijas organizētajos čempionātos kopš 2011.gada komandai divas otrās vietas un viena pirmā vieta.

Informāciju sagatavoja
Ieva Opoļska
LLF komunikācijas speciāliste