Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1382, Did:0, useCase: 0
4

Pirmspēdējā "Betsafe.com patiesā viedokļa spēlē" uzvar 4o4

2015. gada aprīlī portālā Sportacentrs.com notiekošajā konkursā Betsafe.com Patiesā viedokļa spēlē uzvarējis lietotājs 4o4, bet bez viņa pie balvām tiks vēl 14 lietotāji. Konkurss turpinās arī maijā, kas gan būs pēdējais, sadarbībā ar Betsafe.com.
6

Konkurss: 2015. gada Maija "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Portāla Sportacentrs.com dalībniekus pēdējo mēnesi priecēs Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Maijā prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!
2

Marta "Betsafe.com patiesā viedokļa spēlē" uzvar lamar-odom

2015. gada martā portālā Sportacentrs.com notiekošajā konkursā Betsafe.com Patiesā viedokļa spēlē uzvarējis lietotājs lamar-odom, bet bez viņa pie balvām tiks vēl 14 lietotāji. Konkurss turpinās arī aprīlī.
12

Konkurss: 2015. gada Aprīļa "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Portāla Sportacentrs.com dalībniekus turpina aizraut Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Aprīlī prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!
3

Februāra "Betsafe.com patiesā viedokļa spēlē" uzvar kickngo

2015. gada februārī portālā Sportacentrs.com notiekošajā konkursā Betsafe.com Patiesā viedokļa spēlē uzvarējis lietotājs kickngo, bet bez viņa pie balvām tiks vēl 14 lietotāji. Konkurss turpinās arī martā.
8

Konkurss: 2015. gada Marta "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Portāla Sportacentrs.com dalībniekus turpina aizraut Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Martā prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!
1

Noslēdzošajā 2014.gada Betsafe.com patiesā viedokļa spēlē 16 laureāti

2014.gada noslēdzošajā mēnesī decembrī portālā Sportacentrs.com notiekošajā konkursā Betsafe.com Patiesā viedokļa spēlē uzvarējis lietotājs insausti, bet bez viņa pie balvām tiks vēl 15 lietotāji. Konkurss turpinās arī šajā gadā.
10

Konkurss: 2015.gada Janvāra "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Sveiciens jaunajā gadā. Arī tajā portāla Sportacentrs.com dalībniekus priecēs Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas janvārī!
4

Oktobra Betsafe.com patiesā viedokļa spēles uzvarētājs džeris82

Arī oktobrī portālā Sportacentrs.com norisinājās cīņa Betsafe Patiesā viedokļa spēlē. Lai tiktu pie balvas, dalībniekiem mēneša laikā bija jāveic vismaz 50 prognozes un jātiek labāko piecpadsmitniekā.

Septembra Betsafe.com patiesā viedokļa spēles uzvarētājs bonuks1990

Arī septembrī portālā Sportacentrs.com norisinājās cīņa Betsafe Patiesā viedokļa spēlē. Lai tiktu pie balvas, dalībniekiem mēneša laikā bija jāveic vismaz 50 prognozes un jātiek labāko piecpadsmitniekā.
17

Augusta Betsafe.com patiesā viedokļa spēles uzvarētājs rneilands

Tāpat kā iepriekšējos mēnešos tā arī augustā portālā Sportacentrs.com norisinājās cīņa Betsafe Patiesā viedokļa spēlē. Lai tiktu pie balvas, dalībniekiem mēneša laikā bija jāveic vismaz 50 prognozes un jātiek labāko piecpadsmitniekā.
10

Jūlija Betsafe.com patiesā viedokļa spēlē uzvar civis59

Tāpat kā iepriekšējos mēnešos tā arī jūlijā portālā Sportacentrs.com norisinājās cīņa Betsafe Patiesā viedokļa spēlē. Lai tiktu pie balvas, dalībniekiem mēneša laikā bija jāveic vismaz 50 prognozes un jātiek labāko piecpadsmitniekā.
4

Jūnija Betsafe.com patiesā viedokļa spēlē uzvar Vilis15

Tāpat kā iepriekšējos mēnešos tā arī jūnijā portālā Sportacentrs.com norisinājās cīņa Betsafe Patiesā viedokļa spēlē. Lai tiktu pie balvas, dalībniekiem mēneša laikā bija jāveic vismaz 50 prognozes un jātiek labāko piecpadsmitniekā.

Konkurss: Jūnija "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Arī jūnijā portālā Sportacentrs.com norisināsies Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!

Aprīļa "Betsafe Patiesā viedokļa spēlē" uzvar verners

Apkopoti 2014.gada aprīļa Betsafe.com „Patiesā viedokļa spēles” rezultāti. Prognozēs veiksmīgākais izrādījās lietotājs verners, iegūstot 148.42 punktus un izcīnot galveno balvu no Betsafe.com. Bet kopumā pie balvām par aizvadīto mēnesi tiks 15 spēles dalībnieki!
15

Marta "Betsafe Patiesā viedokļa spēlē" uzvar Incss

Apkopoti 2014.gada marta Betsafe.com „Patiesā viedokļa spēles” rezultāti. Prognozēs veiksmīgākais izrādījās lietotājs Incss, iegūstot 138.06 punktus un izcīnot galveno balvu no Betsafe.com. Bet kopumā pie balvām par aizvadīto mēnesi tiks 15 spēles dalībnieki!
22

Decembra "Betsafe Patiesā viedokļa spēles" uzvarētājs Windermeres, janvārī cīņa par balvām nenotiks

Apkopoti 2013.gada decembra Betsafe.com „Patiesā viedokļa spēles” rezultāti. Prognozēs veiksmīgākais izrādījās lietotājs Windermeres, iegūstot galveno balvu no Betsafe.com. Bet kopumā pie balvām par aizvadīto mēnesi tiks desmit dalībnieki! Šī gada pirmajā mēnesī spēlē paredzēts pārtraukums – tajā cīņa par balvām nenotiks.

Oktobra "Betsafe Patiesā viedokļa spēlē" triumfē - ringo73

Apkopoti oktobra Betsafe.com „Patiesā viedokļa spēles” rezultāti. Prognozēs veiksmīgākais izrādījās lietotājs ringo73, iegūstot galveno balvu no Betsafe.com. Bet pie balvām šomēnes tiks vēl 24 dalībnieki! Cīņas turpinās arī novembrī – veiksmi!
3

Septembra "Betsafe Patiesā viedokļa spēlē" 42 uzvarētāji, labākais - micis1122

Apkopoti septembra Betsafe.com „Patiesā viedokļa spēles” rezultāti. Prognozēs veiksmīgākais izrādījās lietotājs micis1122, iegūstot galveno balvu no Betsafe.com. Bet pie balvām šomēnes tiks vēl 41 dalībnieks! Cīņas turpinās arī oktobrī – veiksmi!
9

Jūnija "Betsafe Patiesā viedokļa spēlē" bez uzvarētājiem

Apkopoti jūnija Betsafe.com „Patiesā viedokļa spēles” rezultāti. Jūnija prognozēs veiksmīgākais izrādījās lietotājs pernambucano ar 117.20 punktiem, taču tas nebija pietiekami, lai garantētu Betsafe.com sarūpētās balvas. Cīņas turpinās arī jūlijā – pierādiet, ka jūnija rezultāti bija tikai nejaušība!