Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:252, Did:0, useCase: 0

3

Piedalies "Aldaris" Eurobasket 2019 ekspertu spēlē!

Sportacentrs.com sadarbībā ar Aldaris piedāvā prognožu konkursu, kas veltīts 2019. gada Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm. Atbildi uz 35 prognožu jautājumiem, iekļūsi labāko sešiniekā un saņem balvas no konkursa organizatoriem.
28

Piedalies "CIRCLE K" Eurobasket 2019 prognožu spēlē!

Sportacentrs.com sadarbībā ar CIRCLE K piedāvā prognožu konkursu, kas veltīts 2019. gada Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm. Atbildi uz 38 prognožu jautājumiem, iekļūsi labāko sešiniekā un saņem balvas no konkursa organizatoriem.
32

Piedalies Monier PČ 2019 hokeja prognožu spēlē!

Sportacentrs.com sadarbībā ar Monier piedāvā prognožu konkursu, kas veltīts 2019. gada Pasaules čempionātam hokejā. Prognozē visu turnīra spēļu beigu rezultātus, esi labākais un saņem balvas no konkursa organizatoriem.
1

Futbola konkursu uzvarētāji – lietotāji Stivs un Roberts Grotuss

Jūlija vidū ar Francijas komandas triumfu noslēdzās PK izcīņa futbolā. Paralēli turnīram portālā Sportacentrs.com norisinājās divi konkursi, kuros uzvaras laurus plūca lietotāji Stivs un Roberts Grotuss . Apsveicam!
4

Komanda.lv prognožu spēle: izslēgšanas spēlēs jāprognozē pamatlaika rezultāti

Sportacentrs.com sadarbībā ar futbola preču veikalu komanda.lv piedāvā konkursu visiem sporta cienītājiem. Prognozē visu PK 2018 futbolā spēļu pamatlaika rezultātus, iekļūsti labāko sešiniekā un saņem balvas! Svarīgākais par izslēgšanas spēlēm – jāprognozē spēļu pamatlaika rezultāti.
20

Konkurss: Prognozē PK 2018 izslēgšanas spēļu gaitu!

Sportacentrs.com sadarbībā ar sieri.lv piedāvā prognozēt 2018. gada PK futbolā turnīra gaitu, prognozējot spēļu uzvarētājus – sākot no astotdaļfināla līdz pat finālam. Seši labākie saņems balvas!
Kazan Arena
Foto: FIFA World Cup
22

Lielais Futbols. 11.lv Prognožu spēle

Tev ir skaidra vīzija vai vismaz viedoklis par FIFA Pasaules kausa spēļu iznākumiem? Prognozē spēļu iznākumus – esi prognožu līderis Pasaules kausam noslēdzoties un saņem balvas! Uzvarētājs saņems € 250,- naudas balvu, 2.vietai € 100,-, 3.vietas ieguvējam/ai € 50,-
10

Noslēgusies Bosch PČ 2018 prognožu spēle!

Apkopoti rezultāti konkursam, kas portālā Sportacentrs.com norisinājās pasaules hokeja čempionāta laikā – “Bosch PČ 2018 prognožu spēle”. Apsveicam uzvarētājus!
3

Noslēgusies 1A.lv Phjončhanas OS prognožu spēle!

Apkopoti rezultāti konkursam, kas portālā Sportacentrs.com norisinājās Phjončhanas olimpisko spēļu laikā – 1A.lv Phjončhanas prognožu spēle. Apsveicam uzvarētājus!
Latvijas junioru meiteņu kērlinga izlase
1

Latvijas meiteņu kērlinga izlase kvalificējas PČ ceturtdaļfinālam

Pasaules junioru čempionātā B divīzijā aizvadītas izšķirošās grupu turnīra spēles, pēc kurām noskaidrojās arī Latvijas izlašu liktenis. Pirms spēles ar Turcijas izlasi jau bija zināms, ka meiteņu izlase kvalificējusies ceturtdaļfinālam, bet puišiem līdz tam nedaudz pietrūka.