Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | Ģenerālis un Bukmeikers Ziemassvētku NBA starpfinišā

Piedāvājam "Ģenerālis pret Bukmeikeru" Ziemassvētku epizodi, kurā Valdis Valters un Arvīds Rasa pauž viedokli par NBA sezonā redzēto.
, 2021-12-24 12:27, pirms pusgada
Embīds paņēma Simonsu pakaļā dušās un tāpēc šis negrib atgriezties komandā
To es saucu par labu analīzi
, 2021-12-24 14:05, pirms pusgada
Nevar uztaisīt raidījumu "Bukmeikers bez Ģenerāļa"? Būtu daudz baudāmāk skatīties/klausīties. Mans viedoklis, protams.
, 2021-12-24 14:21, pirms pusgada
Maiklz rakstīja: Nevar uztaisīt raidījumu "Bukmeikers bez Ģenerāļa"? Būtu daudz baudāmāk skatīties/klausīties. Mans viedoklis, protams.
Tā gan. Tā jau VV paciest varētu ar visām muļķībām, ko viņš runā, bet tā pārtraukšana tā kaitina
, 2021-12-24 14:45, pirms pusgada
bļāviens-nu rakstīja: Tā gan. Tā jau VV paciest varētu ar visām muļķībām, ko viņš runā, bet tā pārtraukšana tā kaitina
viņa zināšanas/spriestspēja par NBA arī ir apsmiekls. Izklausās pēc kārtējā ''statu čaļa'' vai tāda, kurš neskatās spēles, bet tikai īsos spēļu apskatus
, 2021-12-24 16:10, pirms pusgada
Domāju Bocmani japieaicina uz nākamo raidījumu VV vietā
Un jaunais nosaukums Bocmanis pret bukmeikeru
, 2021-12-24 23:47, pirms pusgada
Es gan domāju Valdis piestāv raidījumam.
, 2021-12-25 10:37, pirms pusgada
Ko Rasa tur pīpē par MIP? Miles Bridges slander ir neizturams!!!
, 2021-12-26 21:53, pirms pusgada
Tad kad bija jāpasaka spēlētāji bija skaidrs ka Valdis lasa tikai statistiku, un arī ne vienmēr. Pat skatoties tikai hailaitus vismaz 3 bija jāatpazīst.

Klausītava | "Izrāviens": Latvija iznīcina Serbiju, NBA maiņas un lieli līgumi

Šoreiz podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu atskatās uz Latvijas izlases iespaidīgo uzvaru pār Serbijas izlasi. NBA maiņu darījumu periods ir atvēries ar iespaidīgu skaitu spēlētāju pārejām un parakstīties iespaidīgiem maksimālajiem līgumiem. Kā arī viena no lielākajām NBA zvaigznēm Kevinam Durantam ir apnikuši savi komandas biedri un viņš ir gatavs doties pie citas frančīzes.

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar Latvijas ratiņbasketbola izlases līderiem

“Basketstudijā 2+1” šoreiz divi viesi – Latvijas ratiņbasketbola izlases līderi, Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra Zvaigžņu piecnieka dalībnieki Raimunds Beginskis un Kārlis Podnieks, kuri kopā ar komandu tikko izcīnījuši tiesības 2023. gadā spēlēt Eiropas čempionāta A divīzijas turnīrā.
Kārlis Muižnieks. Foto: FBU

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar Kārli Muižnieku

“Basketstudijas” pastāvīgie vadītāji Reinis Lācis un Guntis Keisels kā viesi šoreiz aicinājuši cilvēku “četri vienā” – Kārlis Muižnieks pirms apaļiem 30 gadiem bijis viens no atjaunotās valstsvienības līderiem pirmajos oficiālajos turnīros, kā galvenais treneris vadījis valstsvienību divos Eiropas čempionātu finālturnīros, viņa vadībā valstsvienībā nostiprinājās šonedēļ uzmanības centrā esošais Jānis Blūms, turklāt Kārlis ir pagaidām vienīgais, kurš praksē iepazinis Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas jaunpienācēju Ukrainas klubu “Prometey”.