Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2998, Did:0, useCase: 1

Klausītava | "Ģenerālis pret Bukmeikeru": NBA sezona pusē

KLāt kārtējā "Ģenerālis pret Bukmeikeru" epizode. Šoreiz Arvīds un Valdis runās par latviešu veikumu šosezon. Sezonas lielākajiem pārsteigumiem un vilšanās brīžiem, aplūkos katru komandu atsevišķi un prognozēs līgas čempionus.

Klausītava | Laukuma līmenī: Ādolfs un Celmiņš atskatās uz NBA un latviešu sniegumu Eiropā

Kristaps Valters un Jānis Celmiņš jaunākajā "Laukuma Līmenī" epizodē vērtē Latvijas spēlētāju un viņu komandu sniegumu šosezon gan Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA), gan Eiropā, prognozē līgu uzvarētājus un aplūko basketbola aktualitātes ar'Latvijā un Baltijā.
5

Klausītava | Ģenerālis ar Kazakeviču

Pēc Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēguma Valdis Valters uz sarunu aicināja Latvijas futbola izlases galveno treneri Daini Kazakeviču. Sarunas gaitā Kazakevičs vērtē izlases sniegumu un taktiskās nianses, komentē spiedienu no fanu un žurnālistu puses, iezīmē galvenās problēmas pašmāju futbolā, kā arī spriež par Latvijas futbola turpmāko attīstību.

Klausītava | NHL podkāsts: skandāli, Ovečkina izteikumi, brīvie aģenti...

Šoreiz "William Hill" NHL podkāsta otrajā epizodē Artūrs Barovskis un Klāvs Oskars Kjaspers runā par aktuālākajiem notikumiem NHL pēdējo divu nedēļu laikāOtrās epizodes tēmas:-Latviešu sniegums novembrī-Konora Bedārda un Milana Lučica skandālI-Ovečkins uzskata, ka ar Krosbiju ir izglābis NHL-Patriks Keins Detroitā-Kas sagaida zvaigznes, kuriem šis ir pēdējais līgumu gads?-2023.gada Drafta spēlētāju pirmie soļi NHL

Klausītava | Ģenerālis ar Jāni Blūmu

Šajā "William Hill TV" epizodē Jānis Blūms kopā ar Valdi Valteru vērtē Latvijas izlases iespējas iekļūt olimpiskajās spēlēs, aprunāsies par Latvijas jaunatnes basketbolu, kā arī par Jāņa lomu dēla ceļā uz profesionāla basketbolista karjeru.

Klausītava | Jurģis Kalns par izlases sniegumu, Virslīgas sezonu un futbola sistēmu Latvijā

Pirms noslēdzošajām Latvijas futbola izlases spēlēm šogad "William Hill TV" studijā viesojās treneris "Valmiera FC" Jurģis Kalns, kurš sarunā ar Artūru Barovski dalijās pārdomās par Latvijas futbola izlases rezultātiem un futbola attīstību, novērtēja "Valmiera FC" šīs sezonas sniegumu, kā arī pastāstīja par pārdoto spēlētāju gaitām ārzemēs.

Klausītava | NHL podkāsts: latviešu pirmais mēnesis, galvenās sensācijas un izgāšanās

Šajā nedēļā WilliamHill TV startē jauns NHL podkāsts, kuru veido Artūrs Barovskis un Klāvs Oskars Kjaspers.Pirmajā epizodes tēmas:-Vai Balinskis noturēsies Floridas “Panthers” sastāvā ?-Buffalo un Girgensons atkal bez “play-off”?-Vai Merzļikinam jācer uz aizmainīšanu?-Vai Bļugers ar “Canucks” noturēsies līderu pozīcijās?-Kāds ir labākais attīstības ceļš Šilovam?-Vai Bedārds attaisno uz sevi liktās cerības?-pirmā mēneša galvenās sensācijas un izgāšanās

Klausītava | "William Hill TV" hokejs: Ģenerālis ar Hariju Vītoliņu

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar Ģenerāli - Valdi Valteru "William Hill TV" atklāj, kas mainījies Latvijas hokejā pēc bronzas medaļu izcīnīšanas, stāsta par attieksmi no kandidātiem izlasē, gatavošanās procesu un mērķiem, kas jāsasniedz.

Klausītava | "William Hill TV" hokejs: Latvijas izlases, mūsējie NHL un Eiropā un OHL

Šajā "Wiliam Hill TV" hokeja studijas apskatā Jānis Celmiņš, Edgars Lūsiņš un Artūrs Barovskis runā par Latvijas izlases sastāvu, sezonas sākumu latviešu spēlētājiem NHL un Eiropas vadošajās līgās, analizē jauniešu izlases, kā arī vertē izmaiņas Latvijas čempionātā.

Klausītava | "Ģenerālis pret Bukmeikeru": 78. NBA sezonas starts

Ģenerālis ar Bukmeikeru šoreiz runā par lielajām maiņām NBA starpsezonā. Kungi apskatīs arī latviešu Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna izredzes šosezon. Vai Kristaps būs pirmais latvietis vēsturē, kurš izcīnīs NBA čempionu gredzenu? Vīri aplūkos čempionu prognozes, MVP prognozes un epizodi noslēgs ar ikgadējo savstarpējo spēli.
1

Klausītava | "Laukuma līmenī": atskats uz spēli ar Brazīliju un 1/4 finālu prognozes

Pēc Latvijas basketbola izlases vēsturiskās iekļūšanas Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Kristaps Valters un Jānis Celmiņš vērtē Latvijas valstsvienības sniegumu, analizē Vācijas izlases stiprās puses un sniedz savas prognozes par visiem ceturtdaļfināla pāriem.
Artūrs Visockis-Rubenis, Luka Banki, Jānis Gailītis. Foto: Mikus Kļaviņš

Klausītava | "Ģenerālis" pēc panākuma pār Brazīliju iztaujā Gailīti

Ģenerālis Valdis Valters uzreiz pēc Latvijas izlases iekļūšanas ceturtdaļfinālā Pasaules kausā video zvanā intervēja Latvijas izlases galvenā trenera asistentu Jāni Gailīti. Jānis atklāj nianses spēlē pret Brazīlīju, pastāstīja par traumām, kā arī to, kā izlase gatavosies spēlei ar Vāciju, kas plānota jau trešdien.

Klausītava | "Laukuma līmenī": K. Valters uzvarā pār Spāniju uzsver vienotas komandas spēku

Pēc vesturiskās uzvaras pār Spāniju Pasaules kausa izcīņā basketbolā, Jānis Celmiņš un Kristaps Valters skaidro panākuma galvenos iemeslus, analizē sastāva rotācijas, prognozē spēles gaitu ar Brazīliju un atskatās uz vadošo komandu sniegumu turnīrā līdz šim.

Klausītava | "Laukuma līmenī": paveiktais un nepaveiktais spēlē pret Kanādas izlasi

Uz karstām pēdām, uzreiz pēc Latvijas basketbola izlases zaudējuma Kanādai, Jānis Celmiņš un Kristaps Valters meklē iemeslus momentiem, kuros Latvija izlaida pārsvaru un zaudēja, kā arī izvērtēja līderu indivuduālo sniegumu un ieskicēja turpmāko pretinieku stiprās puses un mūsu vīru izredzes uzvarēt.

Klausītava | "Laukuma līmenī": ozola zaru Žagars, lielās olas, trīs naglas un skrūve

Pēc vesturiskās Latvijas basketbola izlases uzvaras pār Francijas valstsvienību Jānis Celmiņš un Kristaps Valters analizē atslēgas spēlētājus un momentus, kuru dēl Latvijas basketbolistiem izdevās tikt pie šī panākuma.

Klausītava | "Ģenerālis" un Gailītis pēc Latvijas uzvaras pār Franciju

"Ģenerālis" Valdis Valters uzreiz pēc Latvijas izlases smagās uzvaras pār Franciju otrajā Pasaules kausa spēlē intervē Latvijas izlases galvenā trenera asistentu Jāni Gailīti. Jānis atklāj, kas notika ģērbtuvē pēc vēsturiskā panākuma.

Klausītava | "Laukuma līmenī" ar Celmiņu un Ādolfu: kas paveikts pret Libānu? Kā apspēlēt Franciju?

Kristaps Valters un Jānis Celmiņš šajā "Laukuma līmenis" epizodē atskatās uz Latvijas veiksmīgo spēli pret Libānu, izceļ labākos spēlētājus un prognozē, kāda spēle sagaidāma pret Francijas valstsvienību svētdien.

Klausītava | "Ģenerālis" un Gailītis pēc Latvijas uzvaras pār Libānu

"Ģenerālis" Valdis Valters uzreiz pēc Latvijas izlases uzvaras pirmajā Pasaules kausa spēlē intervē Latvijas izlases galvenā trenera asistentu Jāni Gailīti. Jānis atklāj, kā tika izvēlēts galīgais sastāvs Pasaules kausā, stāsta par treneru darba sadalījumu un dod savas atziņas pēc pirmās spēles.

Klausītava | "Laukuma līmenī" ar Celmiņu un Ādolfu: PK basketbolā apskats pirms tā starta

Podkāsta ''LAUKUMA LĪMENĪ'' epizodē Jānis Celmiņš kopā ar Kristapu Valteru veic turnīra apskatu pirms Pasaules kausa basketbolā.Podkāsta tēmas:- Latvijas izlase sagatavošanās ciklā;- Latvijas izlases izredzes;- Turnīra pārsteigumi;- Turnīra labākie spēlētāji;- Jāņa un Kristapa prognozes;
Jānis Gailītis. Foto: 15min.lt/Scanpix

Klausītava | Ģenerālis iztaujā Jāni Gailīti par gatavošanos Pasaules kausam

Valdis Valters "William Hill TV" podkāstā uz interviju aicinājis Latvijas valstsvienības treneri Jāni Gailīti. Sarunas laikā Gailītis stāsta par treniņprocesu un gatavošanos Pasaules kausa finālturnīram, kā arī atklāj Latvijas čempiones "VEF Rīgas" mērķus nākamajā sezonā.