Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2943, Did:0, useCase: 0

Parē: "PČ burbulī Rīgā bija šausmīgi, jutos kā cietumā, ilgojos atgriezties mājās"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Parē: "PČ burbulī Rīgā bija šausmīgi, jutos kā cietumā, ilgojos atgriezties mājās"
Baltkrievijas izlases spēlētāji pasaules čempionātā Rīgā. Foto: IIHF

Rīgā aizvadītais hokeja pasaules čempionāts ir unikāls, jo tas notika "burbuļa" režīmā. Daudziem spēlētājiem tas bija grūts pārbaudījums.

Covid-19 izraisīto ierobežojumu dēļ lielākā daļa spēļu tika aizvadītas bez līdzjutēju klātbūtnes vai ar ļoti maz skatītājiem tribīnēs. "Tajā atmosfērā varbūt bija pat mazliet nostaļģijas. Tas man atgādināja spēles, kad mana skola spēlēja turnīros - skatījās 50 cilvēki, no kuriem 48 bija mūsu vecāki," saka Krievijas izlases uzbrucējs Sergejs Tolčinskis.

Covid-19 izplatīšanās draudu dēļ 16 izlašu spēlētāji un personāla cilvēki tika ierobežoti arēnās, viesnīcās un pārvietošanās brīvībā - tas bija burbulis. Daudziem spēlētājiem ierobežojumi bija grūti pieņemami, it īpaši tiem, kuri ilgojās būt kopā ar ģimeni.

"Ja godīgi, burbulī bija briesmīgi," saka Baltkrievijas izlases uzbrucējs Frensiss Parē. "Jutos kā cietumā. Man ļoti pietrūka meitas, jaundzimušā dēla un sievas. Mani komandas biedri bija patiešām labi, bet nevarēju sagaidīt, kad varēšu atgriezties mājās, runāt franču valodā un apēst ko labu."

Čehijas izlases vārtsargs Šimons Hrubecs: "Godīgi sakot, es skaitīju dienas, līdz redzēšu savu ģimeni. Man viņu ļoti pietrūka. Piecus sezonas mēnešus [spēlējot KHL] neredzēju ģimeni, bet pēc tam vēl viens mēnesis [pasaules čempionātā].''

Spēlēt burbulī daudziem spēlētājiem jau sākotnēji šķita kas nepievilcīgs. Tas bija viens no faktoriem, kāpēc daudzas izlases Rīgā ieradās ar jaunāku un mazāk pieredzējušu spēlētāju sastāvu. Jaunie spēlētāji varēja izmantot iespēju, kas viņiem tika dota. Dzīve burbulī dzīve ne vienmēr bija viegla, tomēr bieži vien tā izraisīja komandas saliedēšanos, ko dažkārt ir grūti sasniegt tik īsā turnīrā kā pasaules čempionāts.

Izmantotie resursi:
iihf.com

     [+] [-]

, 2021-06-13 21:19, pirms 3 mēnešiem
Zigurds Podziņš pievienojies Severstal!!!

  -2 [+] [-]

, 2021-06-13 21:22, pirms 3 mēnešiem
Bļin, ar google tulkotāju pārtulkots?! Tiešām - nav iespējams, rakstot - piešķirt kkādu saturu rakstam? Ārprāts! Tāds ir katrs otrais raksts (tulkojums). Vai Latvijā nav neviena šīs jomas cilvēka, kurš izveidos kādu sakarīgu sporta ziņu portālu?

  +3 [+] [-]

, 2021-06-13 21:28, pirms 3 mēnešiem
roliksis40 rakstīja: Zigurds Podziņš pievienojies Severstal!!!
ar piebildi, ka Krievijas hokejists Pugovkins tur ir uz try-out.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-13 21:30, pirms 3 mēnešiem
tikmēr Rustams Begovs no Zemgales uz Vācijas Oberlīgu: https://www.ice-dragons.de/news-det...
Nesen šim klubam pievienojās Elvijs Biezais

  +7 [+] [-]

, 2021-06-13 23:33, pirms 3 mēnešiem
Neviens tevi nespieda šeit spēlēt....paliec pie saviem čomiem un nečīksti.....ja vèl būtu īsts Baltkrievs

  +5 [+] [-]

, 2021-06-13 23:44, pirms 3 mēnešiem
Nez pēc tam tika pie Baķkas parunāt franciski?

  +8 [+] [-]

, 2021-06-14 00:07, pirms 3 mēnešiem
Eu, Parē, "kā cietumā" jūtas visi tava priekšnieka arestētie oponenti, t.sk. tie, kas nolaupīti no Ryanair reisa. Tu dzīvoji lepnā viesnīcā, ēdi normālu ēdienu un par šo visu saņēmi lielu naudu. Noliec pasi un brauc mājās.

  +2 [+] [-]

, 2021-06-14 02:36, pirms 3 mēnešiem
Tups kaučuka dauzītājs kādu starp citu daudz arī pie mums!

     [+] [-]

, 2021-06-14 09:02, pirms 3 mēnešiem
Var just kā viņš mīl Baltkrieviju.