Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 3

NHL sākusi sarunas ar miljardieri, lai izveidotu komandu Hjūstonā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL sākusi sarunas ar miljardieri, lai izveidotu komandu Hjūstonā
Gerijs Betmens Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisāra Gerija Betmena labā roka Bils Deilijs apstiprinājis, ka līgas vadība vairākas reizes tikusies ar miljardieri Denu Frīdkinu, lai runātu par paplašināšanos un komandu Hjūstonā.

Dens Frīdkins nāk no Hjūstonas, un viņa grupa pēdējos gados spērusi soļus profesionālā sporta virzienā. 2020. gadā grupa iegādājās Itālijas futbola klubu "AS Roma", bet pērn kļuva par Anglijas futbola kluba Liverpūles "Everton" vairākuma īpašnieci. Klubs būvē jaunu stadionu.

Tāpat zināms, ka Frīdkina grupa apsvēra iespēju iegādāties Nacionālās basketbola asociācijas čempioni Bostonas "Celtics", kas ceturtdien tika pārdota par 6,1 miljardu dolāriem – Ziemeļamerikas sporta rekordsummu.

NHL pēdējos gados paplašinājusies ar komandām Lasvegasā un Sietlā, kamēr starpsezonā Arizonas "Coyotes" pārcēlās uz Jūtu. Lasvegasas īpašnieki samaksāja 500 miljonus dolāru, bet Sietla četrus gadus vēlāk – jau 650 miljonus.

Hjūstonas scenārijs ieguvis popularitāti, un interesi par NHL komandas izveidi izrādījis arī NBA kluba "Rockets" īpašnieks Tilmens Fertita, kuram bijušas sarunas ar līgas vadību. Tomēr tagad par favorītu uzskatāms Frīdkins.

Pastāv liela iespēja, ka nākamajā paplašināšanās reizē pievienosies nevis viena, bet divas komandas. Līdzās Hjūstonai tiek pieminēta Atlanta, kam savulaik jau bija NHL komanda. 2011. gadā Atlantas "Thrashers" pārcēlās uz Vinipegu.

Pirms gada Gerijs Betmens pauda, ka interesi izrādījušas Omaha, Kanzassitija, Sinsinati, Atlanta, Hjūstona un Soltleiksitija, kas tika pie komandas.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nhl/story/_/id...

     [+] [-]

, 2025-03-21 19:08, vakar
Bizness ir un paliek bizness...

Bet es laikam pievienošos tiem cilvēkiem, kuriem šis viss sāk likties absurdi. 32 komandas ir vairāk kā pietiekošo.
Labāk, lai tie miljardieri nopērk un pārcēļ mūžīgās miskastes kā piemēram kolumbusa un pēdējo padsmit gadu lielāko musaru no buffalo.

     [+] [-]

, 2025-03-21 19:49, vakar
Bija jau WHA- Hjūstonas Aeros.