Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

"Blue Jackets" kluba pārvaldē atgriežas no "Rangers" atlaistais Deividsons

Rolands Eliņš

"Blue Jackets" kluba pārvaldē atgriežas no "Rangers" atlaistais Deividsons
Džons Deividsons. Foto: NHL

Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētais NHL klubs Kolumbusas "Blue Jackets" oficiāli nolīdzis Džonu Deividsonu, kurš būs kluba hokeja operāciju direktors. Tāpat klubs pagarinājis līgumu ar ģenerālmenedžeri Jarmo Kekeleinenu.

Džons Deividsons iepriekš strādāja Kolumbusas komandā no 2012. līdz 2019. gadam, kad bija iesaistīts arī Elvja Merzļikina draftēšanā. Pēc tam viņš pievienojās Ņujorkas "Rangers", kur arī divas sezonas strādāja kā hokeja operāciju vadītājs, taču pēc šīs sezonas beigām tika no amata atbrīvots.

Viņš atgriezies Kolumbusā iepriekšējā amatā un ticis pie līguma uz pieciem gadiem. Viņa līgumā ar "Rangers" vēl palikusi liela daļa neizmaksātas algas par nākamajiem trim gadiem, un varētu tikt panākta vienošanās, ka "Rangers" šo summu (piecus miljonus dolāru par gadu) izmaksā tikai daļēji.

Deividsons līdz ar to atsāks sadarbību ar "Blue Jackets" ģenerālmenedžeri Jarmo Kekeleinenu, kura līgums šodien ticis pagarināts vēl uz diviem gadiem, proti, līdz 2025. gadam. Iepriekš gan Deividsona pozīcija Kolumbusā bija vakanta, bet tagad Kekeleinenam vairs nebūs vienpersonīgs galīgais vārds hokeja jautājumos.

Kolumbusai šajā starpsezonā svarīgākais jautājums būs par jauna galvenā trenera izvēlēšanos, taču Ziemeļamerikas hokeja mediji arī pārliecināti ziņo, ka starp kluba prioritātēm būs arī vārtsarga aizmainīšana. Iespēja, ka nākamās sezonas sākumā komandā joprojām būs gan Elvis Merzļikins, gan Jonass Korpisalo, tiek vērtēta kā ļoti maza.

Kluba vadība pagaidām izvairījusies no jebkādiem publiskiem mājieniem, kuru vārtsargu vēlētos paturēt kā savu ilgtermiņa vārtsargu.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/news/john-david...