Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Beržerons par nākotni būs gatavs runāt tikai pēc līguma pēdējās sezonas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Beržerons par nākotni būs gatavs runāt tikai pēc līguma pēdējās sezonas
Patrīss Beržerons. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas kluba Bostonas "Bruins" kapteinis Patrīss Beržerons paudis, ka par nākotni būs gatavs runāt tikai pēc gaidāmās sezonas. 2013. gadā noslēgtajā līgumā atlikusi vairs tikai viena sezona, un pastāv iespēja, ka Beržerons kļūs par brīvo aģentu vai pat beigs karjeru.

"Aizvadīšu nākamo sezonu, un pēc tās varēsim parunāt par manu nākotni," trešdien pauda Patrīss Beržerons, kuram šovasar apritēja 36 gadi. Centra uzbrucējs 2013. gadā noslēdza līgumu uz astoņām sezonām par 55 miljoniem dolāru.

"Tas ir jautājums, ko man šovasar uzdevuši daudzi. Taču es gribu tikai koncentrēties nākamajai sezonai un nedomāt par tālāku nākotni. Domāju, tas šobrīd būtu bezjēdzīgi," atzina Beržerons. Viņš pauda, ka gaidāmās sezonas mērķis paliek Stenlija kausa izcīnīšana. "Zinu, ka tā saka visi, bet tas viennozīmīgi ir mūsu mērķis. Uzskatu, ka esam gana spējīgi, lai mērķi sasniegtu."

Pagājušajā sezonā Beržerons 55 spēlēs izcēlās ar 23 vārtiem un 48 punktiem. Ilgu laiku "Bruins" otrais centrs aiz viņa bija Dāvids Krejčī, kurš šovasar pieņēma lēmumu par došanos uz Čehiju, tādējādi beidzot NHL karjeru.

Izmantotie resursi:
https://www.tsn.ca/boston-bruins-pa...