Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 3

"Maple Leafs" atlaiž ģenerālmenedžeri, "Hurricanes" – prezidentu

Juris Miņins
Juris Miņins

"Maple Leafs" atlaiž ģenerālmenedžeri, "Hurricanes" – prezidentu
Lū Lamorello
Foto: The Canadian Press/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto "Maple Leafs" un Karolīnas "Hurricanes" vakardien ir veikušas diezgan lielas izmaiņas vadībā atlaižot, attiecīgi, ģenerālmenedžeri un prezidentu.

Toronto "Maple Leafs" vienība, kas šajā sezonā otro gadu pēc kārtas izkrita Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā, ir nolēmusi nomainīt komandas ģenerālmenedžeri. Iepriekšējās trīs sezonas šos pienākumus pildīja leģendārais Lū Lamorello.

Tiesa, kā norāda komandas prezidents Brendans Šenehens, šis solis nav saistīts ar neapmierinošu ģenerālmenedžera darbu, jo jau tajā brīdī, kad viņi bija vienojušies par sadarbību, bija skaidrs plāns par to, ka Lamorello trīs gadus būs ģenerālmenedžeris, bet pēc tam, četras sezonas, strādās par komandas konsultantu. Tieši tāpēc, pēc Šenehena vārdiem, viņš vakardien NHL Slavas zāles dalībniekam un trīskārtējam NHL čempionam ģenerālmenedžera amatā paziņoja, ka no sava plāna neatkāpsies.

Pašlaik tiek ziņots, ka "Maple Leafs" vadība nesteigsies ar jauna ģenerālmenedžera nosaukšanu.

Savukārt Karolīnas "Hurricanes" nometnē gan viss ir daudz sarežģītāk, jo vakar tika paziņots, ka vienība pārtrauc līgumattiecības ar Ronu Frensisu, kurš martā no ģenerālmenedžera amata tika pārcelts uz prezidenta posteni.

Vienības pēdējās sezonās demonstrētais ļoti vājais sniegums, kā arī nesaskaņas "Hurricanes" ofisa iekšienē bija galvenais iemesls šim solim.

Atgādināsim, ka pirms neilga laika Karolīnas vienību pameta galvenais treneris Bils Pīterss, kurš nu jau ir atradis darbu Kalgarī "Flames" rindās. Savukārt jaunā galvenā trenera meklējumi nevedās tik labi kā vēlētos un, pēc neoficiālas informācijas, tieši Frensiss esot bijis tas, kurš šo procesu bremzējis.

Jāpiebilst, ka līdz ar Frensisu no sava amata atkāpās skautinga nodaļas vadītājs, bet iepriekš arī ļoti labi zināms hokejists, Džo Nīvendaiks.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports