Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 3

Beļavskis: "Sagaidīju vairāk, nekā biju cerējis ieraudzīt"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Beļavskis: "Sagaidīju vairāk, nekā biju cerējis ieraudzīt"
Aleksandrs Beļavskis
Foto: Mārtiņš Aiše, lhf.lv

Aizvadītajā nedēļā Aleksandrs Beļavskis (50) debitēja pie Latvijas hokeja izlases stūres, piedaloties Eiropas Izaicinājuma kausa turnīrā, kur mūsējie izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja divus zaudējumus. Sarunā ar laikrakstu "Diena" treneris atzīst, ka viņam svarīgākais bija iepazīt spēlētājus. Un redzētais pārspēja cerības. Domājot par gaidāmo pasaules čempionātu, galvenā izšķiršanās par sastāvu būs pavasara pārbaudes spēlēs.

Beļavska debijas turnīrā Latvijas izlase uzvarēja Dāniju (4:1), bet zaudēja Norvēģijai (1:4) un Francijai (1:3). "Man pats svarīgākais bija iepazīties ar puišiem un redzēt, ko viņi spēj laukumā," saka mūsu izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis. "Ja man godīgi jāsaka, tad es sagaidīju vairāk, nekā biju cerējis ieraudzīt. Mēs taču pirmajā reizē spēlējām, tā teikt, no baltas lapas. Mums nebija laika taktiskām iecerēm. Treniņos neizmēģinājām ne spēli piecatā uz četriem, ne arī piecatā uz trijiem. Pilnā sastāvā bijām tikai treniņā Norvēģijā. Man jāsaka paldies komandas pieredzējušajiem spēlētājiem, piemēram, Aleksejam Širokovam, Jēkabam Rēdliham un Jānim Andersonam, kuri prata komandu saliedēt. Mums patiešām bija labs kolektīvs."

Turnīrā iepriecināja arī mūsu vārtsargs Ervīns Muštukovs, taču šobrīd vēl nevar izdarīt tālejošus secinājumus. "Teikšu tā - šis viņam bija veiksmīgs turnīrs. Pagaidām gan agri runāt, kādu lomu pavasarī komandā spēlēs Ervīns, taču viņš pilnīgi noteikti pietuvojās spēlēšanai pasaules čempionātā," atzīst Beļavskis, kurš pagaidām nav gatavs minēt, cik spēlētāju no šī sastāva varētu piedalīties pasaules čempionātā pavasarī. "Galvenā izšķirošanās par sastāvu notiks pavasarī pārbaudes spēlēs, kad izlasei pievienosies arī kandidāti no Rīgas "Dinamo"."

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Diena"

  +5 [+] [-]

, 2014-11-10 13:07, pirms 8 gadiem
No šī sastāva bija grūti gaidīt ko vairāk...

  +2 [+] [-]

, 2014-11-10 13:10, pirms 8 gadiem
Kad tagad izlasei buus kadas paarbaudes spelees?

  +1 [+] [-]

, 2014-11-10 13:11, pirms 8 gadiem
interesants lēmums, Beļavskis pavasarī sanāk papildus šiem tik no Dinamo Rīga taisās saukt spēlētājus...

"Galvenā izšķirošanās par sastāvu notiks pavasarī pārbaudes spēlēs, kad izlasei pievienosies arī kandidāti no Rīgas "Dinamo"."

  +2 [+] [-]

, 2014-11-10 13:19, pirms 8 gadiem
zaipis rakstīja: interesants lēmums, Beļavskis pavasarī sanāk papildus šiem tik no Dinamo Rīga taisās saukt spēlētājus...

"Galvenā izšķirošanās par sastāvu notiks pavasarī pārbaudes spēlēs, kad izlasei pievienosies arī kandidāti no Rīgas "Dinamo"."
domāju, teiktā būtība daļēji pazudusi tulkojumā...

     [+] [-]

, 2014-11-10 13:22, pirms 8 gadiem
Abrags rakstīja: domāju, teiktā būtība daļēji pazudusi tulkojumā...
vai nu autori kā vienmēr tālāk par Dinamo Rīga neredz

     [+] [-]

, 2014-11-10 13:42, pirms 8 gadiem
zaipis rakstīja: vai nu autori kā vienmēr tālāk par Dinamo Rīga neredz
Nu pēc viņu saskribēlētā tiešām sanāk, ka tādi Dogijs, Girgis, Kulda u.c. nemaz netiks aicināti! Tā teikt - TRTD!!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-11-10 13:53, pirms 8 gadiem
als rakstīja: Nu pēc viņu saskribēlētā tiešām sanāk, ka tādi Dogijs, Girgis, Kulda u.c. nemaz netiks aicināti! Tā teikt - TRTD!!!!
Vai tad neseko jaunākajai info? Turpmāk PČ un OS spēlēs Rīgas Dinamo, to juris jau septembrī pateica. Dogiji un kuldas, lai spēlē eiročelendžos kad Dinamo būs spēles KHL

  +2 [+] [-]

, 2014-11-10 13:53, pirms 8 gadiem
zaipis rakstīja: vai nu autori kā vienmēr tālāk par Dinamo Rīga neredz
Gandrīz visi potenciālie izlases kandidāti kas nespēlē RD, visticamākais tiks sastāvā, bet Dinamo spēlētāji vēl jāpārbauda.

     [+] [-]

, 2014-11-10 13:54, pirms 8 gadiem
Dinamo heiteru bende A-BURTS rakstīja: kapec NEKUR nav nekadas informacijas,kuru vietu izlase izcinija turnira? skatijos LHF lapa-neka IIHF slinkums rakniaties,par daudz tur visadas infas
EIHC Championships | Home Page | Pointstreak Sites
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-11-10 14:02, pirms 8 gadiem
Dinamo heiteru bende A-BURTS rakstīja: ah tad Dani tomer uzvareja Norvegius nezinaju bet kapec SC par to ne zinias ne minias,vai ari es ko palaidu garam?
lieks jautājums, SC tomēr izteikti KHL un Dinamo portāls...pārējais kā sanāk.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-11-10 14:26, pirms 8 gadiem
Agris 77 rakstīja: Gandrīz visi potenciālie izlases kandidāti kas nespēlē RD, visticamākais tiks sastāvā, bet Dinamo spēlētāji vēl jāpārbauda.
Nu no tāda viendokļa, ok!

  -2 [+] [-]

, 2014-11-10 14:29, pirms 8 gadiem
Dinamo heiteru bende A-BURTS rakstīja: ah tad Dani tomer uzvareja Norvegius nezinaju bet kapec SC par to ne zinias ne minias,vai ari es ko palaidu garam?
Tu arī kā no tāda Marsa nokritis! Nezināji, ka te (SC) hokejs sākas un beidzas ar RD un KHL? Pa retam ieliek kādus sausus rezultātus no tāda "otršķirīga turnīra" kā NHL! Pa "lieliem svētkiem" kaut ko arī no LČ! Bet tā citādāk viss ir pakārtots svētklubam!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-11-10 14:57, pirms 8 gadiem
Vājš treneris priekš izlases.

     [+] [-]

, 2014-11-10 15:02, pirms 8 gadiem
Banss rakstīja: Vai tad neseko jaunākajai info? Turpmāk PČ un OS spēlēs Rīgas Dinamo, to juris jau septembrī pateica. Dogiji un kuldas, lai spēlē eiročelendžos kad Dinamo būs spēles KHL
Ā nu tad ir skaidrs! Kaut gan nauda jau ir savākta tikai šai sezonai (ar nez vai visai) un nav fakts, ka tiks atrasts sponsors - loxs nākamajai un kur nu vēl dalībai PČ un OS...

     [+] [-]

, 2014-11-10 15:08, pirms 8 gadiem
Sermulītis rakstīja: Kas reāli var pastiprināt mūsu izlasi no Z-amerikas? Girgensons , Guddy, Ķēniņš, Blueger??? , Lipsbergs???, Bukarts???
ar ZA vēl jāskatās, kā kuram komanda virzās play-off...
Ķēniņš, Girgensons, Gudļevskis noteikti būtu tādi kandidāti, kurus pārbaudīt nevajag...
pārējie, ja netiek uz pārbaudēm, diezvai tiks ņemti...

  +2 [+] [-]

, 2014-11-10 15:08, pirms 8 gadiem
jordans99 rakstīja: Kaads var paskaidrot. Peedejo speeli raada pa TV. Gribeejaas, lai izlase uzvar. Kaadeell pie rezultaata 1-0 bija vaartsargs jaamaina. Musstukovs pret Merzllikinu, ja ieprieksseejaas speelees bija redzams, ka Musstukovs ir daudz labaaks par Merzllikinu. Peec ssiis mainnas Latvija ar zaudeeja.
Redzi tādās pārbaudes spēlēs ne tik daudz no svara ir tas rezultāts kā iespēja patestēt, pārbaudīt visus spēlētājus, maiņas, PP, PK! Kas attiecas uz vārtsarga maiņu, tad tas tika darīts, lai apmēram dotu vienādu spēles laiku abiem kīperiem(pusotru spēli viens, pusotru otrs) un patestētu abus apmēram līdzīgi (pēc spēles laika) un tur nebija nekāda sakara ar Muštukova spēli vai izlase spēli kopumā!

  -1 [+] [-]

, 2014-11-10 16:00, pirms 8 gadiem
als rakstīja: Ā nu tad ir skaidrs! Kaut gan nauda jau ir savākta tikai šai sezonai (ar nez vai visai) un nav fakts, ka tiks atrasts sponsors - loxs nākamajai un kur nu vēl dalībai PČ un OS...
Ja reiz dinamo ir izlase tad es teiktu ka jādara sekojošais! Vasarā atpūšas. Rudenī sāk trenēties un uzspēlē eiročelendžos, kā arī parālēli spēlē LČ dažādās komadās. Pavasarī sāk piedalīties visos pasaules čempionātos, sākot no apakšas, noslēdzot ar elites grupu maijā. Kopumā spēles būs diezgan, algu var nemaksāt, jo speļēšana izlasē ir goda lieta. Ja tiek sešiniekā elitē, var kādu bonusu iedot.

  +1 [+] [-]

, 2014-11-10 16:09, pirms 8 gadiem
Banss rakstīja: Ja reiz dinamo ir izlase tad es teiktu ka jādara sekojošais! Vasarā atpūšas. Rudenī sāk trenēties un uzspēlē eiročelendžos, kā arī parālēli spēlē LČ dažādās komadās. Pavasarī sāk piedalīties visos pasaules čempionātos, sākot no apakšas, noslēdzot ar elites grupu maijā. Kopumā spēles būs diezgan, algu var nemaksāt, jo speļēšana izlasē ir goda lieta. Ja tiek sešiniekā elitē, var kādu bonusu iedot.
izlasē parasti ir apmēram 9-11 spēlētāji no Dinamo Rīga uz PČ vai OS...
tie 9-11 izlašnieki gan jau atradīs darbu citur...pārējos gan uz LČ vai slidas uz naglas.
p.s. beidzot pastāvēt Dinamo un KHL projektam, neviens izskatās nemaz nedomā par LČ attīstīšanu, bet gan runā par citiem laukiem, piemēram belaru čempi...

  -1 [+] [-]

, 2014-11-10 16:43, pirms 8 gadiem
gaidadam dailsslidotajus no dinamo tad vares pasmieties.tapat ka futbola trenerim jauzdrosinas nemt jaunus speletajus tad varbut vel var kaut ko ceret.

     [+] [-]

, 2014-11-10 17:44, pirms 8 gadiem
pernambucano rakstīja: No šī sastāva bija grūti gaidīt ko vairāk...
bet tik un tā, sniegums bija pozitīvs!