Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 3

Gudļevskis rīko specializētu nometni Latvijas jaunajiem vārtsargiem

Jānis Celmiņš

Latvijas izlases un DEL kluba Fischtown “Pinguins” vārtsargs Kristers Gudļevskis šogad atkal rīko specializētu nometni Latvijas jaunajiem vārtsargiem.

Šovasar nometne norisināsies Rīgā, Daugavas ledus hallē no 12. līdz 18. jūlijam un tajā piedalīsies dažāda vecuma bērni un jaunieši - vārtsargi no visas Latvijas kā arī no ārzemju klubiem. Kristers nometnē ir kā mentors visiem dalībniekiem un pats aizvadīs visus ledus treniņus pilnā ekipējumā kopā ar audzēkņiem, demonstrējot vingrinājumus un paskaidrojot tehniskās nianses.

Katru dienu nometnē paredzēti ledus treniņi, fiziskās sagatavotības treniņi, teorijas un video kursi, kā arī citas aktivitātes un labi pavadīts laiks profesionālā atmosfērā. Kā treneri nometnē darbosies Edgars Lūsiņš, Reinis Repšs, Henrijs Ančs un Kārlis Zakrevskis.

Vairāk info par nometni ŠEIT vai https://www.facebook.com/kristeragu...