Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 3

LHF: asistentu izvēle ir galvenā trenera Vītoliņa ziņā

Rolands Eliņš

LHF: asistentu izvēle ir galvenā trenera Vītoliņa ziņā
Harijs Vītoliņš. Foto: LHF

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš vakar parakstīja jaunu līgumu uz diviem gadiem. Latvijas Hokeja federācijā paskaidroja, ka asistentu izvēle ir Vītoliņa pārziņā, par ko viņš attiecīgi informēs LHF un izlases līdzjutējus. Vītoliņš pats par šo jautājumu plašāk neizteicās, norādot, ka "tas vēl nav aktuāls".

Harija Vītoliņa vadītajā Latvijas izlases treneru kolektīvā pasaules čempionātā šogad bija arī Artis Ābols, Lauris Dārziņš, Peteri Nummelins, Raimonds Vilkoits, vārtsargu treneris Artūrs Irbe un video treneris Pēteris Groms, kuriem kopā izdevās aizvest Latvijas valstsvienību līdz vēsturiskajām bronzas medaļām.

Pēc PČ Vītoliņam līgums ar LHF bija beidzies, taču vakardiena tika paziņots, ka sadarbība oficiāli tiek turpināta un noslēgts divu gadu līgums. Pārējais treneru kolektīvs LHF paziņojumā nebija pieminēts.

"Tāpat kā iepriekš, par treneru kolektīvu ir atbildīgs galvenais treneris, un viņš arī izvēlas savus asistentus," portālam Sportacentrs.com skaidroja LHF ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs. "Sarunas par to ir bijušas, un aptuvenā bilde ir skaidra, taču no manas puses nebūtu korekti plašāk izteikties par to pirms galvenais treneris pats nav visu iecerēto licis galdā."

Pieļaujams, ka lielākā daļa no PČ2023 izlases treneru kolektīva turpinās darbu arī nākamās sezonas modelī. Latvijas izlasei šosezon pirmais sasaukums paredzēts novembrī, un LHF ģenerālsekretārs norādīja, ka drīzumā par treneru kolektīvu vajadzētu būt skaidrībai.

Savukārt Vītoliņš mūsu portālam par jautājumu, vai ir skaidrība par to, kurš (kuri) no viņa palīgiem turpinās vai neturpinās darbu izlasē, īsi norādīja, ka "šobrīd par to nevar izteikties, jo tas nav aktuāls jautājums".

Vītoliņš ar LHF par izlases vadīšanu noslēdzis divu gadu līgumu, ar tādu pašu termiņu kā iepriekš. LHF ģenerālsekretārs paskaidroja, ka tas ir pilnvērtīgs divu gadu līgums, nevis kaut kāds 1+1 variants.

Līguma termiņa beigas attiecīgi pienāks tieši pirms olimpiskās sezonas, un Vītoliņam kopā ar Latvijas izlasi būs iespējas kvalificēties OS jau 2024. gada vasarā, kad Rīgā notiks atlases turnīrs. Noslēgtajā līgumā nav iekļauta opcija, kas konkrētu sasniegumu gadījumā sadarbību automātiski pagarinātu arī uz olimpisko sezonu.

Slēpts komentārs: Čurbāna depozītprogramma

  -2 [+] [-]

, 2023-08-03 21:04, pirms 4 mēnešiem
ajāņem kuļibabu,znaroku

  +2 [+] [-]

, 2023-08-03 21:16, pirms 4 mēnešiem
ziemeļi rakstīja: ajāņem kuļibabu,znaroku
Tevi arī

  +1 [+] [-]

, 2023-08-03 22:56, pirms 4 mēnešiem
Čurbāna depozītprogramma rakstīja: Samērā skumīgi, ka Daugaviņš un Ko saņēmās gadā, kad "pie stūres" bija Georga lentočka. Līdz ar to, šis asistents tika pie vēl diviem gadiem nodokļu maksātāju naudas
Aha. Un vēl taču Indrašis spēlēja. Šausmas...

Klau, varbūt zini - sportacentram izdevās uzdot Indrašim savu garo jautājumu sarakstu?

  +4 [+] [-]

, 2023-08-03 23:06, pirms 4 mēnešiem
Teicami! Nav šaubu, ka Barvedis ap sevi pulcēs kārtīgu letiņu korpusu!

  +2 [+] [-]

, 2023-08-04 00:31, pirms 4 mēnešiem
Čurbāna depozītprogramma rakstīja: Samērā skumīgi, ka Daugaviņš un Ko saņēmās gadā, kad "pie stūres" bija Georga lentočka. Līdz ar to, šis asistents tika pie vēl diviem gadiem nodokļu maksātāju naudas
Dolbajobs.

     [+] [-]

, 2023-08-04 08:16, pirms 4 mēnešiem
Vienam patīk māte ,otram meita trešam kleita

     [+] [-]

, 2023-08-04 09:54, pirms 4 mēnešiem
Un kur ir problēmas ar līdzšinējo treneru komandu? 3.vieta pasaulē - atkal sūdīgi? Ja jau mehānisms labi strādā, tad kāpēc jāmet ārā? Nav taču dzirdēts pār kādiem iekšējiem strīdiem.
Mūžīgās ik rīta un ik vakara "reformas" atstājiet kankariņa ministreļu izstrādājumu kašķīgajam bariņam!

     [+] [-]

, 2023-08-04 10:21, pirms 4 mēnešiem
Davz rakstīja: Dolbajobs.
Mārupes nariks nepārsteidz

     [+] [-]

, 2023-08-04 10:25, pirms 4 mēnešiem
#22924 rakstīja: Un kur ir problēmas ar līdzšinējo treneru komandu? 3.vieta pasaulē - atkal sūdīgi? Ja jau mehānisms labi strādā, tad kāpēc jāmet ārā? Nav taču dzirdēts pār kādiem iekšējiem strīdiem.
Mūžīgās ik rīta un ik vakara "reformas" atstājiet kankariņa ministreļu izstrādājumu kašķīgajam bariņam!
Kur ir zvanīts, ka kaut kas tiks mainīts? Varbūt vienīgi Soms būs prom, par Vilkoita lietderību arī ir jautājumi, taču pārējie, domāju, paliks