Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

SKA rezultatīvākais hokejists un vēl viens "Avangard" spēlētājs pošas uz NHL

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

SKA rezultatīvākais hokejists un vēl viens "Avangard" spēlētājs pošas uz NHL
Vladimirs Tkačovs. Foto: Alexander Demianchuk/TASS/Scanpix

Ar Kontinentālās hokeja līgas klubu Sanktpēterburgas SKA pēc abpusējas vienošanās līgumu lauzušais uzbrucējs Vladimirs Tkačovs grasās pārcelties uz Ziemeļameriku. Prom došoties arī Omskas "Avangard" aizsargs Semjons Čistjakovs.

25 gadus vecais Vladimirs Tkačovs pārstāvēja Sanktpēterburgas SKA otro sezonu pēc kārtas, un kreisās malas uzbrucējs 45 spēlēs izcēlās ar 11 vārtiem un 38 punktiem, kļūstot par SKA rezultatīvāko hokejistu. To pašu viņš iespēja arī sezonu iepriekš. Pirms pāris dienām tika lauzts līgums, un spēlētāja aģents pavēstījis, ka Tkačovs dosies uz Nacionālo hokeja līgu.

"Pirms diviem gadiem, saņēmis piedāvājumu no SKA, viņš reizē saņēma arī jaunu izaicinājumu, ar kuru tika galā. Tagad ir laiks doties tālāk un meklēt jaunus izaicinājumus. Vladimirs dosies uz Ziemeļameriku un parakstīs līgumu ar vienu no NHL klubiem," pauda Šumi Babajevs.

Savukārt 19 gadus vecais aizsargs Semjons Čistjakovs kļūšot par nākamo Omskas "Avangard" spēlētāju, kurš pēc titula izcīnīšanas pametīs komandu, vēstī Krievijas mediji. Regulārajā sezonā Čistjakovs aizvadīja 39 spēlēs un izcēlās ar 1+2, bet Gagarina kausā viņa kontā 20 mači un 1+1. Aizsargu 2019. gadā draftēja Nešvilas "Predators", ar ko viņš grasoties parakstīt līgumu. Piedāvājumu izteikusi arī "Avangard", tomēr tas noraidīts.

Izmantotie resursi:
https://www.instagram.com/p/COyFY4_...
https://t.me/lysenkovtv/18141