Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2557, Did:0, useCase: 2

4

Klausītava | Ģenerālis pret Bukmeikeru: solis līdz NBA izslēgšanas spēlēm

Esam mazāk kā desmit spēļu attālumā no Nacionālās Basketbola asocisācijas (NBA) sezonas izslēgšanas spēlēm.Bukmeikers Arvīds Rasa ar Ģenerāli Valdi Valteru iztirzāja šīs tēmas šajā "Ģenerālis pret Bukmeikeru" epizodē:- Vai varam nominēt līgas MVP jau tagad?- Dāvis Bertāns Dalasā pagaidām rāda blāvu sniegumu;- Kristaps Porziņģis kā pirmā vijole Vašingtonā;- Dončiča un Dalasas izredzes izslēgšanas spēlēs;- Rietumu un austrumu konferenču prognozes;- Kuras komandas tiksies finālos?- SĢenerāļa un Bukmeikera savstarpējās spēles rezultāti;
8

Klausītava | Ģenerālis un Bukmeikers Ziemassvētku NBA starpfinišā

Piedāvājam "Ģenerālis pret Bukmeikeru" Ziemassvētku epizodi, kurā Valdis Valters un Arvīds Rasa pauž viedokli par NBA sezonā redzēto.
5

Klausītava | Ģenerālis un Bukmeikers satiekas NBA 75. sezonas priekšvakarā

Esam sagaidījuši jauno Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) sezonu. Naktī uz trešdienu tiks aizvadītas pirmās divas spēles NBA 75. jubilejas sezonā. Šoreiz orģinālajā, pirms astoņiem gadiem izveidotajā sastāvā ar Jāni Celmiņu pie stūres.

Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Dončiču, ASV izlasi un basketbola turnīru Tokijā

Valdis Valters ar Arvīdu Rasu tiekas šodienas podāsta epizodē, lai runātu par Olimpisko basketbola turnīru Tokijā. ASV turnīru uzsāka kā līderi, bet ar zaudējumu, Dončičs turpina pārsteigt basketbola pasauli ar dominējošu sniegumu, bet pieredzes bagātā Austrālijas izlase lūko izslēgšanas spēļu virzienā.
Foto: 11.lv

''Ģenerālis un Bukmeikers'' vērtē konferenču finālus un iekļuvušās komandas

''11.lv'' rubrikā ''Ģenerālis vs Bukmeikers'' šoreiz tika apspriesti Nacionālās basketbola asociācijas konferenču fināli, kuri jau sākušies. Abi analizējuši visu četru komandu ceļu līdz konferences finālam, kā arī atskatījās uz sevis izteiktajām prognozēm pirms izslēgšanas spēļu sākuma.
1

Video: Ģenerālis un Bukmeikers par latviešiem NBA un lielākajiem ieguvējiem pēc maiņu darījumiem

''Ģenerālis vs. Bukmeikers'' pilnajā, oriģinālajā sastāvā ar Jāni Celmiņu. Pagājis pēdējais brīdis, kad komandas var mainīt spēlētājus, bet patreizējie sastāvi nav galējie, jo ir vairāki spēlētāji kuri var tikt izpirkti... Kas noticis līgā līdz tam un kā veicas latviešiem.
c8ec_vv_lotars
4

Video: Ģenerālis un Lotārs par NHL sezonu, latviešu lomu, titula pretendentiem...

Nacionālā hokeja līga (NHL) klauvē pie loga rūts, taču pandēmijas apstākļi turnīrā veikuši daudz korekcijas. Ko atnesīs jaunā saīsinātā sezona, kurā prognozēt uzvarētājus ir praktiski neiespējami. Turnīrā spēlēs arī četri latvieši, kuriem komandās atvēlētas dažādas lomas – līdera gods, mazākuma speciālists un cīņa par vietu pamatsastāvā. Lai gan bez skatītājiem, bet komandas sagādās pārsteigumus ne tikai līdzjutājiem, bet arī paši sev. Spēcīgākās divīzijas, spēlētāji, kas var pārsteigt un komandas, kuras ir kandidātes Stenlija kausa izcīnīšanai.
5

Video: Ģenerālis un Bukmeikers spriež, spekulē un paredz notikumus jaunajā NBA sezonā

Līdz jaunajai NBA sezonai nebija jāgaid tik ilgi kā parasti, bet mums kā basketbola mīlētajiem tās ir tikai labas ziņas. Sezona sāksies jau naktī uz trešdienu ar ļoti interesantiem un principiālim dueļiem.Arvīda Rasas un Valda Valtera runātās tēmas šajā podkāstā:- Dalasas Mavericks ir vēl spēcīgāki šogad;- Vai Dončičs ir pamatots MVP kandidāts;- Kuri ir galvenie MVP kandidāti;- Kāda ir Rodiona Kuruca nākotne;- Vestbruka maiņai nesīs komandai izslēgšanas spēles;- Bertāna unikālais talants ir viņa atslēga;- Džeimsa Hārdena nākamā komanda;- Rietumu un Austrumu vadošās vienības regulārajā sezonā;- Ģenerāļa un Bukmeikera savstarpējā sezonas spēle.

Video: Ģenerālis un Bukmeikers: NBA starpsezona šogad ir pilnīgi ''cits dzīvnieks''

NBA starpsezona šogad ir pilnīgi ''cits dzīvnieks''. Ļoti liels maiņu skaits, parakstīti vairāki maksimālās algas spēlētāji, ievērojams skaits zvaigžņu mainījušas komandas un latviešu pārstāvētās komandas stiprinās.Valdis Valters ar Arvīdu Rasu analizē:- Dāvja Bertāna līgumu;- Anžeja Pasečņika lomu komandā;- ''Wizards'' un ''Mavericks'' izredzes šogad;- ''Lakers'' un ''Clippers'' nostiprināšanos NBA augšgalā;- NBA drafta spēcīgākos spēlētājus;- Neliels info par mūsu nākamo ''Watching Party''.

Video: Bukmeikers Arvīds Rasa analizē 2020. gada NBA drafta potenciālu

Bukmeikers Arvīds Rasa analizē šī gada NBA draftu. Šī gada draftam ir liels potenciāls būt vienam no vājākajiem pēdējos gados, bet ar pāris spilgtām personībām un latviešiem interesantu komandu pickiem. Bukmeikers Arvīds skaidro kāpēc neredzam draftā nevienu latviešu spēlētāju, atbild uz iesūtītājiem jautājumiem un iziet cauri visiem potenciāli labākajiem spēlētajiem.