Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2557, Did:0, useCase: 0

1

Video: Ģenerālis un Bukmeikers par latviešiem NBA un lielākajiem ieguvējiem pēc maiņu darījumiem

''Ģenerālis vs. Bukmeikers'' pilnajā, oriģinālajā sastāvā ar Jāni Celmiņu. Pagājis pēdējais brīdis, kad komandas var mainīt spēlētājus, bet patreizējie sastāvi nav galējie, jo ir vairāki spēlētāji kuri var tikt izpirkti... Kas noticis līgā līdz tam un kā veicas latviešiem.
c8ec_vv_lotars
4

Video: Ģenerālis un Lotārs par NHL sezonu, latviešu lomu, titula pretendentiem...

Nacionālā hokeja līga (NHL) klauvē pie loga rūts, taču pandēmijas apstākļi turnīrā veikuši daudz korekcijas. Ko atnesīs jaunā saīsinātā sezona, kurā prognozēt uzvarētājus ir praktiski neiespējami. Turnīrā spēlēs arī četri latvieši, kuriem komandās atvēlētas dažādas lomas – līdera gods, mazākuma speciālists un cīņa par vietu pamatsastāvā. Lai gan bez skatītājiem, bet komandas sagādās pārsteigumus ne tikai līdzjutājiem, bet arī paši sev. Spēcīgākās divīzijas, spēlētāji, kas var pārsteigt un komandas, kuras ir kandidātes Stenlija kausa izcīnīšanai.
5

Video: Ģenerālis un Bukmeikers spriež, spekulē un paredz notikumus jaunajā NBA sezonā

Līdz jaunajai NBA sezonai nebija jāgaid tik ilgi kā parasti, bet mums kā basketbola mīlētajiem tās ir tikai labas ziņas. Sezona sāksies jau naktī uz trešdienu ar ļoti interesantiem un principiālim dueļiem.Arvīda Rasas un Valda Valtera runātās tēmas šajā podkāstā:- Dalasas Mavericks ir vēl spēcīgāki šogad;- Vai Dončičs ir pamatots MVP kandidāts;- Kuri ir galvenie MVP kandidāti;- Kāda ir Rodiona Kuruca nākotne;- Vestbruka maiņai nesīs komandai izslēgšanas spēles;- Bertāna unikālais talants ir viņa atslēga;- Džeimsa Hārdena nākamā komanda;- Rietumu un Austrumu vadošās vienības regulārajā sezonā;- Ģenerāļa un Bukmeikera savstarpējā sezonas spēle.

Video: Ģenerālis un Bukmeikers: NBA starpsezona šogad ir pilnīgi ''cits dzīvnieks''

NBA starpsezona šogad ir pilnīgi ''cits dzīvnieks''. Ļoti liels maiņu skaits, parakstīti vairāki maksimālās algas spēlētāji, ievērojams skaits zvaigžņu mainījušas komandas un latviešu pārstāvētās komandas stiprinās.Valdis Valters ar Arvīdu Rasu analizē:- Dāvja Bertāna līgumu;- Anžeja Pasečņika lomu komandā;- ''Wizards'' un ''Mavericks'' izredzes šogad;- ''Lakers'' un ''Clippers'' nostiprināšanos NBA augšgalā;- NBA drafta spēcīgākos spēlētājus;- Neliels info par mūsu nākamo ''Watching Party''.

Video: Bukmeikers Arvīds Rasa analizē 2020. gada NBA drafta potenciālu

Bukmeikers Arvīds Rasa analizē šī gada NBA draftu. Šī gada draftam ir liels potenciāls būt vienam no vājākajiem pēdējos gados, bet ar pāris spilgtām personībām un latviešiem interesantu komandu pickiem. Bukmeikers Arvīds skaidro kāpēc neredzam draftā nevienu latviešu spēlētāju, atbild uz iesūtītājiem jautājumiem un iziet cauri visiem potenciāli labākajiem spēlētajiem.
Andrejs Kiriļenko. Foto: SIPA / Scanpix
3

Video: Kiriļenko: "Dončičs komandā ir cilvēks - orķestris, bet Porziņģis - metējs"

Luka Dončičs komandā ir cilvēks-orķestris, bet Kristaps Porziņģis ir spēlētājs, kurš veic metienus, 11TV sarunā ar Valdi Valteru atzina bijušais krievu basketbolists un Krievijas basketbola federācijas prezidents Andrejs Kiriļenko.

Video: Ģenerālis un Bukmeikers par NBA finālu: "Lakers" pret "Heat"

Tā nu sanācis, ka Orlando burbulī NBA FINĀLU sasniegušas komandas, kas pērn vispār netika “play-off”. Valdis Valters un Arvīds Rasa studijā, lai izanalizētu izslēgšanas cīņu “bracket”, saliktu akcentus un prognozētu “Lakers” – “Heat” sērijas iznākumu.

Video: Ģenerālis vs. Bukmeikers: kurš būs NBA čempions?

Kristapa Porziņģa pirmās un Rodiona Kuruca otrās NBA izslēgšanas spēles ir startējušas. Arvīds Rasa un Valdis Valters analizē NBA burbuļa aizvadītās astoņas spēles katrai komandai, latviešu sniegumu laukumā, ''burbuļa'' MVP un aizpilda NBA "bracket", prognozējot 2020. gada NBA čempionus.
1

Video: Ģenerālis vs. Bukmeikers | 2020 NBA atgriežas "burbulī"

"Ģenerālis vs. Bukmeikers" jaunajā epizodē vīri runā par NBA sezonas atgriešanos.Tēmas:- NBA turpinājums Orlando;- Porziņģis, Kurucs un Pasečņiks;- Spēka rangi rietumu un austrumu komandām;- Kas notiek iekš NBA burbuļa;- BLM kustība;- Irvings ziedos 1.5m WNBA nespēlējošām sievietēm.

Video: Ģenerālis, Galvanovskis un Cipruss: kāpēc jaunie basketbolisti dodas uz ārzemēm?

Pie Valda Valtera ciemos šoreiz Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss un treneru padomes priekšsēdētājs Agris Galvanovskis. Apspriestās tēmas:- Izglītības un basketbola apvienošana;- Kā ierobežot vietējo spēlētāju ''zagšanu'';- Vai jaunieši aizvada pārāk daudz spēles sezonā;- Vai Latvijas basketbola treneri strādā paši par sevi;- Jauniešu basketbola izlašu fiziskās sagatavotības līmenis;- Kāpēc jaunieši dodas spēlēt uz ārzemēm.