Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Tiks ieviesta maksa par leģionāriem, dublieri 1. līgā nespēlēs

Emils Ozerinskis

Tiks ieviesta maksa par leģionāriem, dublieri 1. līgā nespēlēs
Lai pieteiktu 15 leģionārus komandām būs jāšķiras no 32 tūkstošiem eiro. Foto: Foto: Nora Krevneva-Baibakova

Latvijas Futbola federācijā (LFF) aizvadīta valdes sēde, kurā ieviesta lielāka skaidrība par nākamās futbola sezonas vietējo turnīru izspēles kārtību un ieskicēts daudz apspriestais leģionāru jautājums, lemjot par maksas piemērošanu leģionāru pieteikšanai.

Valdes sēde sākās ar Latvijas futbola valstsvienības galvenā trenera Slavišas Stojanoviča prezentāciju par pēdējām aizvadītajām spēlēm un atskaites sniegšanu par kopumā aizvadīto ciklu. Lai gan pirms sēdes varēja domāt, ka valde varētu veikt kādus lēmumus attiecībā uz Stojanoviča darba saistībām ar Latvijas valstsvienību, taču tas šodien nenotika un mājieni par potenciālu neuzticības izteikšanu izlases galvenajam trenerim netika veikti. Valstsvienības vadītājs šobrīd devies atpakaļ uz mājām Slovēnijā.

Valdē tika nolemts izstādāt visu Latvijas izlašu četrgades plānu, kas jānodod apspriešanā nākamajā sēdē, kura norisināsies 9. decembrī. Plānā jāietver ne tikai pieaugušo izlases attīstības scenāriji, bet arī jaunatnes futbola izlašu nākotnes vīzija tuvākajai četrgadei.

Lielāka konkrētība ieviesta nākamās sezonas klubu turnīru izspēles kārtībā, valdei pilnībā apstiprinot sacensību komitejas piedāvāto paketi un savas izmaiņas tajā neveicot. 1. līgas komandas uzvarējušas cīņā pret dublieru iekļaušanos čempionāta sistēmā. Līdz ar to pēc vienas 1. līgas B sezonas aizvadīšanas dublieru komandas atgriezīsies atpakaļ savā čempionātā, kur tās turpinās spēlēt savā starpā kā līdz šim. Virslīgas turnīrā piedalīsies desmit komandas no kurām pēdējās vietas ieguvēja izkritīs uz 1. līgu, savukārt devītās vietas īpašniece spēlēs ar 1. līgas vicečempioni pārspēlēs.

1. līgas čempionātā paredzēta desmit komandu dalība, bet komandu rotācija paredzēta pēc Virslīgas principa. Vājākā automātiski izkritīs uz zemāku līgu, tās vietā stājoties sekojošās līgas labākajai vienībai, bet 1. līgas devītās vietas īpašniece piedalīsies pārspēlēs. Provizoriski nākamās sezonas 1. līgā tiesības spēlēt būs visām šīs sezonas dalībniecēm, izņemot čempionu "Tukumu 2000", kas dosies uz Virslīgu, un izslēgto "New Project", kā arī abām 2. līgas finālistēm - "LDz Cargo"/DFA un "Ghetto". Paredzēts, ka 2. līgā spēlēs 10-12 komandas. Pagaidām komandu sastāvs netiek konkretizēts, bet izkrišanas zonā būs viena līdz divas vietas attiecīgi no komandu skaita un tikpat komandu aizvadīs pārspēles. Čempionāta sistēmas ceturtajā pakāpienā komandas dalīsies pēc reģionālā principa, katrā reģionālajā grupā spēlējot vismaz sešām komandām

Iespējams, paši interesantākie jaunumi ir par leģionāru limita izmaiņām. Iepriekšējā LFF ārkārtas kongresā tika balsots par leģionāru palielināšanu līdz astoņu ārzemju futbolistu vienlaicīgu atrašanos laukumā, bet šodien tika precizēti ar to saistītie jautājumi. Nākamsezon vienlaicīgi komandas pieteikumā drīkstēs atrasties ne vairāk kā 30 futbolisti, no kuriem 15 drīkstēs būt ne asociācijā izaudzinātie spēlētāji. Pieņemts, ka par leģionāru pieteikšanu klubiem būs jāveic maksājums. Par pirmajiem astoņiem ārpus asociācijas izaudzinātajiem spēlētājiem klubiem būs jāmaksā 1000 eiro par katru futbolistu. Sekojošie devītais, desmitais un 11. leģionārs liks klubiem šķirties no 3000 eiro par katru. Savukārt 12. līdz 15. leģionārs izmaksās klubiem 5000 eiro.

Tāpat klubiem būs jādomā par vietējo jauno spēlētāju piesaisti, jo nolikums paredzēs, ka katrā spēles pieteikumā būs jāatvēl vismaz viena vieta vietējā asociācijā sagatavotam U21 vecuma futbolistam. Tas gan neparedz spēlētāja došanos laukumā, taču 18 spēlētāju pieteikumā uz katru maču šāda vieta vismaz rezervē būs jāatrod.

Kā zināms, Virslīgas klubu rindas jaunajā sezonā tiks noapaļotas līdz desmit, valsts spēcīgākajam turnīram pievienojoties aizvadītās sezonas 1. līgas čempionvienībai "Tukums-2000".

LFF kongresu par statūtu izmaiņām nolemts noturēt decembra otrajā pusē. Medijus par apspriestajiem jautājumiem informēja Edgars Pukinskis, kurš atgriezies darbā federācijā pēc Kaspara Gorkša atbrīvošanas no prezidenta amata iepriekšējā ārkārtas kongresā.

1 2 36 komentāri

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 16:18, pirms 2 gadiem
Pozitīvi, ka Dublieri ir izmesti laukā, bet ļoti aizdomīga ir ideja par 2. līgas izspēli. (Kādēļ vsp šosezon izdomāja 1B līgu, ja pat ar 1. līgas komandām netika konsultēts)
Cik man ir zināms, ir ļoti maz tādu komandu, kuras spētu finansiāli un morāli pārlēkt no reģioniem uz visas Latvijas ģeogrāfiju. Tas nozīmē, ka 2. līgā nespēlēs pēc sportiskā principa, bet gan, kurām būs tāda vēlme. Uzskatu, ka krietni jēdzīgāk būtu dalīt līgu Rietumos/Austrumos, lai tā pāreja nebūtu tik pēkšņa.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 16:36, pirms 2 gadiem
1.līgas klubi 2020.gadā: ''Super Nova'' (Rīga), ''Smiltene'', JDFS ''Alberts'' (Rīga), ''Auda'' (Ķekava), ''Rēzekne'', ''Grobiņa'', ''Dinamo'' (Rīga), ''LDz Cargo'' (Daugavpils) un divi nezināmie (varbūt ''Balvi'' un ''Ghetto'' (Rīga)).

  +2 [+] [-]

, 2019-11-25 17:11, pirms 2 gadiem
Nu tas humors..kāda jēga būt pieteikumā tam U21 sportistam,ja visi zin,ka viņs laukumā netiks..?

  +3 [+] [-]

, 2019-11-25 17:23, pirms 2 gadiem
Katru gadu kko izlemj ar plānu uz vairākiem gadiem un tad nākamajā gadā nomaina. Jebal...

  -2 [+] [-]

, 2019-11-25 17:35, pirms 2 gadiem
Par pirmajiem astoņiem ārpus asociācijas izaudzinātajiem spēlētājiem klubiem būs jāmaksā 1000 eiro par kartru futbolistu. Sekojošie devītais, desmitais un 11. leģionārs liks klubiem šķirties no 3000 eiro par katru. Savukārt 12. līdz 15. leģionārs izmaksās klubiem 5000 eiro.
Šis ir pipec isāk sakot var ja piķis ir iztikt bez latviešiem.

  -1 [+] [-]

, 2019-11-25 17:36, pirms 2 gadiem
Tāda sajūta kā skatoties angry birds atraduši fermu pilnu ar cūkām un aiziet.

  +4 [+] [-]

, 2019-11-25 17:37, pirms 2 gadiem
Dainis1998 rakstīja: Pozitīvi, ka Dublieri ir izmesti laukā, bet ļoti aizdomīga ir ideja par 2. līgas izspēli.
Ar dublieriem Pirmās līgas čempionāts būtu daudz interesantāks. Bez dublieriem nav iespējams uztaisīt konkurētspējīgu turnīru. Pirmās līgas līmenim valstī pašreiz atbilst plus/mīnus 5 komandas.

  +3 [+] [-]

, 2019-11-25 17:45, pirms 2 gadiem
draudinsh rakstīja: Par pirmajiem astoņiem ārpus asociācijas izaudzinātajiem spēlētājiem klubiem būs jāmaksā 1000 eiro par kartru futbolistu. Sekojošie devītais, desmitais un 11. leģionārs liks klubiem šķirties no 3000 eiro par katru. Savukārt 12. līdz 15. leģionārs izmaksās klubiem 5000 eiro.
Šis ir pipec isāk sakot var ja piķis ir iztikt bez latviešiem.
kur problēma? vai slikti, ja ir klubi, kam ir piķis? vai ir slikti, ja federācija/Latvijas futbols kopumā saņem daļu tā piķa? vai ir slikti, ja klubiem nāksies domāt kādus leģionārus pieteikt lai tas atmaksātos - tobiš tiem jābūt salīdzinoši augstas klases spēlētājiem, lai būtu vērts maksāt?

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 17:46, pirms 2 gadiem
1 rakstīja: 1.līgas klubi 2020.gadā: ''Super Nova'' (Rīga), ''Smiltene'', JDFS ''Alberts'' (Rīga), ''Auda'' (Ķekava), ''Rēzekne'', ''Grobiņa'', ''Dinamo'' (Rīga), ''LDz Cargo'' (Daugavpils) un divi nezināmie (varbūt ''Balvi'' un ''Ghetto'' (Rīga)).
Es teiktu ka "Grobiņa" un "LDz Cargo" ir zem jautājuma, tātad nezināmie ir četri. Pirmie nevar savākt sastāvu uz izbraukuma spēlēm, otros, iespējams, nepielaidīs. Vai "Ghetto" gribēs spēlēt Pirmajā līgā? Manuprāt, "Saldus/Brocēni" izskatas pēc reālākā kandidāta.

  -1 [+] [-]

, 2019-11-25 17:49, pirms 2 gadiem
Kāpēc nav noteikts izmaiņu termiņš? Pēc cik mēnešiem gaidāmas izmaiņas?

  -1 [+] [-]

, 2019-11-25 18:13, pirms 2 gadiem
Opaps rakstīja: kur problēma? vai slikti, ja ir klubi, kam ir piķis? vai ir slikti, ja federācija/Latvijas futbols kopumā saņem daļu tā piķa? vai ir slikti, ja klubiem nāksies domāt kādus leģionārus pieteikt lai tas atmaksātos - tobiš tiem jābūt salīdzinoši augstas klases spēlētājiem, lai būtu vērts maksāt?
Viennozīmīgi, tas ir ok, tikai svarīgi lai visa šī nauda tiktu novirzīta bērnu un jauniešu futbola attīstībā. Citas opcijas nemaz nedrīkstētu būt.

  +3 [+] [-]

, 2019-11-25 18:16, pirms 2 gadiem
37 000 eiro gadā no kluba, kurš gribēs 15 leģionārus pieteikt.
Ļoti rupji ņemot 10 aktīvos mēnešus... praktiski 247 eiro mēnesī vidēji uz vienu leģionāru, papildus tiešajai darba samaksai.
Gana samērīgi mūsu platuma grādiem, iespējām un labs preventīvs pasākums gaužām nejēdzīgas lētās desas iesaistei klubā.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 18:27, pirms 2 gadiem
Galvenais pluss:
Apgrūtinājums lētās desas iepludināšanai. Šeit galvenokārt jāmin otrā ešelona klubi, nevis galvenie dūži.

Galvenais mīnuss:
Tam pašam otrajam ešelonam, klubiem, kuru budžets grozās ap miljonu, vai nemaz nesniedzas līdz tam un kuri nespēlē eirokausos un nesaņemu finansiālu recharge no eirokausu naudas... apgrūtina finanšu plānošanu un iespējams arī iegriež konkurences cīņā ar eirokausu komandām.

Bet nu... eirokausu komandām finansiālas priekšrocības budžeta un naudas plūsmas uzturēšanā ir visās valstīs. Tas arī loģiski.
Veikt kaut kādas korektīvās darbības, teiksim, līgai papildus atbalstot ne-eirokaisu komandas... tas faktiski nav īsti taisnīgi.
Arī Anglijā par šāda tipa manipulācijām, piemēram, lift-up kompensācijām klubiem, kuri izcīna vietu Premjerlīga, domas vienmēr dalīsies.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 18:37, pirms 2 gadiem
Saprotams, ka nākamā sezona iezīmēs segregācijas palielināšanos mūsu Virslīgā.
Jā, ilgtermiņā tas nav nekas labs, bet iesākumā, celsim futbola un Virslīgas prestižu ar vismaz virsotnes klubiem.
Pēcāk domāsim par kopējā līmeņa izlīdzināšanu.
Un par kādu gan līmeņa izlīdzināšanu tagad jārunā? Līga tak jau tagad ir daudz kārt līdzvērtīgāka nekā tā bija pieņemsim laikos, kad mums bija praktiski tikai 3 normāli klubi + Dinaburg uz vienas kājas mūžīgi un stabili ceturtā.
Tas ir viens.

Otrs... nu ja mēs paskatamies pilnīgi godīgi, tad joprojām ir valstis, kas līmeņa neizlīdzināšanos faktiski tikai atbalsta. Piemērs? La Liga. Citu piemēru pat nevajag.
Un jā... ir arī tieši pretējs piemērs - Anglija.
Bet kopējā bilde - neviennozīmīga.

  -2 [+] [-]

, 2019-11-25 18:59, pirms 2 gadiem
DaMarcus rakstīja: Saprotams, ka nākamā sezona iezīmēs segregācijas palielināšanos mūsu Virslīgā.
Jā, ilgtermiņā tas nav nekas labs, bet iesākumā, celsim futbola un Virslīgas prestižu ar vismaz virsotnes klubiem.
Pēcāk domāsim par kopējā līmeņa izlīdzināšanu.
Un par kādu gan līmeņa izlīdzināšanu tagad jārunā? Līga tak jau tagad ir daudz kārt līdzvērtīgāka nekā tā bija pieņemsim laikos, kad mums bija praktiski tikai 3 normāli klubi + Dinaburg uz vienas kājas mūžīgi un stabili ceturtā.
Tas ir viens.

Otrs... nu ja mēs paskatamies pilnīgi godīgi, tad joprojām ir valstis, kas līmeņa neizlīdzināšanos faktiski tikai atbalsta. Piemērs? La Liga. Citu piemēru pat nevajag.
Un jā... ir arī tieši pretējs piemērs - Anglija.
Bet kopējā bilde - neviennozīmīga.
Fantazētāj, kad tu beigsi piesaukt futbola top valstis?
Tev laikam neaiziet, ka LFV nekādā veidā nav salīdzināma ar UEFA futbola lielvalstu futbola saimniecībām.
Āksts!

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 19:26, pirms 2 gadiem
Maksimālajā gadījumā 370 000 gadā par leģionāru izmantošanu.
Samierinot visas puses...
Mans ieteikums būtu vismaz pusi no šīs naudas novirzīt ziniet kur?
Lai palielinātu maksājumus, kurus saņem futbola akadēmijas par savu audzēkņu aizvadītajām spēlēm Latvijas jauniešu izlasēs.

Leģionāru izmantošanas nodevu novirzīt jaunatnes futbolam tā saknē - tā teikt, pa taisno akadēmijām.

  +2 [+] [-]

, 2019-11-25 19:43, pirms 2 gadiem
Latfootball rakstīja: Es teiktu ka "Grobiņa" un "LDz Cargo" ir zem jautājuma, tātad nezināmie ir četri. Pirmie nevar savākt sastāvu uz izbraukuma spēlēm, otros, iespējams, nepielaidīs. Vai "Ghetto" gribēs spēlēt Pirmajā līgā? Manuprāt, "Saldus/Brocēni" izskatas pēc reālākā kandidāta.
Pēc neoficiālas informācijas Saldus pat 2. Līgā nespēlēs, bet gan trešajā, lai nebūtu jākratās pa visu Latviju

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 19:46, pirms 2 gadiem
RealT rakstīja: Nu tas humors..kāda jēga būt pieteikumā tam U21 sportistam,ja visi zin,ka viņs laukumā netiks..?
Gandrīz katrai komandai šogad bija vismaz 1 u21 vecuma spēlētājs, kurš bija stabila pamatsastāva vērtība, vai vismaz tika pie nesliktām minūtēm, neuzpūt no tā leģu limita ziloni - visas tāpat komandas nespēlēs ar maksimālām kvotām

  +3 [+] [-]

, 2019-11-25 20:22, pirms 2 gadiem
Ierēkt var par to LFF kantori konkrēti...četrgades plāns viņiem..klaunu bars..katras sezonas sākumā izmaiņas,nekādas konkrētības

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 20:37, pirms 2 gadiem
Sen bij laiks iekasēt par legiem !
Citādi, 3.šķiras materiāls no ārzemēm pārpludinājis pat nabadzīgākos klubus!

     [+] [-]

, 2019-11-25 20:39, pirms 2 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Fantazētāj, kad tu beigsi piesaukt futbola top valstis?
Tev laikam neaiziet, ka LFV nekādā veidā nav salīdzināma ar UEFA futbola lielvalstu futbola saimniecībām.
Āksts!
Tev laikam, ākst, neaiziet, ka esam vienā līmenī ar Sanmarino, Gibraltāru un Andoru. Ar to arī daudz ir pateikts

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 20:46, pirms 2 gadiem
Pārejas noteikumus jaunās sistēmas ieviešanai komentē LFF Sacensību nodaļa:
"Apstiprinātie pārejas noteikumi, atsakoties no 1. līgas A un B čempionātiem, paredz, ka šīs sezonas 1. līgas A čempionāta dalībnieki (izņemot no turnīra izslēgto FC New Project) saņem priekšrocību dalībai 2020. gada sezonas 1. līgas čempionātā, klāt nākot 2019. gada 2. līgas čempionei un finālistei. Tādējādi 2020. gada 1. līgas čempionātā tiek saglabāts 10 komandu skaits. Gadījumā, ja kāda no šīm komandām atsakās no dalības sacensībās vai neiziet licencēšanas procesu, vieta 1. līgā tiek piedāvāta kādai no 2019. gada 2. līgas pusfinālistēm.
Nākamā gada 2. līgas sacensībās iespēja startēt tiek dota 12 komandām – trīs labākajām komandām no katras 2019. gada 2. līgas zonas. Gadījumā, ja kāda no komandām atteiksies spēlēt 2020. gada sezonas 2. līgas čempionātā, komandu skaits tiek samazināts, bet tas būs ne mazāks par astoņām.
Latvijas 3. līgas sacensībās katrā reģionā minimālais komandu skaits būs sešas. Gadījumā, ja komandu skaits ir mazāks par sešām, šī reģiona komandas pievienosies tuvākajam reģionam, un tiks organizēts divu reģionu apvienotais čempionāts."

     [+] [-]

, 2019-11-25 20:51, pirms 2 gadiem
Latfootball rakstīja: Pārejas noteikumus jaunās sistēmas ieviešanai komentē LFF Sacensību nodaļa:
"Apstiprinātie pārejas noteikumi, atsakoties no 1. līgas A un B čempionātiem, paredz, ka šīs sezonas 1. līgas A čempionāta dalībnieki (izņemot no turnīra izslēgto FC New Project) saņem priekšrocību dalībai 2020. gada sezonas 1. līgas čempionātā, klāt nākot 2019. gada 2. līgas čempionei un finālistei. Tādējādi 2020. gada 1. līgas čempionātā tiek saglabāts 10 komandu skaits. Gadījumā, ja kāda no šīm komandām atsakās no dalības sacensībās vai neiziet licencēšanas procesu, vieta 1. līgā tiek piedāvāta kādai no 2019. gada 2. līgas pusfinālistēm.
Nākamā gada 2. līgas sacensībās iespēja startēt tiek dota 12 komandām – trīs labākajām komandām no katras 2019. gada 2. līgas zonas. Gadījumā, ja kāda no komandām atteiksies spēlēt 2020. gada sezonas 2. līgas čempionātā, komandu skaits tiek samazināts, bet tas būs ne mazāks par astoņām.
Latvijas 3. līgas sacensībās katrā reģionā minimālais komandu skaits būs sešas. Gadījumā, ja komandu skaits ir mazāks par sešām, šī reģiona komandas pievienosies tuvākajam reģionam, un tiks organizēts divu reģionu apvienotais čempionāts."
Tātad skaidrs. 2. Līgā būs 8 komandas

  +2 [+] [-]

, 2019-11-25 20:54, pirms 2 gadiem
Bronsons rakstīja: Ierēkt var par to LFF kantori konkrēti...četrgades plāns viņiem..klaunu bars..katras sezonas sākumā izmaiņas,nekādas konkrētības
Ierēkt varētu ja visas citas izlases, ieskaitot tos pašus somus, uz mūsu fona, neizskatītos pēc brazīļiem. Saprotu, ka daži man nepiekrīt, tikai izsaku savas domas.

  -4 [+] [-]

, 2019-11-25 20:55, pirms 2 gadiem
Dainis1998 rakstīja: Tātad skaidrs. 2. Līgā būs 8 komandas
neredzu vispār jēgu no tādas otrās līgas...
pirmā līga 10 komandas tik, ja jau ir gribētāji spēlēt futbolu pa visu Latviju, tad jau droši viņus(8) var vienot klāt pirmai līgai.
bet otro līgu atstāt pa reģioniem...
trešā līga vispār nav vajadzīga, tik vien kā sadalīt tipa esam futbola lielvalsts ar 4 līgām
iespējams ne tā skatos, kā LFF

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 21:00, pirms 2 gadiem
varenais_eksperts rakstīja: Katru gadu kko izlemj ar plānu uz vairākiem gadiem un tad nākamajā gadā nomaina. Jebal...
Pinīgi piekrītu,kaut kāds bardaks.

     [+] [-]

, 2019-11-25 21:03, pirms 2 gadiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Ierēkt varētu ja visas citas izlases, ieskaitot tos pašus somus, uz mūsu fona, neizskatītos pēc brazīļiem. Saprotu, ka daži man nepiekrīt, tikai izsaku savas domas.
Kāds te sakars ar izlases līmeni...runa iet par LFF ,,mētāšanos,, savos lēmumos ,kas nav paredzami ...gadu no gada nāk klajā ar kaut kādām izmaiņām ,kas nevienam nerada kaut kādu skaidrību ilgtermiņā...

  -3 [+] [-]

, 2019-11-25 21:20, pirms 2 gadiem
Man jau ir savs viedoklis,kāpēc lielākā daļa 1.līgas komandas bija pret dublieru iekļaušanu 1.līgā.Un tas galīgi nav saistīts ar sportisko pusi.Visa tā pļurkšķēšana par it kā negodīgu cīņu,jo vienai komandai izliktu pretī spēcīgu sastāvu ar dažiem virslīgas futbolistiem ,bet citiem vājāku sastāvu ir pupu mizas,ko varētu vienkārši reglamentēt ar dažiem punktiem sacensību reglamentā.Diemžēl 1.līgas darboņiem maz interesē sacensību līmenis viņu līgā.Tātad,nekas nemainās un nākošgad atkal gaidām rezultātus ar divciparu skaitli,vai vienā riņķi starp komandām A un B 1:1 un 10:0 (Rēzekne -New Project);7:2 un 0:3 (Super Nova-Alberts);3:1 un 1:8 (Grobiņa-New Project);1:6 un 6:0 (Grobiņa-Dinamo)6:2 un 0:5 (Grobiņa-Rēzekne) un tā varam turpināt bezgalīgi.Un nestāstat man ,ka viņi taču tikai amatieri.Cirks,ne līga.

  -1 [+] [-]

, 2019-11-25 21:26, pirms 2 gadiem
Izklausās pēc melno vērdzības attiecībā uz leğionāru samaksu

  +2 [+] [-]

, 2019-11-25 21:26, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: neredzu vispār jēgu no tādas otrās līgas...
pirmā līga 10 komandas tik, ja jau ir gribētāji spēlēt futbolu pa visu Latviju, tad jau droši viņus(8) var vienot klāt pirmai līgai.
bet otro līgu atstāt pa reģioniem...
trešā līga vispār nav vajadzīga, tik vien kā sadalīt tipa esam futbola lielvalsts ar 4 līgām
iespējams ne tā skatos, kā LFF
Jau 10 komandu 1. Līgā līmeņu atšķirības ir lielas starp līderiem un pēdējām komandām, vēl vairāk palielinot skaitu tur būs +18 krietni biežāk.
Pārejas posmu vajag, bet tādu, lai neatbaidītu potenciāli spēlēt gribošas un varošas komandas

  -1 [+] [-]

, 2019-11-25 21:32, pirms 2 gadiem
Dainis1998 rakstīja: Gandrīz katrai komandai šogad bija vismaz 1 u21 vecuma spēlētājs, kurš bija stabila pamatsastāva vērtība, vai vismaz tika pie nesliktām minūtēm, neuzpūt no tā leģu limita ziloni - visas tāpat komandas nespēlēs ar maksimālām kvotām
Diemžēl, bet ja komanda mērķis būs vismaz medaļas un Euro kausi, tad būs spiesti spēlēt ar maksimāli pieļaujamo leģu skaitu.
To pierāda jau tikko nulle aizvadītās sezonas notikumi.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 21:40, pirms 2 gadiem
comon88 rakstīja: Izklausās pēc melno vērdzības attiecībā uz leğionāru samaksu
Šīs summas jau neattiecas tikai uz melnajiem.
Vispār jau LFF varēja uzlikt daudz lielākas summas uz tiem spēlētājiem leģionāriem, kuri nebūs no ES valstīm.

  +4 [+] [-]

, 2019-11-25 22:07, pirms 2 gadiem
Cilvēki diskutē un atnāk viens kurš uzreiz apsaukā tos kuru uzskati viņam nepatīk. Kaut par ākstu jānosauc, bet mēle niez kaut ko pateikt. Kad māca komunikācijas prasmes kaut kā neesmu dzirdējis, ka cilvēku ar citu viedokli būtu jāapsaukā.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 22:24, pirms 2 gadiem
Gribēu izdzirdēt ekspertu domas, kā uzlabot čaļu tehniku. vai varbūt kāds domā esam līmenī? Man ir kauns katru reizi kad LV izlase iznāk laukumā.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-25 22:34, pirms 2 gadiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Tev laikam, ākst, neaiziet, ka esam vienā līmenī ar Sanmarino, Gibraltāru un Andoru. Ar to arī daudz ir pateikts
A viņš ko teica?
1 2 36 komentāri