Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Par otrā apļa labāko jauno spēlētāju kļuvis Krollis

Rolands Eliņš

Par otrā apļa labāko jauno spēlētāju kļuvis Krollis
Raimonds Krollis saņem apbalvojumu. Foto: Virslīga

Par Optibet Virslīgas 2021. gada sezonas otrā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts Raimonds Krollis, kurš saņems īpašu balvu no ''Sportland''.

Kopš 2015.gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome otrā apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus: Frenks Dāvids Orols (BFC Daugavpils), Raimonds Krollis (Valmiera FC), Renārs Varslavāns (RFS), Raivis Ķiršs (Riga FC) un Maksims Toņiševs (Valmiera FC)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju otrajā aplī pārliecinoši tika atzīts Raimonds Krollis. Valmiera FC uzbrucējs šādu godu šosezon izpelnās jau otro reizi.

Apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ''Sportland'', kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.

Izmantotie resursi:
https://optibetvirsliga.com/news/pa...

     [+] [-]

, 2021-07-18 15:23, pirms 2 nedēļām
Malacis, Raimond! Visi teica, ka viņš nespēs sadarboties ar Pertiu, bet skatities, viņš ar Pertiu kļūst vēl stiprāks un stiprāks. Valmiera šodien rāda ļoti labu futbolu, bet pie mums Liepājā gan vēl joprojām skumji. Visi tikai runā, bet neko nedara. Atgrieziet mums metalurgu un Liepājas futbolu.

     [+] [-]

, 2021-07-18 20:39, pirms 2 nedēļām
soccerlover rakstīja: Malacis, Raimond! Visi teica, ka viņš nespēs sadarboties ar Pertiu, bet skatities, viņš ar Pertiu kļūst vēl stiprāks un stiprāks. Valmiera šodien rāda ļoti labu futbolu, bet pie mums Liepājā gan vēl joprojām skumji. Visi tikai runā, bet neko nedara. Atgrieziet mums metalurgu un Liepājas futbolu.
Kur viņš paliek stiprāks un stiprāks? Paskaties spēles pret Sūduvu, it īpaši atbildes spēli, kur kaut kādas stulbas darbības bija no viņa puses. Virslīgā arī neko dizu nerāda, tik pendeles var iesist