Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Virslīgas raidtiesības ārzemēs tiks pārdotas kopā ar astoņām Eiropas līgām

Rolands Eliņš

Virslīgas raidtiesības ārzemēs tiks pārdotas kopā ar astoņām Eiropas līgām
Maksims Krivuņecs. Foto: Latvijas Futbola virslīga

Pirmo reizi "Optibet" Virslīgas raidtiesības tiks pārdotas centralizēti kopā ar vēl astoņām Eiropas futbola augstākajām līgām, informē līgas mājaslapa.

Šī jaunā mediju raidtiesību pārdošanas stratēģija ir iespējama ciešā sadarbībā ar Eiropas Futbola līgu asociāciju (European Leagues). Tendera procesus nodrošina viena no lielākajām sporta aģentūrām, amerikāņu uzņēmums Octagon.

Latvijas Futbola virslīga (LFV) 2018. gadā Frankfurtē notikušajā Eiropas Futbola līgu asociācijas (EFLA) Ģenerālajā asamblejā tika apstiprināta attīstības biedra statusā. 2019. gadā LFV uz trim gadiem ar EFLA noslēdza centralizēto datu tirdzniecības līgumu, nostiprinot sadarbību ar tādām pasaulē pazīstamām sporta datu kompānijām kā: Stats Perform, Genius Sports un Sportradar.

Centralizētais mediju raidtiesību piedāvājums kalendārā gadā iekļaus vairāk kā 1 500 Eiropas futbola augstāko līgu spēles no deviņiem dažādiem čempionātiem, starp kuriem arī Optibet Virslīga. Kopā ar Optibet Virslīgas spēlēm centralizēti tiks pārdotas Dānijas, Norvēģijas, Polijas, Šveices, Islandes, Kazahstānas, Ziemeļīrijas un Slovākijas augstāko līgu mediju tiesības. Mediju tiesības nozīmē, ka to turētājam būs spēļu tiešraižu, spēļu apskatu, kā arī audiotiešraižu pārraidīšanas iespējas.

Šis tenderis iekļaus ārzemju mediju raidtiesības (international media rights), tādējādi ļaujot potenciāliem pircējiem izvēlēties savu izplatīšanas stratēģiju.

Eiropas Futbola līgu asociācija saviem biedriem piedāvā unikālu iespēju iesaistīties jaunos biznesa modeļos un stiprināt savu atpazīstamību starptautiskajā tirgū.

“Esam ļoti gandarīti par sadarbību ar Eiropas Futbola līgu asociāciju, kas mums paver jaunas iespējas. Centralizēta starptautisko mediju tiesību pārdošana ir nozīmīgs solis līgas attīstībai. Šobrīd Optibet Virslīgu iespējams vērot 13 dažādās valstīs, taču mēs turpināsim strādāt, lai šis skaits turpinātu augt”, - atzīst biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

Izmantotie resursi:
https://optibetvirsliga.com/news/op...

  +1 [+] [-]

, 2021-06-15 18:22, pirms 2 mēnešiem
Virslīgu tikai totjika saitos skatās.

     [+] [-]

, 2021-06-15 20:04, pirms 2 mēnešiem
Latvijā pat īsti pārdot nevar, kur nu vel Eiropā. Spēles it kā rāda, jā, bet nav padomāts par skatītājiem. Nav nekādu grafiku, statistikas. Filmē arī tā, ka reizēm vajag binokli, lai saprastu, kas pie vārtiem notiek. Gan futbola līmenis zems, gan pārraižu kvalitāte (pat ļoti) zema.

     [+] [-]

, 2021-06-15 23:00, pirms 2 mēnešiem
Nožēlojama situācija....Valmiera - Daugavpils spēli nācās skatīties Ukrainas TV kanālā Спорт1....sakarīgs un zinošs komentētājs....Latvijas TV kanālos nerāda vietējo čempionātu....