Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

"LaLiga" boss kritizē "Manchester City" vēlmi pārvilināt Mesi: "Viņi neievēro noteikumus"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"LaLiga" boss kritizē "Manchester City" vēlmi pārvilināt Mesi: "Viņi neievēro noteikumus"
Lionels Mesi. Foto: PA/Scanpix

Spānijas futbola čempionātā jeb “LaLiga” vadītājs Havjers Tebass kritizējis Anglijas Premjerlīgas kluba “Manchester City” ieceri pārvilināt Barselonas kapteini Lionelu Mesi. Tebass sacījis, ka tas iespējams tikai tāpēc, ka “City” neievēro finansiālā fair play noteikumus.

Vasarā nepiepildījās Lionela Mesi vēlme pamest “Barcelona”. Argentīnieša pašreizējais līgums ar komandu beigsies jūnijā. No janvāra viņš drīkst vienoties par pāreju uz citu komandu par brīvu. Ja vienošanās tiks panākta, tad Mesi uz savu jauno komandu varēs doties pēc šīs sezonas beigām.

“Vienīgais Premjerlīgas klubs, kas runā par Mesi piesaistīšanu, ir “Manchester City”. Ņemot vērā, ka viņi neievēro noteikumus, uztraucos par to, ka viņi spēj pārvilināt spēlētāju, neņemot vērā finansiālo fair play. Es neesmu vienīgais, kurš par to sūdzas. Arī Jirgens Klops un Žuzē Morinju par to ir runājuši,” pauda Havjers Tebass. Viņam preses konferencē tika uzdots jautājums, vai viņš neuztraucas par Mesi iespējamo došanos uz Angliju.

Iepriekš “City” tika piespriests divu gadu aizliegums piedalīties Eirokausos, taču Sporta arbitrāžas tiesa apmierināja Mančestras kluba iesniegto apelāciju. “Esmu tik daudz reižu kritizējis “City” darbības. Runāt vēl vienu reizi - nav nekādas starpības. Viņus neietekmē Covid-19 vai kas cits, jo viņiem ir citi finansējuma avoti, un pret ko tādu cīnīties nav iespējams,” teica Tebass.

Viņš arī vērsa uzmanību uz faktu, ka “Barcelona”, Madrides “Real” un citas komandas šovasar bijušas spiestas šķirties no saviem spēlētājiem, bet palikušajiem samazinātas algas, kamēr Anglijas klubi turpinājuši tērēties transfēru tirgū.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/soccer/manches...

  -1 [+] [-]

, 2020-11-17 20:01, pirms pusgada
Spānijā jau barsa un Reals tik var ko nopirkt, pārējie tik salasa kapeikas! Pat čempionšipa komandas var atļauties vairāk kā spānijas la ļiga bomāri.

  -1 [+] [-]

, 2020-11-17 20:07, pirms pusgada
Sensacionālas baumas!!! Messi beigšot futbolista karjeru un pievienošoties Kazakeviča štābam!

     [+] [-]

, 2020-11-17 21:04, pirms pusgada
Domāju, ka Mesi pats aizies tur, kur gribēs.. un nekas nespēs viņu apturēt.. Jautājums tikai par to, ko viņš šobrīd pats grib - pabeigt karjeru klubā, kas viņam devis visu, vai aiziet uz to pašu MC un iespējams dabūt vēl kādu titulu, kas nedos nekādu gandarījumu pašam. Kā runā - heroes come and go, but LEGENDS are forever!

     [+] [-]

, 2020-11-17 21:15, pirms pusgada
Diezgan reāls scenārijs ir, ka pametīs Eiropu un vēl uzspēlēs izlasē. No futbola vairs negūst tādu prieku, nauda ir sapelnīta. Vēl tikai ir jāatdod "parāds" dzimtajai Rosario

  -1 [+] [-]

, 2020-11-17 22:48, pirms pusgada
lol, mīksto un čīkstuļu līgai tikpat mīksts un čikstulīgs vadītājs!!

     [+] [-]

, 2020-11-17 23:38, pirms pusgada
..nu Barsa jau pati vainīga pie tā, ka krīze. kā var pirkt visādus 100+ milj. džekus un pēc tam raudāt, ka viņiem neder, ka jāpārdod kaut kur.

     [+] [-]

, 2020-11-18 03:31, pirms pusgada
Kas pasūta mūziku,tas maksā!