Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Kazakevičs skaidro mazo rotāciju un grūtības aizstāt trūkstošos līderus

Agris Suveizda

Kazakevičs skaidro mazo rotāciju un grūtības aizstāt trūkstošos līderus
Dainis Kazakevičs. Foto: LFF

Latvijas futbola izlase pēc četriem iegūtiem Baltijas kausiem pēc kārtas šoreiz palika bešā, jūnija nometni noslēdzot ar zaudējumu Tallinā pret jauno Baltijas čempioni Igauniju (1:2). Valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs pēc spēles dalījās pārdomās par zaudējumu un trim aizvadītajiem mačiem kopumā.

Igaunijas žurnālistu jautājumi

- Divi dažādi puslaiki – pirmajā puslaikā Igaunija dominēja un guva divus vārtus, bet otrajā labāka bija Latvija un iesita vienus. Kādēļ puslaiki bija tik dažādi?
- Pirmajā puslaikā varēja redzēt, ka Igaunijas komandai zaudējam ātrumā un netiekam līdzi spēlētāju un bumbas kustībai. Pieļāvām rupjas kļūdas, kuras maksāja divus zaudētus vārtus. Otrajā puslaikā Igaunija spēlēja atbilstoši rezultātam, atdeva iniciatīvu – līdz ar to mums radās vairāk iespēju kontrolēt bumbu un veidot uzbrukumus.

- Kā vērtējat jūnija nometni?
- Kopumā izvērtās diezgan sarežģīta treniņnometne. Jau pirms tās zaudējām vairākus spēlētājus, tāpat arī nometnes gaitā. Tā ka radās diezgan liela slodze uz ne tik plašu spēlētāju grupu. Kopumā tā bija grūta nometne. Lai arī vienā no divām Baltijas kausa spēlēm uzvarējām, visās trijās spēlēs mums bija diezgan lielas kvalitātes problēmas, ko ietekmēja būtisku spēlētāju trūkums.

- Sākumsastāvā bija diezgan daudz spēlētāju, kuri pirmdien sāka arī pret Vāciju. Vai tas ietekmēja jūsu pirmā puslaika sniegumu?
- Protams, tas mūs ietekmēja, jo mums kopumā bija ļoti ierobežotas reālas iespējas rotēt sastāvu, ņemot vērā spēlētāju trūkumu. Pirmajā puslaikā to varēja redzēt, ka fiziski neesam mobili un pietiekami svaigi. Noteikti nepaguvām atjaunoties fiziski, ar ko noteikti var pamatot Igaunijas izlases pārsvaru šajā spēlē.

Sportacentrs.com jautājumi

- Pirms un pēc katras spēles runāts par svaigumu un fizisko gatavību, taču arī no 24 palikušajiem futbolistiem kaut reizi pamatsastāvā šomēnes izgāja tikai 15, bet septiņi sāka visus mačus. Tad jāsecina, ka vai nu plaisa starp viņiem un nespēlējušajiem ir milzīga, vai arī tā bija kļūda uzsvaru likt uz tik šauru sastāvu.
- Neapšaubāmas atbildes, domāju, te nav. Mūs, protams, ļoti ietekmēja tas, ka spēlēt nevarēja 8-9 spēlētāji. Piemēram, arī šā vakara spēlē bijām plānojuši plašāku rotāciju, bet vakar treniņā bija vēl divas traumas – Maksimenko un Tarasovs, kurus bijām plānojuši sākumsastāvā. Viņi nebija gatavi un spējīgi spēlēt. Bet domāju, ka arī šodienas pamatsastāvā kļūdījāmies ar vienu vai divām pozīcijām. Tā ka – gan, gan. Gan tas, ka plaisa ir diezgan liela un mums tomēr nav 25 spēlētāju, kurus izlašu mačos varam izmantot regulāri, gan arī tas, ka, šobrīd jau redzot, kā spēle attīstījās, mūsu izvēlētais risks divās pozīcijās neattaisnojās.

- Vai ir pirmie secinājumi, kādēļ nometnes laikā bija tik daudz traumu? Nestrādā atjaunošanās vai varbūt kādas citas problēmas?
- Viennozīmīgi pateikt šobrīd vēl nevaru. Lielākā daļa problēmu gan tomēr bija pirms nometnes. Tās laikā traumējās Kamešs, kuram bija kontakttrauma divcīņā, no kuras izvairīties nevar. Maksimenko bija trauma spēles laikā pret Vāciju, un vienīgi Tarasovam bija muskuļa trauma, par kuru vajadzētu analizēt un skatīties, kas notika. Bet faktiski lielākā daļa savainoto izkrita vēl pirms nometnes. Grūti spriest, vai ir kāda viena likumsakarība, bet viss būs jāanalizē. Tādā ziņā neapšaubāmi skaidrs, ka pašreizējā situācijā, turklāt pie tik intensīva režīma, mums neizdevās atrast risinājumu tik lielam spēlētāju grupas iztrūkumam. Lai gan nedomāju, ka tas ir vienīgais iemesls, kādēļ šodien neizdevās panākt labvēlīgu rezultātu.

- Pēc Vācijas spēles uzslavēji uzmainītos spēlētājus – labi izgāja arī Krollis, Jaunzems, Varslavāns. Kādēļ neviens no viņiem nesāka šā vakara spēli? Un kādēļ kaut vienā spēlē netika rotēts vārtsargs?
- Ja runā par Vācijā uz maiņu izgājušajiem, stāsts katram no viņiem ir atšķirīgs. Sapratām, ka šī tomēr ir Baltijas kausa finālspēle, kurā svarīga bija ne tikai fiziskā kondīcija, bet arī mentālie un taktiskie momenti. Bet, teiksim tā, pēc spēles jau varu sacīt, ka ar diviem no tiem spēlētājiem, kuri izgāja uz maiņu Vācijā, kļūdījāmies, neieliekot viņus sastāvā. Izvēlējāmies starp divām iespējām un šoreiz netrāpījām. Kas attiecas uz vārtsargiem, manuprāt, Robertam Ozolam ir ļoti būtiski krāt starptautisku spēļu pieredzi, jo mums ir jāsaprot, ka tāda situācija kā tagad ar Pāvelu Šteinboru var atkārtoties jebkurā brīdī un ka pirmajam numuram ir vajadzīga alternatīva ar pienācīgu pieredzi un spēļu bagāžu. Tādēļ izlēmām Robertam dot visas trīs spēles, jo viņa līdzšinējā pieredze nebija tik liela kā gribētos, ja rastos situācija, kurā viņam jākļūst par pamatvārtsargu.

- Vai Baltijas kauss kā trofeja kādā brīdī ņēma pārāk lielu virsroku pār iespēju plašāk rotēt un dot iespēju jaunajiem?
- Skaidrs, ka mums bija vēlme iegūt trofeju un šo spēli uztvērām kā finālspēli – par to šaubu nav. Teikšu, kā ir. Man no šiem spēlētājiem nometnes gaitā pietrūka pārliecinoša signāla, ka viņam noteikti būtu jābūt sastāvā. Tomēr, atkārtošu, ka, piemēram, Kroļļa gadījumā, manuprāt, kļūdījāmies, neieliekot šodien sastāvā. Uzbrukuma grupā vajadzēja izvēlēties citu virknējumu. Šī nebija tāda parasta draudzibas spēle kā rudenī, kad pirms divām turnīra spēlēm norotējām visu sastāvu un devām spēles laiku spēlētājiem, kuriem nākamajos mačos pārāk daudz minūšu neplānojām. Šeit bija citādi – izvēlējāmies optimālāko sastāvu, bet minūšu došana bija sekundārs jautājums.

- Kas notika ielaistajos vārtos?
- Godīgi sakot, kolēģi, negribētu negatīvās emocijās analizēt spēles detaļas, jo, ņemot vērā, ka arī video vēl neesmu redzējis nevienus no ielaistajiem vārtiem, detaļās negribētu to pašlaik darīt. Bet fakts, kas raksturoja pirmo puslaiku, ir tāds, ka nebijām pietiekami mobili, nebijām pietiekami aktīvi bumbas atņemšanā un nebijām pietiekami kompakti, kas pretiniekiem deva iespēju kvalitatīvi veidot pāreju ar vertikālām piespēlēm. Arī bez zaudētajiem vārtiem mums bija vēl vairākas epizodes, kurās diezgan pavirši nospēlējām aizsardzībā. Tas ir komplekss jautājums. Domāju, ka tas bija gan mūsu funkcionālais stāvoklis, gan, iespējams, mazliet ietekmēja arī sastāva izmaiņas. Bet vairāk tomēr funkcionālais stāvoklis, kādā veidā šo spēli iesākām.

- Citu spēlētāju traumu dēļ šajā nometnē spēles laiks būtiski pieauga Ozolam, Uldriķim, Kārkliņam un Emsim. Kurš no viņiem savu iespēju izmantoja un kurš – ne?
- Domāju, ka no visiem nosauktajiem atzīmēšu Emsi, kurš kopumā aizvadīja labu nometni. Lai gan arī viņam pietrūka vienmērīga snieguma visām trim spēlēm, bet laikam viņš no visiem nosauktajiem bija tas spēlētājs, kurš, vēl turpinot arī marta nometnes fonu, sevi labi parādīja situācijā, kad daudzi izkrita no ierindas. Arī tas ir viens faktors, ka diemžēl lielai spēlētāju grupai, kas ir starp pamatsastāvu un rezervi, neizdevās izmantot šo iespēju sevi apliecināt stabilāk un nokļūt pamatsastāvā. Neteikšu, ka esmu ļoti gandarīts par to, kā mums izdevās aizstāt mūsu līderus.

     [+] [-]

, 2021-06-10 23:48, pirms 4 mēnešiem
Nepārdzīvo Daini, mēs jau pieraduši pie šīs paaudzes zaudējumiem, labi ka vēl cienīgs rezultāts un netikām piesmieti kā pret Vāciju!

  +8 [+] [-]

, 2021-06-11 00:44, pirms 4 mēnešiem
Anglijas premjerliigas klubi jau klauveejas pec shi specialista, bus gruti noturet Daini pie izlases stuures

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 04:41, pirms 4 mēnešiem
Uzbrukums darbojas kā labi ieeļļota mašīna: kā spēle, tā gols, kā spēle, tā gols. Latvija būtu pavisam droši tikusi pie 6 punktiem 2 spēlēss, ja nebūtu muļķīgi ielaiduši tos deviņus. Problēmas meklējamas aizsardzībā un vārtsargā. Modernajās futbola koncepcijās tomēr vajadzētu mēģināt drusku ierobežot pretinieku uzbrukumu.

  +4 [+] [-]

, 2021-06-11 07:27, pirms 4 mēnešiem
Vel neizlasot interviju jau zināju, kas tajā būs rakstīts - kārtējās atrunas par iztrūkstošiem spēlētājiem u.t.t.
Kādēļ saukt uz izlasi, ja galīgi nedod iespēju, it īpaši situācijās, kad rodas neparedzēti savainojumi....
Pirms nometnes bija redzams, ka ir iztrūkumi vidējā līnijā, kāpēc netika piesaistīti papildus spēlētāji? Paņemam no U21 kaut vai...

Kazakevičam ir pilnībā jāuzņemās atbildība par to kas notika laukumā, jo viņš ir tas, kas izvēlas sastāvu nerunājot jau par taktiku un pārējām niansēm. Īsti treneris viņš nav (taktika, zināšanas, pieredze) arī par menedžeri man viņu ir grūti nosaukt, jo spēlētaju izvēle un selekcija ir tāda kāda ir nerunājot jau par autoritātes trūkumu. Arī ar plānošanu izskatās, ka ir galīgi čābīgi. Bet nu runāt skaisti gan viņš māk.

  +3 [+] [-]

, 2021-06-11 07:37, pirms 4 mēnešiem
"Teikšu, kā ir. Man no šiem spēlētājiem nometnes gaitā pietrūka pārliecinoša signāla, ka viņam noteikti būtu jābūt sastāvā."

Šis ir labs. Laikam tie kas tika sastāvā tik ļoti treniņos centās, ka beigās pārcentās Un tie, kas netika laikam īstos signālus nezin

  +4 [+] [-]

, 2021-06-11 07:52, pirms 4 mēnešiem
Tā vietā,lai Latvijas klubi audzinātu jaunos spēlētājus un dotu viņiem spēļu praksi līdz viņi sasniedz līmeni,lai Nokļūtu ārzemju klubos.Mums klubi ved entos leģionārus cerībā,ka daļa būs lietas koki,ko veiksmīgi noandelēt.Ja kaut ko gribās mainīt,tad maksimums trīs leģionāri katrai komandai laukumā un ne vairāk.

  +2 [+] [-]

, 2021-06-11 08:50, pirms 4 mēnešiem
LFF ierēdņiem ir "pufeļu" domāšana . Katrā komandā 8.iebraucēji,vietējie puiši sēž uz rezervistu soliņa otrā galā.Tālu nav jāmeklē - Valmieras piemērs.Mūsu čempionātu drīz varēs nosaukt par Āfrika-2 čempionātu. Valmieras puiši ne sliktāk par somāliešiem spēlē. LFF , tāpēc jau arī tā izlase ir 0 uz citu komandu fona.

  +4 [+] [-]

, 2021-06-11 09:26, pirms 4 mēnešiem
Daini proties, ir laiks jau...

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 09:29, pirms 4 mēnešiem
Dainim jāiet prom, vai jāpiesaista kāds krievijas speciālists

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 09:36, pirms 4 mēnešiem
coffijs rakstīja: Tā vietā,lai Latvijas klubi audzinātu jaunos spēlētājus un dotu viņiem spēļu praksi līdz viņi sasniedz līmeni,lai Nokļūtu ārzemju klubos.Mums klubi ved entos leģionārus cerībā,ka daļa būs lietas koki,ko veiksmīgi noandelēt.Ja kaut ko gribās mainīt,tad maksimums trīs leģionāri katrai komandai laukumā un ne vairāk.
Latvijā klubu īpašniekiem, tie ir kā dārgas spēļmantiņa ar ko pazīmēties un pa mērīties ar..., par Latvijas futbolu uzšķaudīt, un LFF velkas tik pazemīgi līdzi, liela nauda.
Vēl saprastu, ja Eirokausos ko izcīnītu, bet tur arī izlido pirmajās kārtās.
Tikai naudas lietas.

  -1 [+] [-]

, 2021-06-11 09:41, pirms 4 mēnešiem
Vertikālā futbola imitācija bez kombinācijām vispār kā tādām, vārtuvīrs ierij 10 bumbas 3 mačos, trenerim galvā plāns vai spainis ? Rotēs, kamēr dabūs vēl kādu vīrusu, turnīrs ir beidzies bez pārsteigumiem, laiks novākt ražu un mierīgi, bet operatīvi paiet malā un neaizņemt svešu vietu ..!

     [+] [-]

, 2021-06-11 09:54, pirms 4 mēnešiem
Pamatproblēma ir prezis šļuha, vietnieķelis puķinskijs un ieliktenis daiņels. Tā ir zives sapuvusi galva.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 09:55, pirms 4 mēnešiem
coffijs rakstīja: Tā vietā,lai Latvijas klubi audzinātu jaunos spēlētājus un dotu viņiem spēļu praksi līdz viņi sasniedz līmeni,lai Nokļūtu ārzemju klubos.Mums klubi ved entos leģionārus cerībā,ka daļa būs lietas koki,ko veiksmīgi noandelēt.Ja kaut ko gribās mainīt,tad maksimums trīs leģionāri katrai komandai laukumā un ne vairāk.
Ļoti labi pateikts!

  -2 [+] [-]

, 2021-06-11 09:56, pirms 4 mēnešiem
Ja es būtu komponists, es censtos iepriecināt audtoriju ar kādu hitu albumu. Tracklist: Rotācijas trūkums. Nospraustais vektors. Vertikālais futbols kā tāds. Tamazu nevajag? Uzbrukuma grupas virknējums. Klusēšana par gandarījumu. Pārliecinošais signāls. Bonus: Es zīmēju /Jumprava remix/. p.s. iespējams kādreiz būs pieejams tirdznecības tīklā

  -2 [+] [-]

, 2021-06-11 09:56, pirms 4 mēnešiem
Veiksmi Kazakeviča kungam turpmakajos gados pie Latvijas Kājbumbas Valstvienības stūres ! Esam uz pareizā ceļa ! Un mazāk krieveļu , būs labak !

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:10, pirms 4 mēnešiem
Ortenzijs rakstīja: LFF ierēdņiem ir "pufeļu" domāšana . Katrā komandā 8.iebraucēji,vietējie puiši sēž uz rezervistu soliņa otrā galā.Tālu nav jāmeklē - Valmieras piemērs.Mūsu čempionātu drīz varēs nosaukt par Āfrika-2 čempionātu. Valmieras puiši ne sliktāk par somāliešiem spēlē. LFF , tāpēc jau arī tā izlase ir 0 uz citu komandu fona.
Ja , ja. Mes visi redzejam , kura vieta Valmiera palika , kad taja speleja vietejie puikas

     [+] [-]

, 2021-06-11 10:21, pirms 4 mēnešiem
Es saprastu ja mums trūktu tāda līmeņa līderu kā Benzemā , Levandovkis , Messi , bet pašreiz visi apmēram viena līmeņa spēlētāji. Vienu spēli labāk nospēļē daži , citā spēlē citi. Sagatavos vienu vārtsargu un tas dabūs traumu , kas tad stāvēs vārtos ? Atrunas Dainis iemācījies jau pēc U-21 pastāvīgajiem zaudējumiem. Seko to turpinājums ....Ne taktikas , ne tehnika ,ne fiziskais , ne prasme motivēt .......

  -1 [+] [-]

, 2021-06-11 13:09, pirms 4 mēnešiem
Man nepamet sajūta, ka Kazakēvičs ir visu laiku sliktākais LV izlases treneris kāds bijis.
Es saku, ka 90% sportacentra komentātāji sasniegtu ar izlasi tieši to pašu.. pārēji 10% kaut ko vairāk.

  -2 [+] [-]

, 2021-06-11 15:15, pirms 4 mēnešiem
Jo Karašausks nav līderis... priekš kam mums Karu izlasē pie tādas talantu pārbagātības.

     [+] [-]

, 2021-06-11 16:25, pirms 4 mēnešiem
imils rakstīja: Vel neizlasot interviju jau zināju, kas tajā būs rakstīts - kārtējās atrunas par iztrūkstošiem spēlētājiem u.t.t.
Kādēļ saukt uz izlasi, ja galīgi nedod iespēju, it īpaši situācijās, kad rodas neparedzēti savainojumi....
Pirms nometnes bija redzams, ka ir iztrūkumi vidējā līnijā, kāpēc netika piesaistīti papildus spēlētāji? Paņemam no U21 kaut vai...

Kazakevičam ir pilnībā jāuzņemās atbildība par to kas notika laukumā, jo viņš ir tas, kas izvēlas sastāvu nerunājot jau par taktiku un pārējām niansēm. Īsti treneris viņš nav (taktika, zināšanas, pieredze) arī par menedžeri man viņu ir grūti nosaukt, jo spēlētaju izvēle un selekcija ir tāda kāda ir nerunājot jau par autoritātes trūkumu. Arī ar plānošanu izskatās, ka ir galīgi čābīgi. Bet nu runāt skaisti gan viņš māk.
Tieši tā. Sūdzas par to, ka spēlētājiem nav starptautisko spēļu pieredzes, bet, kad ir iespēja tādu dot, tad šī spēle ir fināls, nav parasta draudzības spēle blā blā. Tāpat būs citās spēlēs, kurās jau zinu attaisnojumus "jāiespēlē izlases pamatsastāvs", "jaunie vēl nav nopelnījuši vietu izlasē", "dažiem pamatsastāva spēlētājiem vajadzēja dot spēļu praksi, kuras pietrūka klubā" utt.
Tad, lai nākamreiz sauc 18 spēlētājus, nebūs ko lauzīt galvu.

     [+] [-]

, 2021-06-11 16:38, pirms 4 mēnešiem
Atrunu meistars tas mūsu Dainis.

     [+] [-]

, 2021-06-11 21:37, pirms 4 mēnešiem
Dainis jau uzņēmās atbildību, pasakot, ka kļūdījās ar pāris spēlētāju izvēli, bet ne jau viņš ir galvenais vainīgais pie šī zaudējuma. Vai trenera kritiķi tiešām neredz, ka mums trūkst spēlētāju, kas var pieturēt bumbu, apspēlēt pretinieku 1:1 un saasināt spēli uzbrukumā? To var Cigaņiks, Krollis, Ikaunieki. Trūkst spēlētāju, kas no tāluma var uzsist pa vārtiem, nevis debesīs. Treneris var zīmēt vislabākās shēmas, bet ja spēlētāji tās laukumā nevar izpildīt, tad rezultāts ir bēdīgs. Cik var kāpt uz vecajiem grābekļiem, aicinot Kazakeviču atkāpties? NEKAS NO TĀ NEMAINĪSIES, HALLO!

  +1 [+] [-]

, 2021-06-11 22:08, pirms 4 mēnešiem
Bet man ir viens bišķi nesaprotams jautājums:
KĀPĒC VISPAR BIJA JĀSPĒLĒ AR VĀCIJU,vienkārša parasta PĀRBAUDES spēle, ja pēc cik 2vām dienām ir Baltijas kauss,kas bija primārais?
Nu tieši kaapeec ? Ko čaļi no šis spēles ieguva? PIEREDZI? Tu joko,itkā 70% no šiem čaļiem jau nebūtu spēlējuši ar Nīderlandi, Austriju, Ungāriju..[neatceros kādas vēl bija komandas]..
Nu kur var tik debīli? Tā vietā dot brīvu..
Tas ir FIFA uzstādījums ,ka jāspēlē?

Lai vai kā- Man no visa šī redzētā un dzirdētā ir pavisam negatīvas sajūtas. Atmaskas 100 un 1 iemesls tiek meklēts kāpēc atkal neizdevās.

Tikai pasakiet,ka IGAUNIJAI IR PĀRBAGĀTĪBA AR SASTĀVU...bet viņiem nez kāpēc netraucēja 3 spēles nedēļā, nez kāpēc varēja uzmaukt SOMUS un vēl normāli nokāpāt pret mums.
Uz šo brīdi mūsu IZLASE no spēlētāju CV viedokļa man šķiet ir vājākā kādu atceros no apmēram 2004.gada.
Leģionāri, kas sēž uz benķi un vietējie kas PELNA vairāk kā Polijas pirmajā līgā, bet spēle Virsligā un ir bez jebkādas attīstības.

Futbols ir tiiiiiiik tālu attīstījies,ka vairs nepietiek ar vienu VERPAKOVSKI kurš spēj radīt brinumus un pavilkt izlasi.
Mums katrā pozīcijā vajag līderus.
Priekšā mums NAV kas sit iekšā,
MIDĀ mums nav kas spēj vadīt spēli
DEFA itkā ir čaļi,kuri uz pārējo fona ir kkur eiropā spēlējoši un vajadzētu vismaz turēt līmenī, bet kad tiek visi kopā, tad taisa tādus sudus aizsardzībā, ka nesaproti ko viņš dara Eiropā.
Kad Gorkš bija līmenī,viņš viens pats turēja aizsardzību.

Nāk dusma,ka izlase nonāk spēlētāji TIKAI TĀPĒC, jo VAJAG nevis viņš ir līderis. Tagad visa aizbildināšanās ir ,ka mums jau nav ko citu ielikt.
Spēlētājs var nespēj iedot 3 piespēles precīzas ,BET VINS TAPAT BUS NĀKAMREIZ IZSAUKUMĀ,jo labākā nav.
Kā LFF un Virsliga par primāro uzdevumu nespēj skatīties 5gadus uz priekšu un rast risinājumu- plānu,lai attīstītu nākamo paaudžu priekš izlases.
Visi izlasēs pieliek klāt attīstībā, bet mēs nez kāpēc tikai grimstam.
Kā faking ISLANDE var būt puskermeni pārāka par mums. ??? Man liekas ,ka Virsliga NENORMĀLI degradē mūsējos. Agrāk visi sitās par eiropu. A kam tev tagad sisties ja RFS VARI DABUT VAIRAK ALGĀ?

TADS RIEBUMS NO ŠĪ VISA NĀK. NAV PILNĪGI NEEEEEEKAAAADA INTERESE NO NEEEEEVIENAS PUSES UZLABOT SITUĀCIJU FUTBOLĀ.

Pēdējais komentārs:
Basketbolā ārzemju treneris.
Hokejā Gagarina kausa ieguvējs treneris.
Latvijā Kazakevics. Augstākais punkts u-21 treneris.
Jūs faking jokojat?
Kad stojanovics un Miksu Patelainens sauc lietas īstajos vārdos:
Slikts fiziskais, nav cīņas gara, atstaigāšana laukumā,nav kodols, negatavi utt,tad nepaiet ne CIKLS ,KA SIE ATLAISTI.
Tā vietā liekam savējo, kurš muti tā nevirinās, parunās skaisti par visu un beigās par neko un turpinām dzīvot tālāk.
Fani presingu netaisa,vāksim FIFA naudu kamēr var.

Žēl man futbols. !!!!!!!!

     [+] [-]

, 2021-06-11 22:32, pirms 4 mēnešiem
Kas par mułķïgu jautãjumu daźiem-kãpéc bija jãspélé ar Vãciju. Tãdas izdevîbas nav jãlaiź garãm. Vai ir kãds arguments, ka nebija jãspélé?!