Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 3

Maroka uzvar Arbitrāžas tiesā un varēs piedalīties Āfrikas Nāciju kausā

Maroka uzvar Arbitrāžas tiesā un varēs piedalīties Āfrikas Nāciju kausā
Foto: AFP/Scanpix

Maroka uzvarējusi apelāciju pret piespriesto diskvalifikāciju uz 2017. un 2019. gada Āfrikas Nāciju kausa izcīņas finālturnīru.

Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) grozījusi Āfrikas futbola konfederācijas (CAF) lēmumu, kas tika pieņemts pēc tam, kad Maroka atteicās rīkot šīgada Āfrikas Nāciju kausa finālturnīru. Tāpat CAS mazinājusi Marokas futbola asociācijai (FRMF) piespriesto naudas sodu no viena miljona ASV dolāru līdz 50 000 ASV dolāru.

Tomēr CAF aicinājums Marokas futbola asociācijai maksāt 8,7 miljonus ASV dolāru par nodarītajiem zaudējumiem "varētu tikt izskatīts citā jurisdikcijā". CAF uzsver, ka ir cietusi lielus zaudējumus, jo tai nācies pārcelt finālturnīra norisi no Marokas uz Ekvatoriālo Gvineju tikai divus mēnešus pirms tā sākuma.

Atgādinām, ka Maroka vēlējās atlikt Āfrikas Nāciju kausa finālturnīra norisi, jo Āfrikā bija izplatījies Ebolas vīruss, tomēr Marokas lūgumu CAF noraidīja. Maroka ne tikai zaudēja finālturnīra rīkotājas statusu, bet arī izlases vietu tajā.

FRMF viceprezidents Nuredins Buhati paudis prieku par CAS lēmumu, nosaucot to par "lieliskām ziņām". "Tas pagaidām pieliek punktu konfliktam ar CAS. Tagad satiksimies ar valstsvienības galveno treneri Badū Zaki, lai izrunātu gatavošanās programmu."

Izmantotie resursi:
BBC Sport

     [+] [-]

, 2015-04-03 00:04, pirms 7 gadiem
It ka pareizi ir, naudas sodu gan vajadzetu atstat, zaudejumus izdarija, saprotamus, bet par to ir jaatbild, kamer diskvifikacija gan kaut ka nebija pareizi