Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3032, Did:0, useCase: 3

Miglinieks: "Ķīnā zvaigznēm pa lidostu meitenes skrien līdzi, spiedz un dāvina lācīšus"

Emils Ozerinskis

"Lidl Arēnā" futbola studijā sarunā pie Anatolija Kreipāna sestdien viesojās olimpiskais čempions basketbolā Igors Miglinieks, kuru trenera karjera aizvedusi uz darbu Ķīnā. Lai gan Ķīnā futbolā tiek ieguldītas lielas finanses, sporta karaļi tur tomēr ir galda teniss un badmintons.

Ķīnā jau ilgāku laiku strādājošais Miglinieks atklāja, ka basketbola zvaigznēm esot jāsastopas ar ļoti lielu fanātisko līdzjutēju uzmanību: "Basketbols popularitātes ziņā Ķīnā ir priekšā futbolam. Futbolam gan vēl joprojām ir lielāka nauda. Redzu, ka fano un stadioni piepildās. Populārāks ir basketbols. Mūsu zvaigznes tur ir dievi. Viņiem lidostās grūti iet. Visu laiku skrien meitenes līdzi, spiedz un kviec. Grib fotografēties. Tām mūsu zvaigznēm brauc līdzi pa visu Ķīnu. Dzīvo mūsu viesnīcās, staigā līdzi un dāvina visādus lācīšus. Mēs vienai meitenei prasījām, kā var tā visu sezonu izbraukāt. Tēvs kaut ko no tā sponsorē. Tad viņa mēnesi pastrādā un tad atkal trīs mēnešus braukā komandai līdzi."

Uz sarunu ar Anatoliju Miglinieks bija atnācis Minesotas "Timberwolves" logo rotātā kreklā. Treneris atklāja, ka šī izvēla nav nejauša: "Ir tagad patīkama saistība ar Minesotu. Mani uzaicināja kā asistentu. Braucu uz Vasaras līgu. No 12. jūlija līdz 22. braucu tur. Pats esmu spēlējis divos "Summer League". Tas bija Losandželosā, kad spēlēju pie "Clippers". Man jau nolika kontraktu uz galda. Tas man bija vissāpīgākais. Treneris un visi mani tur gribēja. Taču bija grūtāk noformēt nekā kādu citu. Ja es būtu bijis pirmā piecinieka spēlētājs, tad gan jau sakārtotu, bet cīnījos par trešā aizsarga vietu. Līdz ar to tas darījums nojuka. No "Summer League" palikušas labas atmiņas. Ir pagājis laiciņš. Tagad kā trenerim ir patīkami, ka uzaicināja."

Par sekošanu Eiropas čempionātam futbolā Miglinieks teica: "Kā latvieši saka, es uzmetu aci. Citreiz, kad esmu sekojis cītīgāk, turnīrs mani tā nav aizrāvis. Vai es tagad trāpīju uz tādām foršām spēlēm? Man liekas tāds dinamisks un interesants."

Skaties futbola studijas no "Lidl Arēnas" katrā EURO 2024 spēļu dienā kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com pirms vakara dueļa.

Noderīgas lietas:

EURO 2024 jaunumi
EURO 2024 kalendārs un rezultāti
EURO 2024 turnīra tabulas
LIDL prognožu spēle
Baudi EURO 2024 spēles lielākajā sporta bārā Latvijā - O'LEARYS

     [+] [-]

, 2024-07-07 11:45, pirms 2 nedēļām
tumānovs,kādreiz bija mans favorīts līdz 92.gadam

     [+] [-]

, 2024-07-07 13:48, pirms 2 nedēļām
kas tad Serbam 92.gadā bija jadara?
jāpievēršas Dienvidslāvijas musulamņiem?

     [+] [-]

, 2024-07-07 15:15, pirms 2 nedēļām
Gatis rakstīja: kas tad Serbam 92.gadā bija jadara?
jāpievēršas Dienvidslāvijas musulamņiem?
ir lietas ko visi latvieši nedarīja un nebija SD Arāja komandā,nejauc te arī visus serbus,serbi ar Tito bija Staļinām uns PSRS kā adata pakaļa ar savu stāju,92,gadā tumanovs ar vetrovu pāsstāvēja NVS pret lietuvu