Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 3

Rūnijs pēc izkrišanas uz ''League One'' neturpinās trenēt ''Derby County''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Rūnijs pēc izkrišanas uz ''League One'' neturpinās trenēt ''Derby County''
Veins Rūnijs. Foto: Derby County FC

Bijušais Anglijas izlases futbolists Veins Rūnijs informējis ''Derby County'' kluba vadību, ka neturpinās trenēt uz ''League One'' jeb pēc spēka trešo līgu izkritušo komandu.

''Pēc sezonas esmu cieši sekojis notikumiem, kas saistīti ar kluba vadību un tās nomaiņu. Satikos ar komandas administrāciju, lai paziņotu, ka mans laiks Dērbijā ir noslēdzies. Godīgi sakot, kluba vadība centās mani pārliecināt, lai palieku, tomēr lēmumu nemainīju. Mans laiks šeit bija pamatīgs emociju karuselis. Personīgi jūtu, ka komandai nepieciešama jauns treneris, kurš ienestu svaigu enerģiju un nebūtu iepriekšējo 18 mēnešu notikumu ietekmēts,'' savā paziņojumā sacīja Veins Rūnijs.

Pagājušajā sezonā Rūnija trenētā ''Derby County'' summā tika atņemts 21 (!) punkts par dažādiem pārkāpumiem. Dērbijas klubs Čempionāta sezonu noslēdza 23. pozīcijā starp 24 klubiem, no vietas saglabāšanas atpaliekot tikai par septiņiem punktiem.

35 gadus vecais Rūnijs pagājušajā gadā noslēdza spēlētāja karjeru, bet jau tās izskaņā paralēli darbojās kā ''Derby County'' treneris. Aizvadītās sezonas laikā viņa vārds tika aktīvi locīts Liverpūles ''Everton'' stūrmaņa sakarā, tomēr tas nepiepildījās.

Bez ''Derby County'' Anglijas pēc spēka otro līgu jeb ''Championship'' pagājušajā sezonā pameta arī ''Peterborough'' un ''Barnsley'' futbolisti, savukārt no ''League One'' uz Čempionātu pārcelās ''Wigan Athletic'', Raterhemas ''United'' un dažādām problēmām nomāktā ''Sunderland''.

Izmantotie resursi:
https://www.dcfc.co.uk/news/2022/06...