Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 3

Kā sezonai gatavojas 1. līgas klubi? 1. daļa

Miķelis Osis
Miķelis Osis @MikelisO

Kā sezonai gatavojas 1. līgas klubi? 1. daļa
Foto: AFP

eSports.lv lasītājiem piedāvā pirmo no paredzētajām trim daļām par Latvijas futbola 1. līgas klubu gatavošanos jaunajai sezonai. Šoreiz pēc nejaušības principa par pirmajām piecām komandām.

1. līgas čempionāts (šogad bez ģenerālsponsora) startēs 27. aprīlī, kad savā starpā tiksies Liepājas metalurga otrā komanda un Smiltenes "Abuls". Pārējās komandas 1. kārtas spēles aizvadīs 1. maijā. Tā kā līdz čempionāta sākumam atlicis mazāk nekā mēnesis, pakāpeniski sazināmies ar visu klubu galvenajiem treneriem vai citām amatpersonām, lai sīkāk uzzinātu par komandu sastāviem, izmaiņām starpsezonā, pārbaudes spēļu rezultātiem, mērķiem, prognozēm par citām komandām, kā arī gatavību jaunajai sezonai.

Lai neviens netiktu apdalīts, visiem uzdevām aptuveni vienus un tos pašus jautājumus. Apskata pirmajā daļā piedāvājam iepazīties ar "Auda", "Gulbene 2005", "Daugava", "Kauguri/Multibanka", un "Abuls" komandu amatpersonu teikto.

FK Auda

Par gatavību sezonai stāsta galvenais treneris Sergejs Jemeļjanovs: "Gatavošanos sākām janvārī, pagājuši trīs mēneši. Trenējāmies Olimpiskajā centrā, bet no marta mēneša – savā bāzē Ķekavā. Notikušas visai lielas sastāva izmaiņas, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Aizgājuši seši potenciālie pamatsastāva spēlētāji – labākais uzbrucējs Aleksandrs Čekulajevs tagad spēlē Virslīgas klubā "Jūrmala", par Manu [kamerūnieti Emanuelu Njodzeku Virdzemo] tagadējo klubu nezinu, bet pie mums viņa nebūs, Edgars Nitišs aizbraucis uz Vāciju strādāt un mācīties, Raitis Grablovskis pārgājis uz "Metta/LU", Aleksandrs Musajevs pašlaik spēlē Latvijas čempionātā futzālā "RABA" komandā, savukārt Dmitrijs Halvitovs arī pārgājis uz "Jūrmalu". Lūk, šo potenciālo pamatsastāva futbolistu mūsu rindās vairs nebūs.

Viņu vietā tiek iespēlēti vairāki perspektīvie spēlētāji no mūsu pašu jaunatnes komandām. 1991. un 1992. gadā dzimušie – tie ir Jorens Gorkšs, Nauris Ģērmanis, Gunārs Mazvērsītis, Ģirts Burmistrs, Aigars Lazdiņš, kā arī jaunie futbolisti no Limbažiem, kurus arī skaitām kā savus puišus – vārtsargs Elvijs Putniņš un Mārcis Ošs. Lūk, šī ir spēlētāju grupa, no kuriem vairāk nekā puse šobrīd – pieci – spēlē mūsu klubā jau pamatsastāvā. Darba dienās trenējamies katru dienu, brīvdienās – vienu reizi. Treniņi notiek Ķekavā un trenažieru zālē, kā arī reizi nedēļā trenējamies Šmerļa mežā. Brīvdienās parasti spēlējam treniņspēli. Tā ka praktiski sešreiz nedēļā notiek nodarbības.

Paši saprotat, ka būs grūti šosezon, jo komandas pamatsastāvā spēlēs pieci septiņpadsmitnieki, kas iepriekš spēlējuši gandrīz tikai jaunatnes komandās sava vecuma komandās. 1. līga viņiem būs visai nopietns turnīrs – tā, protams, būs laba pieredze viņiem, pirmais solis lielajā futbolā. Esmu ļoti apmierināts ar viņiem, jauniešiem ir visas iespējas veidot profesionālu karjeru.

Pārbaudes spēles aizvadījām pret "Jaunību", "Valmieru" – vairākām komandām, kas spēlēs 1. līgā. Būtībā vairāk spēļu zaudējām, uzvarējuši pagaidām esam tikai "Skonto" dublierus. Es gan šiem rezultātiem nepiešķiru tik lielu vērību, jo iespēlējam jaunu sastāvu – kā nekā, lielas izmaiņas komandā. Par mērķiem – jā, par to domāju un analizēju, uz ko mēs būtu spējīgi. Domāju – ja ieņemsim vietu no 5. līdz 7., tad tas būs normāli. Varētu teikt, ka jāierindojas pirmajā pusē. Mūsu uzdevums ir strādāt un skatīties nākotnē!

Par citām komandām – viena no galvenajām pretendentēm uz uzvaru čempionātā būs "Metta". Domāju, ka "Daugava" un varbūt arī "Jaunība" ir nopietnas pretendentes uz pirmajām vietām. Neesmu vēl redzējis Liepājas komandu, taču domāju, ka arī tā būs visai spēcīga. Šādā secībā arī es sarindotu iespējamo tabulas galvgali. "Jelgava" un "Valmiera"? Domāju, ka nē – šīs komandas visdrīzāk varētu sastādīt kompāniju mums [smejas]. Garantēju tikai to, ka arī mēs pakutināsim nervus spēcīgākajām komandām.

Par turnīra organizētību nekādu pretenziju nav – kā bija, tā ir palicis, visu jau esam iepazinuši."

FB Gulbene 2005

Par komandas gatavību sezonai un mērķiem stāsta komandas direktors Arnis Martusevičs: "Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu, kuru noslēdzām kā ZA [Ziemeļaustrumu] reģiona čempioni un Latvijas 2.līgas ceturtā labākā komanda, nopietnāk pievērsāmies komandas komplektācijai. Visi futbolisti ir no mūsu reģiona (arī no Balviem, Alūksnes un Madonas). Mēs nevaram atļauties kvalitatīvus " leģionārus ", bet viduvējības mums nevajag. Komandas galvenais treneris ir Gatis Rikveilis, viņam, nepieciešamības gadījumā, asistēs Mihails Novikovs un Boriss Jamkovijs. Komandas direktors ir Arnis Martusevičs, bet biedrības prezidents Jānis Antaņevičs. Komanda mājas spēles aizvadīs Gulbenes stadionā, kā rezerves laukums būs Smiltenes stadions. Ir sagādāts jauns ekipējums (iespēju robežās). Komandu atbalsta Gulbenes pilsētas dome, rajona padome un vairāki uzņēmēji. Galvenā sponsora nebūs, tāpēc veidojam tā saucamo " kopējo katliņu ". Ar finanšu apjomu nevaram lepoties, bet ikdienai pietiks.

Komanda martā aizvadīja vienu treniņnometni Igaunijas pilsētā Pilvā, kopumā plānots pirms sezonas aizvadīt 10 – 12 pārbaudes spēles. Komandā ir daudz studentu, kuri mācās Rīgā, tāpēc fiziskā sagatavotība, pēc plāna, bija katra futbolista atbildība. Ziemā spēlējām daudzos telpu futbola turnīros, lai uzturētu fizisko slodzi. Vasaras sezonai gatavojamies no marta un darbs ritēs līdz pat pirmajai čempionāta spēlei, kā arī vasarā.

Par mērķiem – būsim reālisti, vairums komandu mūs uzskata par peramajiem zēniem. Domāju, ka pirmajā gadā vietas no 10. līdz 13. būtu labs rezultāts. Spēlētāji trūkumus individuālajā meistarībā kompensēs ar cīņassparu un pašatdevi laukumā. Nevienam mēs neko nedāvināsim, lai necer. Sevišķi tie, kuriem Latvija beidzas aiz Siguldas...

Objektīvi vērtējot, jau tagad varam spēlēt ar kādām sešām komandām, par četrām mums ir maza informācija, bet četras mums pagaidām " nav pa zobam ". Konkrēti nevienu komandu neminēšu. Mūsuprāt, līderi būs FK "Auda", FS "Metta/LU" un FK "Jelgava", kā arī varbūt kāda no jaunpienācējām."

Nobeigumā, runājot par lietām, kuras 1. līgā varētu satraukt, gulbenietis min tiesāšanas jautājumu: "Satrauc spēļu tiesāšana. Ja paskatāmies iepriekšējā gada statistiku, tad divas trešdaļas 1.līgas tiesnešu (galveno) 25 – 45% spēļu ir aizvadījuši zem atzīmes „8”, bet turpina tiesāt atkal. Tas izskatās šādi. Atbrauc jaunietis, kurš svilpo un daļā kartītes pa labi un kreisi, piešķir sodus pelnīti un nepelnīti. Inspektors viņu "soda" ar atzīmi ~7,3, bet komandas maksā lielas soda naudas par pārsniegto kartīšu limitu, par treneru izteikumiem utt. Tiesneša samaksu šādi brāķdari saņem pilnībā, kaut gan nevajadzētu. Es atbalstu LFF vēlmi atjaunot tiesnešu korpusu, bet 1.līga jau nu nebūtu vieta, kur trenēties tiesāšanā."

FK Daugava

Par komandas gatavību sezonai un mērķiem stāsta komandas galvenais treneris Vladimirs Beļajevs: "Salīdzinot ar pagājušo sezonu, mainījies ir nosaukums. Tagad esam FK "Daugava" [pagājušajā sezonā bija "Daugava-90" – aut.], ir jauns reģistrs, tā ka tas ir oficiāli. Spēlētāji visi ir palikuši, pienācis klāt Viktors Šekovs no "Olimpa". Savukārt Maksims Tarasovs tagad ir Ungārijā ar futzāla komandu – viņš it kā gribēja ar mums spēlēt, bet sanāk vienreiz šeit, vienreiz tur. Ceram uz viņu. Kā arī uz pārbaudi ir viens ēģiptietis – viņš ir precējies ar latvieti un pavisam negaidīti sanāca iespēja viņu pārbaudīt. Mēs daudz par viņu nezinām, it kā ir spēlējis augstākajā līgā Ēģiptē, nezinu, kurā klubā tieši. Viņam ir sakars ar mūsu aģentu Baharevu. Piezvanīja paziņa un teica, ka ir viens spēlētājs, kurš grib kaut kur spēlēt. Viņš ir piedalījies jau divās pārbaudes spēlēs, ir malējais aizsargs. Šeit viņam diezgan labi patīk, futbolists ir tehnisks, ass, tikai gatavība spēlei nav vēl īpaši laba – viņš nav trenējies vairākus mēnešus. Vēl neesam dabūjuši transfēru no Ēģiptes federācijas, ko prasījām. Ir varianti, bet līdz galam nav saprotams, kā viss sanāks ar viņu. Labs spēlētājs būtu mūsu komandai.

Pārbaudes spēles iet pilnā sparā! Vakar spēlējām ar "Kauguri/Multibanka", 1:1 nospēlējām, trešdien spēkojāmies ar "Metta/LU" – uzvarējām ar 4:1. Drīz spēlēsim ar "Rīgas" dublieriem. Varbūt līdz čempionātam būs vēl kāda pārbaudes spēle – mēs taču paralēli spēlējam arī jauniešu sacensībās – tās sākas 12. aprīlī. Varbūt nespēlēs visi labākie, bet slodze sanāks diezgan liela. Mums vēl deviņi U-19 izlases dalībnieki komandā, līdz ar to spēlētāji ir visai noslogoti.

Par mērķiem – gribam uzvarēt katrā spēlē! Speciāla uzdevuma izcīnīt čempionu titulu vai spēlēt augstākajā līgā nav – ziniet, rastos problēmas finansiālajā ziņā, nevaram tā: "Mūsu līmenis ir foršs, aiziet, spēlēsim augstākajā līgā!" [Smejas]. Pēc tam iznāktu, ka nav, ko maksāt par laukumu – nav sava stadiona. Pārbaudes spēlēs redzam, ka varam apspēlēt daudzas komandas, esam palikusi spēcīgāki. Minimālais manis izvirzītais uzdevums ir piecinieks, maksimālais – tikt labāko divu komandu starpā. Varam 2. vietu varbūt, varbūt... Visi rezultāti ar spēcīgajām konkurentēm bijuši par labu mums.

Domāju, ka no pārējām komandām stipra būs "Jaunība", ciets riekstiņš būs "Metta" visiem. Varbūt "Kauguri/Multibanka", kas izskatās tīri labi. Par dažām komandām vēl nemāku teikt, jo neesmu redzējis. "Jelgava", kā vienmēr, būs vidējs līmenis, "Auda" ir vājāka nekā pagājušajā sezonā. Tagad, kad visas komandas ir visai līdzīgas, nevar pat neko pateikt! Katra komanda katrai var atņemt punktus, būs līdzīgs līmenis. Piecas, sešas komandas pretendēs uz pirmajām vietām, nebūs tā, kā pagājušajā sezonā ar "Blāzmu" un "Vindavu", kurām bija līmenis un finansiālais stāvoklis bija daudz augstāks nekā pārējiem un mērķis – tikt līgu augstāk.

Par turnīra organizēšanu. Žēl, ka šogad nav tāda ģenerālsponsora kā pagājušajā sezonā bija "Traffic". Jāmaksā dalības maksa – ziniet, tā arī ir nauda. Par visu tagad jāmaksā [smejas]. Galā jau tiksim, bet šīs izmaiņas ir nepatīkamākas. Domāju, ka pirmajā spēlē visi būs sasprindzināti, rezultāti būs līdzīgi."

JFC Kauguri/Multibanka

Par komandas gatavību sezonai un mērķiem stāsta komandas treneris un menedžeris Andrejs Kolidzejs: "Komandas galvenais treneris būs Andrejs Karpovs, asistents un komandas menedžeris – Andrejs Kolidzejs. Komanda nokomplektēta no Jūrmalas audzēkņiem, vairāki futbolisti piesaistīti no pagājušā gada "Multibankas" komandas. Vidējais vecums – 17, 18, 19 gadi. Treniņi notiek Slokas stadionā, pateicoties Jūrmalas domei. Šogad maijā sāks strādāt Jūrmalas futbola skola, un mūsu komanda būs tās daļa. Principā veidojas Jūrmalas futbola piramīda – sākot ar sešus gadus veciem bērniem, beidzot ar mūsu pieaugušo komandu.

Pirms tam bija divas komandas – "Multibanka" un "JFC Kauguri". Ziemā nospēlējām vairākas draudzības spēles, par "Multibanku" nevaru tik precīzi pateikt, tikai zinu, ka viņi izcīnīja 1. vietu Rīgas čempionātā. Tie jaunieši, kas strādāja ar mani, kopumā nospēlēja septiņas spēles – divas uzvarējām, divas spēlējām neizšķirti un trīs zaudējām. Komanda ir nokomplektēta, sāksies kopējie pārbaudes mači, paredzētas četras treniņspēles pirms čempionāta. Latvijas kausā nepiedalīsimies, jo līdz tā sākumam vēl nebūsim gatavi. Skatīsimies, kādi būsim 1. maijā pret "Audu"!

Kāpēc komandas tika apvienotas? Doma tāda, ka abām ir vieni un tie paši mērķi. "Multibanku" kā klubu zinu jau vairāk nekā desmit gadus – kopš komandas pirmsākumiem Latvijas futbolā. Daži spēlētāji ir pazīstami, kas izauguši līdz profesionāļiem – pārsvarā 1981. gadā dzimušie. Klubam visu laiku bija kvalificēts treneru personāls, viņi audzināja ļoti labus futbolistus – daudzi tagad spēlē Virslīgā. Protams, ka piesaistīt tādu treneri kā Andreju Karpovu, kā arī vairākus viņa futbolistus – no tā iegūst visa Jūrmalas futbola skola.

Mēs neesam profesionāli, mūsu galvenais mērķis ir dot puišiem iespēju iegūt veselību – tas ir pirmkārt. Un tiem, kas gribēs – dot iespēju kļūt par profesionāļiem. Abu futbola klubu mērķi sakrīt, ātri vien atradām kopīgu valodu – faktiski nedēļas laikā atrisinājās visi jautājumi.
Daudzus pretiniekus nezinu, neesmu lietas kursā par transfēriem un komandu aktivitātēm starpsezonā, tāpēc konkrētu vietu nevaru pateikt, kas mūs apmierinātu. Komandas galvenais uzdevums šosezon ir palīdzēt spēlētājiem kļūt par profesionāļiem. Protams, tas nenozīmē, ka visu laiku zaudēsim – katrā spēlē centīsimies parādīt, ko varam, centīsimies uzvarēt. Jābūt objektīviem – komanda nokomplektēta no jauniem futbolistiem – sākot ar 1992. gada puišiem, vecākie ir 1988. gadā dzimušie – tādi ir divi. Proporcionāli visvairāk sanāk spēlētāju, kas dzimuši 1989., 1990., 1991. gadā. Ja kāds futbolists no mūsu jaunekļiem kļūs par profesionāli un būsim palīdzējuši viņam to izdarīt – tas būs mūsu lielākais panākums! Kā komanda attīstīsies nākamajās sezonās – viss atkarīgs no menedžmenta!

Labākie būs tie klubi, kuri nerūpējas tikai par 1. līgas klubu, bet veido piramīdu, rūpējas par bērniem, treniņu apstākļiem – tādi klubi šogad varētu sasniegt visvairāk."

Runājot par tiesāšanu, Kolidzejs savu viedokli pauda īsi, bet kodolīgi: " Tiesāšana atbilst turnīra līmenim – kļūdīties var visi."

FK Abuls

Par komandas gatavību sezonai un mērķiem stāsta galvenais treneris Jānis Dergačs: "Īpaši mainījies, salīdzinot ar pagājušo sezonu, nekas nav. Pienākuši klāt daži audzēkņi no mūsu pašu jaunatnes komandām. Esam maza pilsēta, ir ierobežots finansiālais stāvoklis, neko dižu pagaidām nevaram atļauties.

Mēs līdz šim esam aizvadījuši kādas piecas pārbaudes spēles – ar otro "Metta/LU" komandu, Rīgas "Daugavu", ar Priekuļu futbola klubu divas spēles, bija arī mačs ar "Jēkabpili". Kā jau pārbaudes spēles – rezultāti ir dažādi. Ceram, ka ierindosimies kādā no nākamajām vietām pēc pirmā sešinieka turnīra tabulā – tas gan ir atkarīgs no tā, kā līdz sezonas startam nokomplektēsim komandu.

Pilsētas dome un sporta centrs, kuri mūs atbalsta, izvirzījuši uzdevumu – neizkrist no 1. līgas. Es pats tiecos uz augstāku vietu – esmu redzējis vairākas komandas un jūtu, ka varam nospēlēt labāk. Viss gan atkarīgs no puišiem – kā viņi noskaņosies spēlei un cik nopietni ņems šo turnīru. Jāspēlē par uzvaru, futbols ir futbols, bumba ir apaļa.

Par citām komandām – uzskatu, ka līdere būs "Auda", "Metta", droši vien vēl kāda komanda, kas pagājušajā sezonā bija galvgalī. Mēs, salīdzinot ar daudziem citiem, nemaz neesam sliktāki, mums ir labi attīstīta jaunatne, labi treneri. Pirmās spēles rādīs, uz ko esam spējīgi. Turnīra beigu galā ir vismaz piecas – sešas līdzīgas komandas. Mums būs arī otrā komanda, kas mačus aizvadīs 2. līgā. Līdz čempionāta sākumam vēl esam paredzējuši aizvadīt vairākas pārbaudes spēles – Smiltenē ir labs laukums, un problēmu ar pretinieku atrašanu nav."

Šis bija pirmais no paredzētajiem trim 1. līgas klubu apskatiem pirms 2008. gada sezonas. Nākamajos informēsim jūs par citu klubu gatavošanos.

2008. gada 1. līgas dalībnieces

Nr. Komanda
1. FK "Jelgava "
2. "Liepājas Metalurgs-2"
3. "Valmiera/Viktorija"
4. "Spartaks" (Jūrmala)
5. FK "Auda" (Rīga)
6. FB "Gulbene 2005"
7. "Jēkabpils" SC
8. FK "Daugava" (Rīga)
9. FK "Tukums-2000/TSS"
10. FK "Tranzīts" (Ventspils)
11. FS "Metta/LU"
12. JFC "Kauguri/Multibanka" (Jūrmala)
13. "Zibens/Zemessardze"
14. FK "Abuls" (Smiltene)
15. FK "Jaunība" (Rīga)

(treknrakstā komandas, kuras aprakstījām šajā apskatā)

1. kārtas spēles

Datums Laiks Spēle
27.04.2008. 17:00 Liepājas Metalurgs-2 - FK Abuls
01.05.2008. 14:00 FK Daugava - Tukums 2000/TSS
01.05.2008. 15:00 Valmiera/Viktorija - Zibens/Zemessardze
01.05.2008. 15:00 FK Auda - JFC Kauguri/Multibanka
01.05.2008. 16:00 FK Jaunība - FK Jelgava
01.05.2008. 17:00 FS Metta/LU - FB Gulbene 2005
01.05.2008. 17:00 Jēkabpils SC - FK Tranzīts
1 2 51 komentārs

  +7 [+] [-]

, 2008-04-08 15:48, pirms 14 gadiem
oooooooo jaohaidi ku daudz jaalasa , bet nav ko gausties un jaasaak lasiit tik

     [+] [-]

, 2008-04-08 15:50, pirms 14 gadiem
FK Daugava shogad bus melnais zirdzins visiem, gatavoshanaas faaze ljoti laba, speletaji ar perspektivu, mosh sanaak kkas augsts !

  +2 [+] [-]

, 2008-04-08 15:53, pirms 14 gadiem
es par Jelgavu un Valmieru!

  +2 [+] [-]

, 2008-04-08 16:00, pirms 14 gadiem
Auda..

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 16:00, pirms 14 gadiem
Es par Jēkabpili, jo draugi un paziņas šajā blicē.Iespējams arī bračka tiks pie spēles laika.

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 16:02, pirms 14 gadiem
Man patika, ka tas Gulbenes pārstāvis ja sāk gausties par tiesāšanu...

Vecīt, kāda līmeņa turnīrs, tāda līmeņa tiesāšana!!! tieciet Virslīgā, tur varēsi sagaidīt arī kvalificētāku soģu darbību!

     [+] [-]

, 2008-04-08 16:10, pirms 14 gadiem
kauguri PBLC vairs nav, bet Kauguri Multibanka?

lff maajas lapaa veeljoprojaam figuree Kauguri/PBLC nosaukums?


kam taisniiba?

     [+] [-]

, 2008-04-08 16:12, pirms 14 gadiem
es par mettu

  -1 [+] [-]

, 2008-04-08 16:13, pirms 14 gadiem
liels paldies par rakstu domāju par uzvaru cīnīsies Jaunība,Metta, Daugava un Jelgava (kaut gan gribas , lai Valmiera tiek Virslīgā )

     [+] [-]

, 2008-04-08 16:21, pirms 14 gadiem
Raicha rakstīja: kauguri PBLC vairs nav, bet Kauguri Multibanka?

lff maajas lapaa veeljoprojaam figuree Kauguri/PBLC nosaukums?


kam taisniiba?


Tagad ir Kauguri/Multibanka kuri spēlēs 1.līgā, bet ir vēl vieni Kauguri kuri spēlēs 2.līgā !!!

     [+] [-]

, 2008-04-08 16:28, pirms 14 gadiem
No jūrmalas ir divas komanda 1 līgā, varbūt nākamgad LMT virslīgā no Jūrmalas būs 2 (neticu) vai pat 3 (neiespējami) komandas

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 16:33, pirms 14 gadiem
Vai kāds zin kur spēlē Preiļu komanda jeb kā sauc to?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 16:41, pirms 14 gadiem
Kad bus par Jekabpili?

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 16:41, pirms 14 gadiem
SuperPokiiC rakstīja: Preilos


ei, nopietni, kur spēlē, kā sauc?

     [+] [-]

, 2008-04-08 16:51, pirms 14 gadiem
Es par Valmieru!

     [+] [-]

, 2008-04-08 16:53, pirms 14 gadiem
tranzits bus 4empions

     [+] [-]

, 2008-04-08 17:19, pirms 14 gadiem
zinu, ka tas diezvai notiks, bet ja nu virsligā iekļūst LM2, ko tad? startēs LM un LM2?
tas pats ar FK Daugava

     [+] [-]

, 2008-04-08 17:24, pirms 14 gadiem
FK Abuls raksts normāli aizrauj!

  -1 [+] [-]

, 2008-04-08 17:24, pirms 14 gadiem
Я за "Спартак"!!!
spartaks.lv

  -2 [+] [-]

, 2008-04-08 17:31, pirms 14 gadiem
playthegame rakstīja: zinu, ka tas diezvai notiks, bet ja nu virsligā iekļūst LM2, ko tad? startēs LM un LM2?
tas pats ar FK Daugava

farmklubi nevar tikt uz virsliigu!!!!!tad ies otraa vai treshaa vieta!!!!!

     [+] [-]

, 2008-04-08 17:39, pirms 14 gadiem
abulam uzreiz aiz sesiniek..buutu vnk exelenti...!!!

  +3 [+] [-]

, 2008-04-08 17:41, pirms 14 gadiem
nu jaa Audai shogad maz ceriibu tikt uz virsliigu jo sastaavaa puse ir jaunieshu. Bet nu tas jau nenoziimee ka nevar paciiniities

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 17:59, pirms 14 gadiem
Pa Ventspili klīst baumas ,ka FK Ventspils grib Tranzītu ievest virslīgā.Papētot Fk Ventspils pieteikumu virslīgai,redzam ka trūkst visai daudz pagājušogad spēlējošo dublieru.Tātad viņi spēlēs Tranzītā.Nezinu kāds sastāvs būs LM 2,bet
Tranzīts būs pietiekoši stiprs ,lai uzvarētu 1.līgu.Politiskās spēlītes turpinās.
Tiesa tas viss pagaidām ir mans subjektīvais viedoklis.Pagaidīsim 1.līgas spēlētāju pieteikumus.

  -3 [+] [-]

, 2008-04-08 18:05, pirms 14 gadiem
to arwills
Ieteiktu nopirkt Sporta avīzes pirmo futbola žurnālu un labi iepazīties ar Indriksona interviju.Vai tu nezini ka Olimps/ASK ir Skonto farmklubs,pie tam spēlē ne tikai virslīgā,bet šogad arī UEFA kausā.Un domāju,ka tas ir viens no iemesliem ,lai Tranzīta uzdevums būtu pirmā vieta.Otrs varētu būt Vindava.

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 18:06, pirms 14 gadiem
Cerams, ka Auda novinnēs 1.līgu!

  +1 [+] [-]

, 2008-04-08 18:06, pirms 14 gadiem
marisb11 rakstīja: abulam uzreiz aiz sesiniek..buutu vnk exelenti...!!!

Jā, protams, pēc šādas Abula trenera loģikas Venstpils spēlēs čepionu ligas grupu turnīrā un Latvijas kausā uzvarēs Gulbene par spīti sliktajai tiesāšanai

     [+] [-]

, 2008-04-08 18:08, pirms 14 gadiem
alguns rakstīja: to arwills
Ieteiktu nopirkt Sporta avīzes pirmo futbola žurnālu un labi iepazīties ar Indriksona interviju.Vai tu nezini ka Olimps/ASK ir Skonto farmklubs,pie tam spēlē ne tikai virslīgā,bet šogad arī UEFA kausā.Un domāju,ka tas ir viens no iemesliem ,lai Tranzīta uzdevums būtu pirmā vieta.Otrs varētu būt Vindava.

Starpcitu, jā, ieteiktu visiem izlasīt interviju ar Indriksonu, labas atsauksmes par Šnepu un Latvijas sporta organzāciju kopumā

  -1 [+] [-]

, 2008-04-08 18:12, pirms 14 gadiem
ka tu to zini???
alguns rakstīja: Pa Ventspili klīst baumas ,ka FK Ventspils grib Tranzītu ievest virslīgā.Papētot Fk Ventspils pieteikumu virslīgai,redzam ka trūkst visai daudz pagājušogad spēlējošo dublieru.Tātad viņi spēlēs Tranzītā.Nezinu kāds sastāvs būs LM 2,bet
Tranzīts būs pietiekoši stiprs ,lai uzvarētu 1.līgu.Politiskās spēlītes turpinās.
Tiesa tas viss pagaidām ir mans subjektīvais viedoklis.Pagaidīsim 1.līgas spēlētāju pieteikumus.

  -2 [+] [-]

, 2008-04-08 18:12, pirms 14 gadiem
Aiziet FK Jelgava Domaaju ka Jelgava tiks virsliigaa

  +2 [+] [-]

, 2008-04-08 18:28, pirms 14 gadiem
to visa 14
tāpēc ka Ventspils futbolā esmu iekšā vairāk kā 30 gadus.Tā kā ,šad tad zinu kaut ko arī vairāk.Bet vēlreiz atkārtoju,tie visi pagaidām ir tikai mani minējumi.

  -3 [+] [-]

, 2008-04-08 18:38, pirms 14 gadiem
Tas par Tranzitu ir taisniba,domaju vinji bus vienu no pretendentiem uz pirmo vietu!tur spele baigi labais uzbrucejs edgars karklinjsh,par kuru it kaa izrada intresi MU!

     [+] [-]

, 2008-04-08 18:45, pirms 14 gadiem
Piem., FKV pieteikumā nav V.Ignatāna, M.Rjumšina, P.Hohlova u.c.

     [+] [-]

, 2008-04-08 18:51, pirms 14 gadiem
shii trijotne trenejas ar tranzitu!a aizmirsu uzrakstiit ka tranzits svetdien vinneja lm dublierus ar 5-0!

     [+] [-]

, 2008-04-08 19:26, pirms 14 gadiem
maikls19 rakstīja: Tas par Tranzitu ir taisniba,domaju vinji bus vienu no pretendentiem uz pirmo vietu!tur spele baigi labais uzbrucejs edgars karklinjsh,par kuru it kaa izrada intresi MU!

Tranzits neatdos Edgaru Karklynju uz MU
1 2 51 komentārs