Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Forums: Florbola prognožu spēle 9. Kārta + rezultāti

Modric, sākoties pk futbolā, izceļ arī prognožu spēles 8. kārtu

02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers
02.12 20:00 Rubene - Lekrings
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC
03.12 18:00 Bauska - Irlava

Tā kā regulārā sezona čempionātā ir sasniegusi ekvatoru, jauni dalībnieki prognožu spēlē netiek vairs uzņemti

Prognozējam tikai pamatlaiku!
Precīzs Rez 3pts
Precīzs uzvarētājs un vārtu starpība iesk neizšķirtu 2pts
Precīzs uzv 1pts
Neprecīza prognoze 0pts

Lietotājs1.2.3.4.5.6.7.8.Kopā
aijens1454475561147
DingelingfromCēsis35486261044
Кризис4545526839
Renārs Z.44244561039
Modric#10 ze goat14444261338
tammi254444341038
Florbola_experts7686025034
Bebra*irsa4638570033
Apinīc3566427033
Dāvis Dedumets2646445031
GangstaReperisTimmijs2646334028
MarksT0000366722
gitana0000007714
relouder0000006713
Sharky0000400913
murziks0000005712
Yanker92000000099

Tā kā regulārā sezona čempionātā ir sasniegusi ekvatoru, jauni dalībnieki prognožu spēlē netiek vairs uzņemti

  +2 [+] [-]

, 2022-11-30 17:37, pirms 2 mēnešiem
Plmpagalva maina noteikumus spēles gaitā.

     [+] [-]

, 2022-12-01 09:30, pirms 2 mēnešiem
Lielvārde - Valmiera spēle ir 03.02.2023

  -1 [+] [-]

, 2022-12-01 11:20, pirms 2 mēnešiem
relouder rakstīja: Lielvārde - Valmiera spēle ir 03.02.2023
Paldies, izlaboju.

     [+] [-]

, 2022-12-01 23:32, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 8-6
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 7-3
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 4-7
03.12 18:00 Bauska - Irlava 7-5

     [+] [-]

, 2022-12-02 10:03, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 7-5
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 6-5
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 5-8
03.12 18:00 Bauska - Irlava 5-4

     [+] [-]

, 2022-12-02 10:06, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 6-5
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 4-6
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 9-6
03.12 18:00 Bauska - Irlava 7-6

     [+] [-]

, 2022-12-02 10:08, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 7-5
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 6-6
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 10-6
03.12 18:00 Bauska - Irlava 4-7

     [+] [-]

, 2022-12-02 11:29, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 4:7
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 5:7
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 7:11
03.12 18:00 Bauska - Irlava 5:6

     [+] [-]

, 2022-12-02 13:05, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 8-5
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 6-4
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 7-5
03.12 18:00 Bauska - Irlava 6-8

     [+] [-]

, 2022-12-02 13:08, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 7-6
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 5-7
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 7-6
03.12 18:00 Bauska - Irlava 6-5

     [+] [-]

, 2022-12-02 14:06, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 7-5
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 6-5
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 5-7
03.12 18:00 Bauska - Irlava 6-5

     [+] [-]

, 2022-12-02 14:08, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 7-6
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 4-6
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 8-6
03.12 18:00 Bauska - Irlava 7-6

     [+] [-]

, 2022-12-02 15:08, pirms 2 mēnešiem
02.12 20:00 Ķekava - Talsu NSS/Krauzers 7:5
02.12 20:00 Rubene - Lekrings 9:8
03.12 16:00 RTU/Rockets - FBK SĀC 3:5
03.12 18:00 Bauska - Irlava 6:4