Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Florbola prognozes 15. kārta

Regulārā sezona tuvojas finišam

25.01 20:00 Irlava - RTU/Rockets
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC
27.01 20:00 Ķekava - Bauska
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka

Precīzs rezultāts - 3punkti
Precīzs uzvarētājs un vārtu starpība - 2punkti
Precīzs uzvarētājs - 1punkts

Lietotājs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.Kopā
DingelingfromCēsis35486261035476675
Кризис4545526825588774
aijens1454475561104359573
Renārs Z.44244561026359569
tammi2544443410143611669
Modric#10 ze goat14444261323354762
MarksT00003667212410546
relouder00000067210437645
murziks00000057084310643
Apinīc3566427006040043
Florbola_experts7686025000040038
Bebra*irsa4638570000030036
gitana0000007700438534
Dāvis Dedumets2646445000000031
GangstaReperisTimmijs2646334000000028
Sharky0000400900050018
Yanker92000000090000009

     [+] [-]

, 2023-01-25 11:06, aizvakar
25.01 20:00 Irlava - RTU/Rockets 8-4
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 15-4
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 8-5
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 3-11
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 7-6
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 6-6
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 4-10
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka4-9

     [+] [-]

, 2023-01-25 11:50, aizvakar
25.01 20:00 Irlava - RTU/Rockets 9-4
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 13-4
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 9-5
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 4-15
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 5-7
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 8-5
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 4-10
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 3-9

     [+] [-]

, 2023-01-25 12:58, aizvakar
Irlava - RTU/Rockets 9-3
Lekrings - FBK SĀC 14-4
Ķekava - Bauska 9-4
FBK SĀC - FBK Valmiera 4-14
FS Masters/Ulbroka - Rubene 9-6
Lielvārde/FatPipe - Irlava 5-6
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 3-11
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 3-8

     [+] [-]

, 2023-01-25 13:24, aizvakar
25.01 20:00 Irlava - RTU/Rockets 9-3
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 12-3
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 10-3
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 3-13
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 6-7
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 7-5
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 2-11
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka4-10

     [+] [-]

, 2023-01-25 15:18, aizvakar
25.01 20:00 Irlava - RTU/Rockets 8:3
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 15:3
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 12:4
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 5:14
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 5:5
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 4:3
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 4:12
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 4:10

     [+] [-]

, 2023-01-25 18:22, aizvakar
25.01 20:00 Irlava - RTU/Rockets 11:5
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 12:2
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 10:4
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 3:12
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 8:5
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 6:4
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 1:9
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 3:9

     [+] [-]

, 2023-01-25 20:50, aizvakar
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 9-2
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 15-1
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 1-14
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 6-5
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 7-4
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 3-7
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 2-12

     [+] [-]

, 2023-01-26 07:44, vakar
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 12-3
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 10-4
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 3-11
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 5-7
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 7-5
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 3-11
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 4-10

     [+] [-]

, 2023-01-26 22:01, vakar
27.01 20:00 Lekrings - FBK SĀC 12:2
27.01 20:00 Ķekava - Bauska 9:4
28.01 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera 3:11
28.01 19:00 FS Masters/Ulbroka - Rubene 8:5
28.01 19:00 Lielvārde/FatPipe - Irlava 6:4
29.01 16:00 RTU/Rockets - Lekrings 3:9
29.01 18:00 Bauska - FS Masters/Ulbroka 3:9